Umowa na telefon komórkowy poniżej 6 euro: Tutaj otrzymujesz dużo wydajności za niewielkie pieniądze

Umowa na telefon komórkowy poniżej 6 euro: Tutaj otrzymujesz dużo wydajności za niewielkie pieniądze

Źródło obrazu: Getty / Cunaplus_M.Faba

Umowy na telefony komórkowe z wystarczającą ilością danych LTE oraz opcją nielimitowanych rozmów i SMS-ów są teraz dostępne za mniej niż 6 euro miesięcznie. Przyjrzeliśmy się wszystkim dostępnym ofertom i podsumowaliśmy najlepsze dla Ciebie.

Umowa na telefon komórkowy poniżej 6 euro: Najlepsze oferty w sieci od Telekom, Vodafone i o2

Czy posiadasz już smartfon i potrzebujesz tylko odpowiedniej taryfy? Poszukiwanie taniej umowy na telefon komórkowy za mniej niż 6 euro może być dość irytujące, ponieważ istnieje niezliczona ilość ofert z różnymi warunkami. Oprócz ceny decydującą rolę w wyborze najlepszej oferty odgrywa ilość danych oraz sieć. Przyjrzeliśmy się wszystkim taryfom w sieciach Telekom, Vodafone i o2 i przedstawiamy w poniższym przeglądzie tylko taryfy telefonów komórkowych poniżej 6 euro, które obecnie oferują najlepszy stosunek ceny do wydajności.

blue mobile Allnet L handyvertrag.de LTE Wszystkie 3 + 3 GB handyvertrag.de LTE Wszystkie 3 + 3 GB (1 miesiąc) blue mobile Allnet L Flex Cena (miesięczna) 5,99 € 5,99 € 5,99 5,99 € Cena połączenia (jeden- wył.) 0,00 € 9,99 € 19,99 € 29,99 € Sieć O2/Telefónica O2/Telefónica O2/Telefónica O2/Telefónica LTE 6 GB, maks. 50 Mb/s 6 GB, maks. 50 Mb/s 6 GB, maks. 50 Mb/s s 6 GB, maks. 50 MBit/s Automatyczna transmisja danych nie tak, możliwość wyłączenia tak, możliwość wyłączenia nie Czas trwania 24 miesiące 24 miesiące 1 miesiąc 1 miesiąc Do oferty blue telefonia komórkowa Allnet L handyvertrag.de LTE Wszystkie 3 + 3 GB handyvertrag.de LTE Wszystkie 3 + 3 GB (1 miesiąc) niebieski telefon komórkowy Allnet L Flex

Stan danych: 08.11.2023, 07:46

Jak znaleźć dobrą umowę na telefon komórkowy poniżej 6 euro?

Zwróć uwagę na następujące punkty, aby znaleźć umowę na telefon komórkowy poniżej 6 euro, która jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb:

Na Wybór sieci komórkowej – Telekom, Vodafone czy o2 – należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, która sieć oferuje najlepszy zasięg w miejscu zamieszkania. W miastach sieci są prawie równe, poza nimi przoduje Telekom, następnie Vodafone i o2. Dla pewności możesz zapytać sąsiadów, przyjaciół i krewnych o ich doświadczenia ilość wolumenu danych odgrywa kluczową rolę w ustalaniu ceny umowy na telefon komórkowy. Dobra oferta oferuje jak najwięcej gigabajtów za mniej niż 6 euro miesięcznie. Po wyczerpaniu łącznego wolumenu taryfa jest często ograniczana do bardzo niskiej prędkości, co sprawia, że ​​mobilne surfowanie jest prawie niemożliwe prędkość podawana jest w megabitach na sekundę. Im więcej MBit/s, tym lepiej, nawet jeśli maksymalna prędkość jest rzadko osiągana. Prawie wszystkie podstawowe aplikacje mogą być używane już od 21,6 Mbit/s. Większość taryf poniżej 6 euro oferuje prędkości LTE do 50 Mb/s. Taryfy bez LTE Na szczęście już prawie nie ma. Jeśli nadal tkwisz w starej umowie bez LTE, powinieneś pilnie ją anulować, ponieważ stare standardy telefonii komórkowej wkrótce zostaną wyłączone. 5G nie odgrywa roli w taryfach telefonów komórkowych poniżej 6 euro, ponieważ nowy standard jest oferowany tylko w drogich taryfach Telekom, Vodafone i o2. I tak tylko mniejszość posiada obecnie smartfon obsługujący 5G. Prawie wszystkie umowy na telefony komórkowe poniżej 6 euro obejmują jeden Ryczałt za telefon a przede wszystkim za SMS-y. Jednak komunikatory, takie jak WhatsApp i Co., są coraz częściej używane, dlatego ważniejsza jest ilość danych.Klasyczna umowa na telefon komórkowy ma jedną Minimalny okres 24 miesięcy z okresem wypowiedzenia 1 miesiac. Jednak niedrogie umowy na telefony komórkowe z samą kartą SIM poniżej 6 euro mogą często bez terminu być zarezerwowane, z okresem wypowiedzenia od 1 do 3 miesięcy dane automatyczne automatycznie dodaje kilkaset megabajtów po wyczerpaniu wolumenu danych. Jest to jednak kosztowne, dlatego należy zarezerwować taryfę, która obejmuje wystarczającą ilość danych i dezaktywować automatyczne przesyłanie danych.

Przenoszenie numeru telefonu: porady dotyczące bezproblemowej zmiany operatora telefonii komórkowej

Wielu z nas chce zachować swój numer telefonu przy zmianie umowy. Operatorzy telefonii komórkowej są teraz zobowiązani do zwolnienia numeru telefonu w przypadku rozwiązania umowy i przeniesienia go do nowego operatora. Przenoszenie numerów jest bezpłatne, a nawet ma tę zaletę, że często jest premia od dostawcy.

Wskazówki dotyczące czytania

JEDNOSTKA TREŚCI GIGA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech