Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE z umową w najwyższej cenie

Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE z umową w najwyższej cenie

W MediaMarkt fani Samsunga otrzymują wszechstronny pakiet beztroski w okazyjnej cenie. Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB jest dostępny w sieci Telekom już za 19,99 euro miesięcznie. Pochodzi z dobrymi słuchawkami Samsung Bluetooth. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

MediaMarkt: Samsung S21 FE z umową w okazyjnej cenie

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB), w tym taryfa po bezwzględnej okazyjnej cenie, powinna obecnie zatrzymać MediaMarkt. Dostajesz telefon komórkowy Samsung w pakiecie Samsung Galaxy Buds na żywo w taryfie „zielone LTE” w sieci Telekom za jedyne 19,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 9 euro i cena połączenia 39,99 euro. Taryfa jest prawdziwą okazją, jak pokazuje nasze obliczenie poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: zielona Sieć LTE: Telekom
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Samsung Galaxy Buds Live za darmo

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
528,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 439 euro + 54 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 35,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,49 Euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje niecałe 439 euro. Samsung Galaxy Buds Live kosztuje w porównaniu cenowym co najmniej 54 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, 35,75 euro pozostanie wyłącznie na taryfę. Odpowiada to 1,49 euro miesięcznie – więc dostajesz tutaj taryfę na telefon komórkowy w bardzo rozsądnej cenie. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech