Szok dla klientów Vodafone – teraz czas zapłacić, proszę!

Szok dla klientów Vodafone – teraz czas zapłacić, proszę!

Klienci Vodafone muszą być silni: dostawca internetu kablowego i telefonii komórkowej podniesie ceny dla obecnych klientów. O ile dokładnie będzie droższy, wciąż nie wiadomo. Oczywiste jest, że wielu klientów musi zapłacić więcej – jeśli nie pójdą w jedną, otwartą dla nich drogę.

Vodafone podnosi ceny: Obecni klienci muszą płacić więcej

Vodafone podniesie ceny za DSL i taryfy kablowe. Dostawca z Düsseldorfu potwierdził to portalowi porównawczemu Verivox. Według dalszych informacji od Vodafone, nowe ceny powinny „o godz Wszystkie dotychczasowe abonamenty stacjonarne kablowe i DSL zakupione przed 15 listopada 2022 r“, wejdź do gry (źródło: Inside Digital). Średnio stoi Plus 5 euro od ceny miesięcznej, w zależności od przypadku są więc też niższe lub Spodziewaj się wyższych kosztów dodatkowych.

Vodafone chce zaniepokojonych nadchodzącymi podwyżkami cen Informuj klientów stopniowo do czerwca. Odpowiednie listy i e-maile już dotarły do ​​pierwszego. W związku z tym wyższe ceny zwykle obowiązują od sześciu tygodni po otrzymaniu listu informacyjnego na początku następnego cyklu rozliczeniowego.

Według Verivox, Vodafone jest pierwszym niemieckim operatorem telefonii stacjonarnej wymuszone podwyżki cen dla obecnych klientów. Niektórzy nowi klienci od jesieni domagają się wyższych cen. Podwyżki cen obowiązują również dla popularnej taryfy „GigaCable Max” firmy Vodafone. Dostawca niedawno sprzedawał to jako „stałe” w cenie 39,95 EUR miesięcznie. Teraz i tu ceny wzrosną.

Podwyżki cen są szczególnie dotkliwe dla klientów, którzy właśnie podpisali umowę z Vodafone, aby płacić mniej. W porównaniu cenowym taryf stacjonarnych Vodafone od lat ma dobrą opinię.Szybkie połączenie z Internetem jest możliwe za pośrednictwem telewizji kablowej. Ponad wszystko Jeśli chodzi o pobieranie, Vodafone może nadążyć za droższym DSL konkurencji, a czasem nawet taryfami światłowodowymi – jak dotąd w niższej cenie.

Vodafone oficjalnie uzasadnia wzrost cen zwiększonymi kosztami dla operatorów telekomunikacyjnych. Jednak Vodafone od jakiegoś czasu ma problemy na rynku niemieckim, liczba klientów i sprzedaż są w Niemczech na drodze w dół.

Powinieneś nie tylko regularnie anulować umowę z operatorem telefonii stacjonarnej:

Wzrost cen w Vodafone: skorzystaj z prawa do anulowania teraz

Od tego czasu jest to szczególnie gorzkie dla grupy brytyjskiej Niemcy są najważniejsze, ponieważ są największym jednolitym rynkiem dla Vodafone jest. Dlatego prawdopodobnie zadecyduje, ilu klientów zdecyduje się na specjalne rozwiązanie zamiast innej taryfy, gdy dotrze do nich zapowiedź podwyżki cen. Ponieważ z jednostronnymi korektami cen Vodafone musi zezwolić na specjalne zakończenie.

Według Verivox, jeden jest za to podany okno czasowe trzech miesięcy, po otrzymaniu korekty ceny. Jeśli masz umowę Vodafone od ponad dwóch lat, nie musisz czekać. Obowiązuje wówczas ustawowy miesięczny okres wypowiedzenia.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech