Snapper Xiaomi w MediaMarkt: Najlepszy smartfon z taryfą Telekom i przydatnym bonusem

Snapper Xiaomi w MediaMarkt: Najlepszy smartfon z taryfą Telekom i przydatnym bonusem

Szukasz smartfona z wyższej półki z umową Telekom? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Za jedyne 29,99 euro miesięcznie otrzymujesz Xiaomi 13 z 15 GB wolumenu danych i ryczałtową opłatą za całą sieć. Pokażemy Ci, dlaczego to świetna okazja.

Świat taryf MediaMarkt: Xiaomi 13 z umową Telekom

Sklep z urządzeniami AGD obecnie to ma Xiaomi 13 z „Freenet green LTE“-Tarif im Telekomsieć szczególnie tania w ofercie (zobacz w MediaMarkt). Otrzymujesz aktualny flagowy smartfon z Chin, w tym ryczałtową opłatę za całą sieć i 15 GB ilość danych tylko dla 29,99 euro miesięcznie. Do opłaty dodatkowej, ceny połączenia i wysyłki doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 144,93 euro. Poza tym istnieją Xiaomi Buds 4 Pro za darmo ponadto, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu, otrzymasz bonus w wysokości 50 euro. Absolutnie najlepsza oferta, jak dowodzi to nasza kalkulacja poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś się pospieszyć, ponieważ w magazynie pozostało tylko kilka urządzeń.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Telekom
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-ów 19 centów Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Xiaomi 13 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 99,99 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
864,69 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 700 euro (telefon komórkowy) + 170 euro (buds)

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) -55,31 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-2,30 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cen idealo, Xiaomi 13 z 256 GB kosztuje obecnie co najmniej 700 euro. Pąki kosztują 170 euro. Jeśli od całkowitych kosztów odejmiemy te wartości i premię w wysokości 50 EUR za zabranie ze sobą numeru, stanie się jasne, że nie tylko otrzymamy taryfę za darmo, ale także osiągniemy niewielki zysk w wysokości ponad 50 EUR.

Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 13: co potrafi kompaktowy telefon z Chin?

Z jego 6,4 cala-Wyświetlacz AMOLED, który szybko rejestruje obrazy 120Hz powtórzony i z rozdzielczością 2400 × 1080 pikseli, Xiaomi 13 z pewnością można opisać jako kompaktowy smartfon z Androidem. Ma wytrzymałą obudowę ze szkła Gorilla Glass i czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. z 50-megapikselowy aparat główny Z tyłu można nagrywać filmy 8K. Na pokładzie znajduje się również ultraszerokokątny aparat 12 MP, teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym i przedni aparat 32 MP. Imponujące są również wewnętrzne działania: Snapdragon 8 Gen 2 jest używany jako procesor, otoczony przez 8GB RAMu I 256 GB Pamięć wewnętrzna.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech