Spotify przestaje grać: co robić?  (Android, iPhone i PC)

Spotify przestaje grać: co robić? (Android, iPhone i PC)

W niektórych przypadkach Spotify po prostu przestaje grać. Może się to zdarzyć, gdy ekran się zablokuje lub po pewnym czasie, na przykład co 5 sekund. Co zrobić, gdy strumień Spotify się wyłącza?

Nie ma wyraźnego powodu przerywania odtwarzania w Spotify. Jednak błąd powinien zostać rozwiązany za pomocą poniższych wskazówek.

Spotify: odtwarzanie ciągle się zatrzymuje – to pomaga

Zasadniczo powinieneś upewnić się, że strumienie Spotify odtwarzacz podłączony do Internetu Jest. Nawet jeśli utwory zostały zapisane do odtwarzania w trybie offline, odtwarzanie może się zatrzymać.

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze powinieneś używać aplikacji Spotify w aktualnej wersji zainstalowałem. Dotyczy to również mobilnego systemu operacyjnego Android lub iOS. W razie potrzeby przeprowadź aktualizację. Jeśli Spotify nie działa, mimo że utwory zostały pobrane, smartfon przełącza się w tryb samolotowy. Jeśli połączenie jest złe, aplikacja czasami bezskutecznie próbuje uzyskać dostęp do funkcji online aplikacji. Tylko wtedy, gdy połączenie internetowe zostanie całkowicie przerwane, Spotify działa również całkowicie offlinemi. Jeśli wszystko jest w porządku z połączeniem, często pomaga po prostu ponowne uruchomienie aplikacji lub smartfona. Jeśli to też nie pomoże, wyloguj się z aplikacji Spotify, a następnie zaloguj się ponownie. Jeśli Twoje konto Spotify jest używane więcej niż raz, wyloguj się ze wszystkich urządzeń. Wylogowanie może być również wykonane zdalnie z urządzenia. Aby to zrobić, otwórz przegląd na spotify.com/account i wybierz opcję „Wyloguj się wszędzie”. Na smartfonie z Androidem możesz usunąć pamięć podręczną i dane aplikacji Spotify w zarządzaniu aplikacjami. Możesz także uzyskać dostęp do ustawień pamięci podręcznej w aplikacji Spotify. Aby to zrobić, naciśnij ikonę koła zębatego i przewiń w dół do „Składowanie„. Tutaj znajdziesz opcję „Wyczyść pamięć podręczną„. Na komputerze usuwasz zapisane w pamięci podręcznej dane Spotify w ścieżce C:\Users\\AppData\Local\Spotify. Jeśli to też nie pomoże całkowicie usuwa aplikację Spotify i zainstaluj je ponownie.

Spotify nie odtwarza poprawnie utworów: To też może pomóc

Jeśli Spotify zawsze się zrywa, gdy tylko ekran jest zablokowany, powinieneś przejść do Ustawienia uprawnień sprawdź, czy aplikacja może działać w tle. W przypadku urządzeń z systemem Android opcję zarządzania aplikacjami znajdziesz w sekcji „Paczka baterii“-Obszar. Upewnia się żadne inne opcje oszczędzania energii nie są aktywne które mogą zatrzymać odtwarzanie.

Ewentualnie też prowadzić inne zainstalowane aplikacje muzyczne i widżety lub inne aplikacje powodują zatrzymanie odtwarzania Spotify. Na przykład, gdy tylko reklama lub wideo z dźwiękiem zostanie odtworzona w innej aplikacji, takiej jak Instagram, odtwarzanie muzyki w usłudze przesyłania strumieniowego przestanie działać.

Jeśli Spotify nadal nie działa prawidłowo, może to oznaczać poważne zakłócenia w działaniu usługi. W innym miejscu wyjaśniamy, jak sprawdzić, czy Spotify nie działa tylko u Ciebie, czy u wszystkich użytkowników. Jeśli usługa przesyłania strumieniowego nie doświadcza poważnych zakłóceń i jesteś jedyną osobą, której to dotyczy, skontaktuj się z pomocą techniczną Spotify, aby uzyskać dalszą pomoc.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech