Taryfy telefonów komórkowych w supermarketach: Edeka rewolucjonizuje oferty na kartę w sieci Telekom

Taryfy telefonów komórkowych w supermarketach: Edeka rewolucjonizuje oferty na kartę w sieci Telekom

Możesz uzyskać funkcję, która jest nietypowa dla taryf przedpłaconych w szczególnie niskiej cenie od Edeka. (Źródło obrazu: GIGA)


Szukasz elastycznej i niedrogiej taryfy przedpłaconej, która pozwoli Ci szybko surfować po Internecie? Do tej pory trzeba było zadowalać się ograniczanymi prędkościami u wielu dostawców lub przechodzić na drogie taryfy operatorów sieci. Ale w Edece masz teraz taryfy przedpłacone z prędkością do 300 Mbit/sw sieci Telekom. A wszystko to po uczciwych cenach bez długoterminowych zobowiązań umownych. Ponadto obecnie dostępne jest bezpłatnie dodatkowe 6 miesięcy danych.

Taryfy przedpłacone z maksymalną prędkością LTE + dodatkową ilością danych w Edeka

Wybór ofert na kartę stale się powiększa. Prawie każdy dyskont, supermarket i wielu dostawców internetowych oferuje teraz własne karty, które są aktywne w trzech niemieckich sieciach komórkowych. Jednak pakiety są zwykle ograniczane do 21,6 lub 25 Mbit/s. Nie tak w Edeka mądrygdzie możesz uzyskać konkurencyjne ceny i znacznie tańsze niż taryfy przedpłacone od Telekom, Vodafone i o2 surfować z pełną prędkością LTE do 300 Mbit/s puszka (zobacz ofertę w Edeka). Dodatkowo przy rejestracji otrzymujesz taryfy Kombi M, L i XL na 6 okresów rozliczeniowych (co 4 tygodnie). dodatkowy wolumen danych do 7 GB gratis. Jednak oferta jest aktualna tylko do 14 maja 2023 r.

Nie ma więc prawie żadnych ograniczeń na drodze Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj duże ilości danychczyli głównie o godz praca mobilna może być wartościowy. Taryfy mogą być elastyczne co cztery tygodnie Rezerwuj przez inteligentną aplikację Edeka i wymieniaj co jakiś czas – w razie potrzeby. Zawsze musisz mieć wystarczająco dużo środków dostępnych wcześniej lub pobierać koszty bezpośrednio z konta czekowego. Kredyt możesz również otrzymać w kasie Edeka lub doładować online. Rezerwując pakiety roczne, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Inteligentne taryfy przedpłacone Edeka w skrócie

Stawki
Kombi S
Kombi M
Kombi l
Kombi XL
kombi maks

Wolumen danych 1 GB LTE 4 GB LTE + 6x 3 GB dodatkowo
6 GB LTE + 6x 5 GB dodatkowo
9GB LTE + 6x 7 GB dodatkowo
Nieograniczona ilość danych Prędkość LTE do 300 Mbit/s w sieci Telekom Ryczałt / minuty / SMS 50 min + 50 SMS z roamingiem UE + ryczałt Telekom Ryczałt Allnet / SMS z roamingiem UE na 4 tygodnie
4,95 Euro
9,95 Euro
14,95 Euro
24,95 Euro
94,95 Euro

Usługi dodatkowe eSIM, VoLTE i WiFi Calling eSIM, VoLTE i WiFi Calling, Telekom HotSpot Flat

Przedpłata czy miesięczna anulacja, co jest lepsze?

Dla kogo opłacalne są taryfy przedpłacone Edeka?

Taryfy są opłacalne dla każdego, kto nie chce być związany umową i chce być całkowicie elastyczny. W Edece masz wystarczającą ilość danych LTE za niewielkie pieniądze, telefon i sms-y ryczałtowe z pakietu M i jesteś w ruchu w sieci Telekom z pełną prędkością 4G. Jednak oferowana wysoka prędkość kosztuje trochę więcej w porównaniu z innymi dostawcami przedpłaconymi, ale taryfy są nadal tańsze niż porównywalne taryfy przedpłacone operatorów sieci. Naszym zdaniem jest to jak najbardziej opłacalne Pakiet L z 6 GB + 6x 3 GB dodatkowego wolumenu danych za 14,95 euro miesięcznieco powinno wystarczyć większości użytkowników.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech