Unikaj mandatów drogowych: Amazon sprzedaje specjalne czujniki fotoradarów po okazyjnej cenie

Unikaj mandatów drogowych: Amazon sprzedaje specjalne czujniki fotoradarów po okazyjnej cenie

Najlepszymi pasażerami są ci, którzy nie przeszkadzają podczas jazdy. Ale są też pasażerowie elektroniczni, których chciałbyś mieć obok siebie, ponieważ informują Cię o niebezpieczeństwach i mogą zaoszczędzić Ci nieparzystego biletu drogowego.

Detektory fotoradarów dostępne tanio na Amazon

Aktualizacja z 14 września 2023 r.: Można go kupić w Amazonie Detektor fotoradarów Saphe Drive Pro z wyświetlaczem za jedyne 44,95 euro (sprawdź na Amazon).

Detektor fotoradarów Saphe Drive Pro do samochodu | Dane z Blitzer.de | Ostrzega przed niebezpieczeństwami związanymi z fotoradarami | We

Teraz cena może być wyższa. Cena z 14 września 2023 10:10

Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo, też możesz to zrobić Alarm drogowy Saphe One+ z funkcją fotoradaru obecnie za jedyne 18,95 euro Zdobądź go (sprawdź na Amazon).

Alarm drogowy Saphe One+ – dane z Blitzer.de – ostrzega w całej Europie przed radarami, fotoradarami, wypadkami i innymi rzeczami

Alarm drogowy Saphe One+ – dane z Blitzer.de – ostrzega w całej Europie przed radarami, fotoradarami, wypadkami i innymi rzeczami

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 14 września 2023 10:08

Oryginalny artykuł:

Jeśli dużo podróżujesz samochodem, jesteś regularnie narażony na niebezpieczeństwa. Czy to zakłócenia na drodze, wypadki, czy po prostu fotoradary. Jeśli chcesz być lepiej poinformowany o tym, co dzieje się na Twojej trasie, możesz obecnie kupić pasażera elektronicznego z Ooono Co-Driver nr 1, który faktycznie oferuje ogromną wartość dodaną. Jest to dostępne na Amazon w ramach Prime Day za jedyne 37,95 euro (zobacz na Amazonie).

OOONO CO-Driver NO1: Ostrzega w czasie rzeczywistym o fotoradarach i niebezpieczeństwach w ruchu drogowym, aktywując się automatycznie

OOONO CO-Driver NO1: Ostrzega w czasie rzeczywistym o fotoradarach i niebezpieczeństwach w ruchu drogowym, aktywując się automatycznie

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 14 września 2023 r., godzina 8:09

Cena Ooono Co-Driver nr 1 prawie nigdy nie jest przeceniana i nadal cieszy się niesamowitą popularnością. Ma 4,2 gwiazdki na Amazon i ponad 37 000 pozytywnych recenzji. Dzięki temu gadżetowi nie tylko zostaniesz ostrzeżony, ale możesz także ostrzec innych kierowców. Wszystko jest udostępniane w społeczności, więc każdy jest zawsze na bieżąco. System jest objaśniony na filmie:

Wprowadzono współkierowcę nr 1 Ooono

Jak działa współkierowca Ooono nr 1?

Współkierowca Ooono nr 1 pobiera dane ze smartfona, który z kolei łączy się z bazą danych blitzer.de. Po uruchomieniu aplikacji należy ją skonfigurować i nawiązać połączenie Bluetooth między telefonem komórkowym a gadżetem. Następnie przymocuj pilota w miejscu w samochodzie, do którego będziesz mieć łatwy dostęp – na Oonoo znajduje się samoprzylepny pasek. Zaraz po rozpoczęciu jazdy zostaniesz ostrzeżony sygnałami wizualnymi i akustycznymi na krótko przed dotarciem do niebezpiecznej strefy. Za pomocą aplikacji możesz ustawić, czy dźwięki mają pochodzić z urządzenia i/lub telefonu komórkowego, a także dostosować głośność obu urządzeń osobno. Jeśli chcesz coś zgłosić samodzielnie, możesz to zrobić jednym naciśnięciem przycisku. Pojedyncze naciśnięcie zgłasza fotoradar, podwójne naciśnięcie informuje o wypadku lub niebezpiecznej strefie. Bardzo łatwe.

Nawiasem mówiąc, Oonoo nie potrzebuje żadnego zewnętrznego zasilania. Urządzenie zawiera wymienną baterię guzikową, która wytrzymuje wiele miesięcy. Dzieje się tak, ponieważ urządzenie automatycznie przełącza się w tryb gotowości, gdy samochód stoi i budzi się ponownie dopiero po wykryciu ruchu.

Uwaga: Używasz na własne ryzyko, ponieważ wykrywacze fotoradarów nie są dozwolone w Niemczech. Ale nawet jeśli użyjesz tylko ostrzeżenia o niebezpiecznych miejscach, nadal będzie to bardzo pomocne. Ponieważ cena nigdy nie zostanie obniżona w inny sposób, powinieneś go złapać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech