Tylko w MediaMarkt: "Pełna odpust"-Promocja gier obiecuje duże rabaty

Tylko w MediaMarkt: "Pełna odpust"-Promocja gier obiecuje duże rabaty

Nowa miesięczna kampania w MediaMarkt obiecuje wiele rabatów, które ucieszą graczy. (Źródło obrazu: Getty Images/gorodenkoff)


Istnieje wiele ofert dla wszystkich entuzjastów gier w kampanii MediaMarkt „Full Treat”. Kampania obiecuje obniżki cen na konsole, gry, okulary VR i produkty rozrywkowe. Powiemy Ci tutaj, czy oferty są naprawdę takie dobre.

Kampania gamingowa w MediaMarkt: Mnóstwo rabatów na konsole, słuchawki i akcesoria

MediaMarkt wystartował z nową kampanią gamingową: W każdy pierwszy weekend miesiąca jest „pełna uczta”, a wraz z nią szeroki wybór gier i produktów rozrywkowych po znacznie obniżonych cenach (zobacz w MediaMarkt). być obiecanym atrakcyjne oferty na gry, konsole, akcesoria do gier takie jak okulary VR i wiele więcej. Jednak oferty są ograniczone w czasie i dostępne tylko w weekend. Sprawdziliśmy dla Ciebie, czy oferty są rzeczywiście warte zachodu.

Od jednego Wartość koszyka 59 euro MediaMarkt zawsze wysyła Twoje paczki darmo prosto do twojego domu. Jednak zgodnie z prawem muszą przeprowadzić kontrolę wieku dla artykułów z FSK 18 lub USK 18, więc wysyłka tutaj zawsze kosztuje 5 euro.

Gry w najlepszych cenach: najlepsze oferty gier MediaMarkt

MediaMarkt obiecuje silne rabaty na różne artykuły gamingowe w ramach kampanii „Full Treat”. Ponieważ jesteśmy zasadniczo sceptyczni, przyjrzeliśmy się bliżej nowej kampanii, porównaliśmy ceny z cenami innych dostawców i pokrótce przedstawiliśmy Ci tylko najlepsze oferty.

Sony PS5 + „Gwiezdne wojny Jedi: Survivor”

Sony PS5 + „Gwiezdne wojny Jedi: Survivor”

PlayStation 5 Disc Edition w pakiecie z najnowszą przygodową grą akcji Star Wars i kontynuacją Star Wars Jedi: Fallen Order

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.07.2023 03:33

Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Tears the Kingdom

Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Tears the Kingdom

Sprawdź przełącznik OLED w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Look

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.06.2023 20:54

Przenośny dysk SSD Samsung 2 TB

Przenośny dysk SSD Samsung 2 TB

Zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2 TB i szybkości transferu do 1050 MB/s firmy Samsung.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 05.07.2023 01:59

Steelseries Arctis Nova 7

Steelseries Arctis Nova 7

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Steelseries o zasięgu do 12 metrów, maksymalnym czasie pracy do 38 godzin i częstotliwości mikrofonu 100-6500 Hz.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.07.2023 03:24

Ciekawostką dla łowców okazji może być również Outlet MediaMarkt, w którym oferowane są wyłącznie nowe towary bez brakujących akcesoriów. Członkostwo w MyMediaMarkt oferuje klientom różne korzyści i jest również całkowicie bezpłatne. Powinieneś również wiedzieć, że kiedy zarejestrujesz się do newslettera po raz pierwszy, otrzymasz w regularnych odstępach kupon o wartości 10 euro.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech