Transmisja na żywo z wydarzenia Apple: zobacz prezentację na iPhonie tutaj

Transmisja na żywo z wydarzenia Apple: zobacz prezentację na iPhonie tutaj

Transmisja na żywo z pierwszego wydarzenia Apple w tym roku rozpoczyna się o godzinie 19:00. (Źródło obrazu: Mockuper.net + Apple (zrzut ekranu))


Pierwsze wydarzenie Apple 2022 odbędzie się we wtorek. Ale gdzie i jak można śledzić występy wieczoru? Jeśli nie chcesz przegapić nowego iPhone’a SE 3 i nie tylko, musisz wiedzieć, gdzie „włączyć” – GIGA ujawnia wszystkie opcje transmisji na żywo.

jabłko

Transmisja na żywo z wydarzenia Apple: oglądaj tutaj od 19:00

Kolejne wydarzenie Apple zostało ogłoszone na dziś wtorek 8 marca 2022 – Przypadkowo również Międzynarodowy Dzień Kobiet. ten Transmisja na żywo rozpoczyna się tuż przed 19:00 naszego czasu i można je śledzić bezpośrednio ze strony internetowej Apple lub w aplikacji telewizyjnej na wszystkich urządzeniach Apple. Tak więc również na Apple TV i kompatybilnym telewizorze. Ale na YouTube jest to jeszcze łatwiejsze tutaj w artykule, po prostu dostrój się o 19:00:

iPhone SE 3, nowy iPad Air i komputery Mac: co będzie?

A co Apple mógłby nam zaprezentować w tym dniu? Nazwa (Peek Performance) i grafika wydarzenia zachęcają do spekulacji, ale ostatecznie są mało informacyjne. Wszystkie doniesienia i plotki z ostatnich kilku tygodni, o których również pisaliśmy w dużej liczbie, są bardziej odkrywcze. Na podstawie którego następujące prognozy robić:

iPhone SE3: Niedrogi iPhone SE trzeciej generacji jest uważany za dość bezpieczny. Ale najprawdopodobniej Apple zmieni tylko wnętrze smartfona – nowy chip (Apple A15) i modem 5G. Wszystko inne, w tym projekt, wyświetlacz, przycisk Home, zostało przejęte z poprzednika. Naprawdę nowy iPhone SE pojawi się prawdopodobnie najwcześniej w przyszłym roku. Ceny wciąż są niepewne, przy odrobinie szczęścia nowy iPhone SE 3 może być tańszy od swojego poprzednika – musimy tylko poczekać i zobaczyć.
iPad Air 5: Aktualizacja iPada Air też jest spóźniona i prawdopodobna.W piątej generacji możemy spodziewać się korekt, które iPad mini 6 przewidywał już w zeszłym roku – Apple A15, opcjonalnie z 5G, czterema głośnikami zamiast dwóch i obsługą Center Stage. Dzięki nowej ultraszerokokątnej kamerze z przodu zawsze jesteś w zasięgu wzroku.
iOS i iPadOS 15.4: Firma Apple udostępniła teraz deweloperom i testerom-wolontariuszom piątą wersję beta. Ostateczna wersja do publikacji nie jest daleko. Niekoniecznie musi być wydane 8 marca, ale Apple może podać nam stałą datę wydania aktualizacji na środek miesiąca.
Mac mini Pro: Od dłuższego czasu oczekiwano mocniejszego Maca mini, który również powinien zostać zaprezentowany w marcu. Przynajmniej M1 Pro, który znamy z nowych MacBooków Pro, działa w środku. Czy M1 Max również trafi do etui? Wciąż niejasne, ale nie do końca niemożliwe.
MacBook Pro: Mówi się, że Apple zaprezentuje nowy chip M2 już wiosną. Powinien być nieco szybszy od poprzednika i prawdopodobnie będzie miał premierę w nowym MacBooku Pro. Jedyną nowością w tym MacBooku Pro byłby chip, reszta odpowiada obecnemu modelowi podstawowemu z 13-calowym wyświetlaczem. Jeśli chcecie, nowy MacBook Pro klasy podstawowej będzie czymś w rodzaju „MacBook Pro SE” – nowym winem w starych butelkach.

Nowy MacBook Air nie zostanie jeszcze zaprezentowany:

Tyle o oczekiwanych zapowiedziach Apple. Choć w bieżącym roku spodziewane są kolejne produkty, to w marcu są one mniej prawdopodobne. Nazwany przeprojektowanym MacBookiem Air, iMac Pro i następcą obecnego Maca Pro. To wszystko można było nam pokazać latem, najwcześniej w maju. Możesz zobaczyć nowe modele Apple Watch, iPhone 14 i aktualizację iPada Pro później.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech