Super wyprzedaż Sonos: głośniki, zestawy kina domowego i spółka w okazyjnej cenie

Super wyprzedaż Sonos: głośniki, zestawy kina domowego i spółka w okazyjnej cenie

Głośniki, soundbary lub całe zestawy kina domowego i rozrywki — w Tink możesz teraz przez ograniczony czas uzyskać wspaniałe okazje dźwiękowe od Sonos. Pokażemy Ci, które oferty są szczególnie opłacalne i jak możesz dodatkowo zaoszczędzić.

Niezależnie od tego, czy nadchodzący wieczór filmowy w Halloween, serial lub bogaty bas z ulubionymi utworami: jeśli chcesz świetnego dźwięku, możesz teraz dostroić konfigurację do domu. Sonos od wielu lat przekonuje swoim inteligentnym systemem głośnikowym o wyjątkowej jakości, prostej konfiguracji i przede wszystkim szlachetnym designie – do 30.10. teraz możesz nawet zaoszczędzić na różnych systemach dźwiękowych i urządzeniach Sonos w Tink.

Do wszystkich ofert Sonos w Tink

W tym na przykład Zestaw rozrywkowy Sonos One SL Arc 5.0 w obniżonej cenie 979 euro zamiast 1397 euro. Wraz z zestawem otrzymujesz potężny soundbar Sonos Arc wraz z dwoma głośnikami WiFi zapewniającymi dźwięk przestrzenny 5.0 w Twoim domu.

Zestaw rozrywkowy Sonos One SL Arc 5.0

Zestaw rozrywkowy Sonos One SL Arc 5.0

Zamiast 1397 euro Sugerowana cena detaliczna: Sonos One SL Arc 5.0 Entertainment Set z soundbarem i dwoma głośnikami WLAN, obsługą Trueplay i Multiroom oraz sterowaniem głosowym za pośrednictwem Alexa i Google Assistant.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 28.10.2022 20:26

Zapewnij niezbędne wrażenia dźwiękowe dziesięć głośników wysokotonowych, niskotonowych i średniotonowych tak samo jak jeden Trueplay- (dla iOS) i funkcja multiroom – Idealny do telewizji, muzyki, filmów, sportu lub wciągających sesji gier. Ponadto głośnik Sonos Arc Soundbar można podłączyć bezpośrednio do Amazon Alexa i Asystenta Google sterowanie głosowe. Głośniki Sonos One SL są również kompatybilne z Apple Airplay 2. Możesz także indywidualnie regulować tony niskie i wysokie lub ściszyć głośne dźwięki w trybie nocnym, podczas gdy ciche dźwięki są wzmacniane w tym samym czasie.

Sonos to okazja na ograniczony czas w Tink

Alternatywny oszczędzasz łącznie 717 euro z zestawem kina domowego Sonos w Tink. Zamiast 2246 euro otrzymasz zestaw z soundbarem, dwoma głośnikami i eleganckim subwooferem za jedyne 1529 euro. Sonos Sub 3. generacji można bezproblemowo zintegrować z konfiguracją, a także można nim sterować centralnie za pomocą aplikacji Sonos. Dwa wbudowane przetworniki z redukcją siły zapewniają dynamiczny bas. W porównaniu z zestawem rozrywkowym, zestaw kina domowego jest wart zachodu dla każdego, kto chce jeszcze lepiej wykorzystać swój system dźwiękowy i poczuć prawdziwe kino. Z obecną ofertą Tink masz do tego świetną okazję.

Zestaw Sonos One SL Arc 5.1 Heimkino

Zestaw Sonos One SL Arc 5.1 Heimkino

Zamiast 2246 euro sugerowanej ceny detalicznej: zestaw kina domowego Sonos One SL Arc 5.1 z soundbarem, dwoma głośnikami Wi-Fi i subwooferem Sonos, aby poczuć się jak w kinie.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 28.10.2022 20:35

Więcej ofert Sonos w skrócie

Oprócz tych dwóch zestawów, Tink ma w sprzedaży błyskawicznej inne wartościowe zestawy i urządzenia. Wszystkie okazje Sonos można znaleźć bezpośrednio na poniższej stronie oferty i tutaj w skrócie:

Dodatkowe oszczędności w Tink – inteligentne gadżety grzewcze już w sprzedaży

Oprócz ofert Sonos, Tink ma obecnie w sprzedaży również kilka inteligentnych gadżetów i urządzeń, dzięki którym możesz zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Jako część Zaoszczędź do 45 procent w dni oszczędzania energii na panelach słonecznych i inteligentnych termostatach grzejnikowych od tado, Bosch i innych marek. Wszystkie oferty można znaleźć bezpośrednio w Tink.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech