Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE z umową w najwyższej cenie

Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy S21 FE z umową w najwyższej cenie

W MediaMarkt otrzymujesz kompleksowy, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB jest dostępny w sieci Telekom już za 19,99 euro miesięcznie. Pochodzi z dobrymi słuchawkami Samsung Bluetooth. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Samsung S21 FE z umową w świetnej cenie w MediaMarkt

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB), w tym taryfa po bezwzględnej okazyjnej cenie, powinna obecnie zatrzymać MediaMarkt. Dostajesz telefon komórkowy Samsung w pakiecie Samsung Galaxy Buds na żywo w taryfie „zielone LTE” w sieci Telekom za jedyne 19,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 1 euro, cena połączenia 39,99 euro i koszty wysyłki 3,95 euro. Taryfa jest prawdziwą okazją, jak pokazuje nasze obliczenie poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: zielona Sieć LTE: Telekom
10 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Samsung Galaxy Buds Live za darmo

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
524,70 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 454,90 euro + 54 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 15,80 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
0,66 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje niecałe 455 euro. Samsung Galaxy Buds Live kosztuje w porównaniu cenowym co najmniej 54 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, 15,80 euro pozostanie wyłącznie na taryfę. Odpowiada to 0,66 euro miesięcznie – więc taryfę na telefon komórkowy otrzymujesz tutaj prawie za darmo. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech