Sparkasse i Apple Pay: Błąd transmisji – co robić?

Sparkasse i Apple Pay: Błąd transmisji – co robić?

Czasami przy próbie skonfigurowania karty Sparkasse dla Apple Pay mogą wystąpić problemy. U niektórych użytkowników pojawia się komunikat o „błędzie transmisji”. Co możesz zrobić w takich przypadkach?

Do błędu dołączone są dalsze informacje, które jednak nie sugerują dalszych kroków w celu usunięcia błędu. Może więc brzmieć mniej więcej tak: „Wiadomość zawiera błędy. Zamówienie nie zostało zrealizowane. Funkcja niemożliwa. Prosimy o kontakt ze swoim doradcą.” Jak mogę rozwiązać problem rejestracji karty Sparkasse jako metody płatności na iPhonie?

Apple Pay nie działa z kartą oszczędnościową? Możesz to zrobić

Zasadniczo, jeśli masz jakiekolwiek problemy, powinieneś najpierw sprawdzić, czy jest aktualizacja iOS i czy aplikacja Sparkasse i aplikacja PushTAN na iPhonie są aktualne.

Apple wyjaśnia Apple Pay: jak dodać kartę na iPhonie

Nie ma ogólnego rozwiązania „błędu przelewu” w Apple Pay, ale możesz wykonać następujące czynności, aby ponownie zarejestrować kartę oszczędnościową w Apple Pay:

Otwiera Aplikacja Sparkasse i wybierz tam opcję „Apple Pay”. Następnie wybierz opcję „Punkt serwisowy„. Steruje opcją „Mapy cyfrowe” Na. Następnie zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania Bankowość internetowa Sparkasse Na. W następnym oknie możesz Karta Sparkasse wybierać. Potwierdza rejestrację za pomocą PushTAN na iPhonie.

Jeśli zamiast tego korzystasz z QR-TAN, możesz zarejestrować kartę Sparkasse w Apple Pay bez konieczności przechodzenia przez centrum serwisowe.

Sparkasse: Błąd przelewu w Apple Pay

Jeśli to nie pomoże, wykonaj następujące czynności:

Otwiera przegląd aplikacji w formacie Ustawienia Twojego iPhone'a. Kontroluje ustawienia dla Aplikacja S-PushTAN Na. Połóż to Aplikacja z powrotem tutaj. Następnie uruchom aplikację PushTAN i zamknij ją ponownie. Następnie odinstaluj aplikację. Ponownie uruchamia iPhone'a. Pobierz aplikację PushTAN ze sklepu z aplikacjami i skonfiguruj ją ponownie (do pobrania). Następnie możesz w Aplikacja Sparkasse strefa “Apple Pay“dzwonić. Teraz możesz Wybierz swoją kartę Sparkasse.
Potwierdza rejestrację kartę płatniczą z aplikacją PushTAN. Wtedy możesz Karta oszczędnościowa do płatności za pomocą Apple Pay używać.

Ta metoda pomogła również niektórym użytkownikom:

Kontroluje Portfel na urządzeniu iOS. Wybierz opcję „Dodaj kartę debetową lub kredytową” poza. Weź wpis dotyczący karty oszczędnościowej i daj z siebie wszystko niezbędne dane A. Następnie dotknij „Dokończ weryfikację później„. Następnie zaloguj się do tego Bankowość internetowa Sparkasse A. Kontroluje Ustawienia Na. Wybierz sekcję „Konta, karty i produkty finansowe„. Stuknij w „Mapa cyfrowa„. W przeglądzie naciskasz „Aktywuj mapę cyfrową„. Potwierdza proces poprzez PushTAN.

Jeśli nie możesz poczynić żadnych postępów w związku z powyższymi rozwiązaniami błędów, skontaktuj się z doradcą klienta swojej kasy oszczędnościowej.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech