Sprzedano netto Porada poufnej elektrowni balkonowej: Nowy zestaw z bezpłatną rozbudową do 800 watów

Sprzedano netto Porada poufnej elektrowni balkonowej: Nowy zestaw z bezpłatną rozbudową do 800 watów

Jeśli chcesz produkować własny prąd, to elektrownia balkonowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W Netto dostępne są takie mini systemy fotowoltaiczne z falownikami 600 W w komplecie w okazyjnej cenie. Nowością jest zestaw umożliwiający rozbudowę do 800 watów.

Elektrownie balkonowe taniej w Netto

Aktualizacja z 2 czerwca 2023 r.: W Netto w sklepie internetowym Juskys ma nowy Zestaw elektrowni balkonowej za 499,99 euro w ofercie (popatrz na sieć). Charakteryzuje się to nie tylko dwoma całkowicie czarnymi ogniwami słonecznymi, każde o mocy 400 watów, ale także falownikiem, który później można bezpłatnie rozbudować do 800 watów.

Elektrownia balkonowa Juskys 600W układ fotowoltaiczny kompletny zestaw fotowoltaiczny gotowy do podłączenia czarny monokrystaliczny

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.02.2023 16:41

Otrzymujesz następujące komponenty:

2 x panel słoneczny RISEN RSM40-8-400MB 1 x mikroinwerter DEYE SUN-M80G3-EU-Q0 1 x kabel zasilający 1 x instrukcja obsługi

Inwerter mówi: „Inwerter jest fabrycznie dławiony do 600 W po stronie wyjściowej i można go zaprogramować na maksymalną moc wyjściową 800 W za pomocą aktualizacji oprogramowania WLAN, gdy tylko wejdą w życie nowe przepisy prawne. Aby to zrobić, po prostu wyślij do naszego działu obsługi klienta e-mail z numerem seryjnym falownika.”

Jest to niezwykle praktyczne, ponieważ można za nie kupić zestaw o mocy 600 W, który można później rozbudować do 800 W, jeśli będzie to możliwe w Niemczech.

Oryginalny przedmiot:

Każdy kto jeszcze nie kupił elektrowni balkonowej powinien pomyśleć o tym najpóźniej teraz. Od czasu zniesienia podatku od sprzedaży systemów fotowoltaicznych w 2023 roku ceny znacznie spadły. Ponadto coraz więcej dealerów wykazuje zainteresowanie ich sprzedażą Kompletne zestawy. Netto podążył za modą i złożył interesujące oferty z elektrowniami balkonowymi Juskys, Vale i Veska. Za jedyne 499,99 euro otrzymujesz zestaw dwóch ogniw fotowoltaicznych, mikroinwertera, kabla i niezbędnych zaślepek (patrz w necie). Istnieją dodatkowe koszty wysyłki.

Elektrownia balkonowa Juskys 600W instalacja fotowoltaiczna kompletna instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia monokrystaliczna

Elektrownia balkonowa Juskys 600W instalacja fotowoltaiczna kompletna instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia monokrystaliczna

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.02.2023 16:50

Elektrownia balkonowa VALE MiniPV 600-DY-N

Elektrownia balkonowa VALE MiniPV 600-DY-N

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 2023-06-02 17:36

Elektrownia balkonowa 830 W / 600 W instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia

Elektrownia balkonowa 830 W / 600 W instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.02.2023 17:50

W przeszłości Netto oferowało różne elektrownie balkonowe, z których niektóre szybko się wyprzedały lub miały długi czas dostawy. Cena znacznie poniżej 600 euro za zestawy jest dobra, zwłaszcza że jesteś jednym z nich Inwerter o mocy 600 W z WiFi pobiera, których można użyć do bezpośredniego odczytu danych. Ogniwa słoneczne mają dużą moc i są również gotowe na przyszłość dzięki mocy ponad 800 watów. Ochrona NA jest zainstalowana. Więc nie powinieneś mieć problemów z logowaniem.

Są to niezawodni sprzedawcy, którzy sprzedają swoje elektrownie balkonowe za pośrednictwem sieci. Dwóch moich sąsiadów już tam trafiło i są absolutnie zadowoleni. Mogę więc polecić zestawy.

Co musisz wiedzieć o elektrowniach balkonowych:

O czym nie wolno zapomnieć

Jeśli kupisz taki zestaw od Netto lub innych sprzedawców detalicznych, tak naprawdę otrzymasz tylko dwa ogniwa słoneczne, falownik, kable i zaślepki. Nadal potrzebujesz posiadacza i musisz zarejestrować system, aby wszystko było legalne. Podsumowałem, jak to działa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech