Szalona promocja Xiaomi: telewizor, telefon komórkowy i słuchawki douszne w tanim pakiecie taryfowym

Szalona promocja Xiaomi: telewizor, telefon komórkowy i słuchawki douszne w tanim pakiecie taryfowym

o2 oferuje obecnie fanom Xiaomi bezkonkurencyjną ofertę: dzięki taryfie Grow Anniversary otrzymujesz nie tylko 50-calowy telewizor Mi TV P1, ale także smartfon Redmi z dopasowanymi słuchawkami TWS. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dla kogo oferta jest warta zachodu.

Pakiet Xiaomi w o2: telewizor, smartfon i słuchawki w taryfie 40 GB+

Dzięki pakietom taryfowym od o2 dostępne są nie tylko smartfony, ale także konsole do gier, MacBooki, a nawet telewizory. Może się to opłacać, jak pokazuje poniższy przykład: Pozyskujesz bardzo popularnego klienta Amazon Telewizor Xiaomi Mi P1smartfon klasy podstawowej Redmi 9A tak dobrze jak Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Basic 2 w pakiecie z „Rozwój o2”-Stawka na rocznicę. Zawiera 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie. Cały pakiet jest obecnie dostępny tylko za 39,99 euro Opłata podstawowa na okres 24 miesięcy. Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 46,90 EUR za wysyłkę i dopłatę. Naprawdę dobra oferta dla każdego, kto potrzebuje nowej taryfy na telefon komórkowy, ale nie nowego smartfona.

Produkty Xiaomi cieszą się większą popularnością niż kiedykolwiek, a producent od dłuższego czasu produkuje nie tylko smartfony. Seria Mi TV P1 została wydana w Niemczech pod koniec maja 2021 roku. Dzięki rozdzielczości 4K UHD i częstotliwości odświeżania 60 Hz telewizor Xiaomi zapewnia wyraźny i płynny obraz. Zainstalowany jest system operacyjny Android z Asystentem Google, który umożliwia łatwą obsługę za pomocą sterowania głosowego. Aplikacje takie jak Netflix, Amazon Prime Video lub YouTube są już fabrycznie zainstalowane, a osobny odbiornik również nie jest wymagany, ponieważ Mi TV P1 ma potrójny cyfrowy tuner do telewizji satelitarnej i kablowej.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Więcej informacji na temat telewizora Xiaomi Mi P1 Smart TV znajdziesz w poniższym filmie:

Akcja Xiaomi w o2: To dlatego oferta jest tak dobra

Przegląd kosztów: urządzenia Xiaomi + o2 Grow

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
39,99 euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 7 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.006,66 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 400 euro (telewizja) + 90 euro (telefon komórkowy) + 20 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 496,66 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
20,69 Euro

Do oferty w o2

Z 50-calowy inteligentny telewizor od Xiaomi Według porównania cen idealo kosztuje co najmniej 400 euro, w tym koszty wysyłki. Redmi 9A kosztuje około 90 euro, a Earbuds Basic 2 co najmniej 20 euro. Więc pozostań skuteczny 496,66 euro zostawiłem dla taryfy co? 20,69 euro miesięcznie jest równa. Naprawdę niska cena za ryczałt dla całej sieci i SMS-ów z 40 GB „rosnącego” wolumenu danych LTE/5G (300 MBit/s). Dla porównania: bez dodatków taryfa „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc. Od 25 miesiąca podstawowa opłata spada do 29,99 euro.

Wszystkie informacje na temat rocznicowej taryfy „o2 Grow” można przeczytać w poniższym artykule:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech