„Trudno, ale sprawiedliwie”: ci goście są w studiu 17 kwietnia 2023 r

„Trudno, ale sprawiedliwie”: ci goście są w studiu 17 kwietnia 2023 r

Źródło obrazu: WDR/ Thomas Kierok


W każdy poniedziałek moderator Louis Klamroth omawia aktualne i istotne tematy z gośćmi ze świata biznesu, społeczeństwa i polityki w programie „hard but fair”. Powiemy ci, kto będzie w studiu na następny koncert.

ARD

Nie ma czasu na puste frazesy! Z społecznie krytyczną rozmową „twardy, ale sprawiedliwy” moderator Louis Klamroth polega na pouczających rozmowach i szczerych dyskusjach z wartością dodaną. Skupiamy się tutaj na wymianie między politykami a zwykłymi ludźmi, której czasem towarzyszą brutalne i bezpośrednie konfrontacje. Trudno się temu dziwić, ponieważ omawiane tematy rodzą pilne pytania, które poruszają nas wszystkich. Publiczność zarówno w studiu, jak i przed telewizorami aktywnie uczestniczy w dyskusjach, wyrażając w ten sposób obawy, obawy i obawy mieszkańców. Lista gości na Emisja w poniedziałek 17 kwietnia 2023 r zebraliśmy dla Ciebie.

Prezenter Frank Plasberg prowadził program do listopada 2022 roku. Louis Klamroth przejmuje cotygodniową rozmowę na temat ARD od 2023 roku. Możesz dowiedzieć się, co musisz wiedzieć o obecnym gospodarzu w filmie.

„Trudno, ale sprawiedliwie”: ci goście będą tam 17 kwietnia 2023 r

Jasne słowa wypowiadane są w poniedziałki! W swojej dyskusji panelowej Louis Klamroth powitał sześciu gości, którzy dyskutowali z nim na ten temat „Pytanie o sznycel w supermarkecie: tanio, ekologicznie czy lepiej wcale?” kłócić się. Zbliża się sezon grillowy, który zaostrza apetyt na kiełbaski, steki i burgery. Asortyment w supermarketach jest ogromny i obecnie oferuje wiele alternatyw, które chronią nasze zdrowie i korzystnie wpływają na dobrostan zwierząt. Ale rosnące ceny w czasach kryzysu sprawiają, że głód ekologicznej żywności z grilla znika. Mówiąc o tym:

Cem Ozdemir: Federalny Minister ds. Wyżywienia i Rolnictwa oraz zdeklarowany wegetarianin.Rafał Zacherl: Jako telewizyjny szef kuchni i autor swojej nowej książki kucharskiej „Zacherl macht Feierabend: Przepisy po pracy – szybko, łatwo, świeżo” restaurator wie, co jest ważne, jeśli chodzi o dobre mięso.Alberta Stegemana: Jest członkiem CDU Bundestagu i przewodniczącym grupy roboczej ds. żywności i rolnictwa, a także dyplomowanym mistrzem rolniczym.Gesa Langenberg: Rolnik prowadzi gospodarstwo rolne z hodowlą trzody chlewnej i uprawami. Wyjaśnia problem kosztów z punktu widzenia konsumentów i producentów.
Stefan Genth: Dyrektor generalny Niemieckiego Związku Detalistów (HDE) reprezentuje potrzeby i żądania handlu detalicznego wobec polityki.Urszuli Sachs: Czy ekologiczne mięso jest dostępne nawet dla osób o niskich dochodach i emerytów? Emerytka Ursula Sachs opowiada o swoich własnych doświadczeniach.

Dokąd zmierza zasada „twardo, ale sprawiedliwie”?

„Hart aber fair” jest produkowany i transmitowany na żywo co tydzień w ARD. Jeśli chcesz obejrzeć program w późniejszym terminie lub przegapiłeś go, bieżący program jest dostępny do przesyłania strumieniowego w bibliotece multimediów ARD. Tutaj znajdziesz również inne edycje Polit-Talk i możesz przeglądać poprzednie programy w wolnym czasie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech