Samsung cracker: Galaxy Book S w pakiecie taryfowym z oszczędnością 375 euro

Samsung cracker: Galaxy Book S w pakiecie taryfowym z oszczędnością 375 euro

Każdy, kto zamiast nowego smartfona wolałby kupić topowego notebooka Samsunga w taryfie telefonu komórkowego, powinien zapoznać się z aktualną ofertą Blau.de. Smukły Galaxy Book S to dodatek do taryfy ryczałtowej dla wszystkich sieci/SMS z 15 GB. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Samsung Galaxy Book S z planem 15 GB za 29,99 € miesięcznie

Potrzebujesz taryfy na telefon komórkowy, a nowy laptop też nie byłby zły? Wtedy możesz mieć już dość Oszczędź 375 eurobo dyskont Telefónica Blau.de ma to Samsung Galaxy Book S Zwłaszcza w pakiecie z taryfą „Allnet Plus” za dopłatą 19 euro i opłatą podstawową 29,99 euro. Taryfa obejmuje 15 GB ilość danych, zryczałtowana stawka dla wszystkich sieci i SMS-ów i zwykle kosztuje 14,99 EUR miesięcznie. Tak więc do Galaxy Book doliczasz 15 euro miesięcznie i otrzymujesz bardzo dobrze wyposażony, smukły i wydajny notebook od Samsunga. Naprawdę dobra oferta, jak pokazuje nasza szczegółowa kalkulacja kosztów poniżej.

Zobacz ofertę na Blau.de

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Sieć Blue Allnet Plus: o2
15 GB LTE-Objętość danych (do 25 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowe Minimalny okres obowiązywania umowy Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy Book S z taryfą komórkową: dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy Book S + Blue Allnet Plus: przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowite koszty pakietu taryfowego po minimalnym okresie 24 miesięcy
24 x 29,99 euro + 19 euro + 4,99 euro = 743,75 euro

Normalna cena taryfy bez dodatków
24 x 14,99 euro = 359,76 euro

Efektywny koszt bisu
743,75 euro – 359,76 euro = 383,99 euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de wraz z wysyłką) 758,99 euro

oszczędności
375 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy Book S kosztuje obecnie co najmniej 758,99 euro. Wartość ta przekracza już całkowitą wartość pakietu, co oznacza, że ​​z Galaxy Book skutecznie otrzymujesz taryfę „Blau Allnet Plus” za darmo.

Obliczono inaczej: Taryfa zwykle kosztuje 14,99 euro miesięcznie. Więc płacisz miesięczną dopłatę w wysokości 15 euro za laptopa. Razem z dopłatą 19 euro i kosztami wysyłki 4,99 euro daje to łącznie 383,99 euro. W porównaniu z obecnie najtańszą ceną online oszczędzasz aż 375 euro. Prawdziwa okazja dla tych, którzy mogą korzystać zarówno z laptopa, jak i planu 15 GB.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz umowę pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, możesz teraz anulować co miesiąc.

Zobacz ofertę na Blau.de

Samsung Galaxy Book S: oto, co potrafi stylowy notebook

ten Galaktyczna Księga imponuje swoim smukły i lekki Konstrukcja – waży zaledwie 961 gramów i po zamknięciu ma mniej niż 1,2 cm grubości. Zadbano zatem o elastyczną pracę w podróży. Nie trzeba też ukrywać działania wewnętrznego, ponieważ procesor Qualcomm Snapdragon 8cx w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej dla prawidłowego działania w codziennej eksploatacji. Galaxy Book S nadaje się do gier tylko w ograniczonym zakresie. Kolejną wadą jest to, że musisz obejść się bez aplikacji 64-bitowych, ponieważ system Windows działa tylko w wersji 32-bitowej. Jeden żywotność baterii od do 16 godzin sprawiają, że urządzenie jest szczególnie interesujące dla osób, które dużo podróżują.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak samodzielnie rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech