Samsung zaczyna: aktualizacja Androida 12 dla smartfonów Galaxy S21 do pobrania

Samsung zaczyna: aktualizacja Androida 12 dla smartfonów Galaxy S21 do pobrania

Samsung zaczyna. Znacznie szybciej niż oczekiwano, Samsung właśnie rozpoczął wprowadzanie ostatniej aktualizacji do Androida 12 z One UI 4 dla smartfonów Galaxy S21.

Samsung Galaxy S21: Android 12 z One UI 4 już jest

Aktualizacja z 15 listopada 2022 r.: To poszło bardzo szybko. Android 12 dla Galaxy S21, S21 Plus i S21 Ua jest już dostępny do pobrania na całym świecie (źródło: Samsung). Jak zwykle wdrożenie będzie realizowane falami. Sprawdź więc, czy aktualizacja już jest dla Ciebie. Niedługo w sprzedaży pojawią się również starsze smartfony.

Oryginalny artykuł:

Samsung nie ujawnił jeszcze, kiedy dokładnie zostanie wprowadzona aktualizacja Androida 12 dla pierwszych smartfonów Galaxy. Testy beta serii Galaxy S21 trwają od dłuższego czasu. Niedawno dodano składane telefony komórkowe i niektóre modele z poprzedniego roku. Powiedzieliśmy już, że to dobry znak i że seria Galaxy S21 niedługo otrzyma Androida 12 . Kanadyjski dostawca Telus potwierdza to z konkretną datą:

W związku z tym Galaxy S21, S21 Plus i S21 Ua od Samsunga powinny być dostarczane z Androidem 12 23 listopada . To pierwsza konkretna data, która pojawiła się w tym kontekście. Do tej pory młyn plotek mówił tylko o końcu listopada lub początku grudnia. Fakt, że wszystko mogło się nagle wydarzyć tak szybko, jest oczywiście świetny, ponieważ Samsung byłby jednym z pierwszych producentów, którzy dystrybuowaliby finalną wersję Androida 12.

Dostawcy telefonii komórkowej są zawsze informowani w odpowiednim czasie o wdrażaniu aktualizacji Androida, ponieważ muszą wydać nowe wersje dla smartfonów. Nie ma jednak pewności, że wdrożenie na całym świecie rozpocznie się 23 listopada. Można sobie wyobrazić, że Android 12 dla smartfonów Galaxy S21 zostanie w najbliższych dniach wprowadzony w Korei Południowej, a być może nawet w Niemczech . Bo to są kraje, które mają pierwszeństwo. Ale wszystko powinno się powtórzyć falami.

Samsung pokazuje na filmie, co jest możliwe z Androidem 12:

Prawdopodobnie pojawi się więcej smartfonów Samsung

Ale nie tylko smartfony Galaxy S21 powinny być w tym roku wyposażone w system Android 12. Seria Galaxy S20, składane smartfony Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3, ale także seria Galaxy Note 20 powinny szybko dostać Androida 12 – o ile nie będzie problemów z rolloutem Galaxy S21.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech