Samochód elektryczny Apple: zainspirowany przez Hyundaia, Nissana i Co.

Samochód elektryczny Apple: zainspirowany przez Hyundaia, Nissana i Co.

Apple Car jest obecnie dostępny tylko w studiach deweloperskich producenta iPhone’a. Więc nie możemy jeszcze od razu odnieść tego wrażenia. Z drugiej strony obrazy koncepcyjne szybko stają się futurystyczne. Ale nie te pomysły. Nie widzieliśmy wcześniej takiego elektrycznego samochodu Apple, wygląd bliski rzeczywistości.

Minie co najmniej trzy lub cztery lata, zanim Apple zaprezentuje swój własny samochód elektryczny. Amerykański producent najwcześniej mógłby pokazać nam swój pomysł na mobilność elektryczną najwcześniej w 2024 roku. Do tego czasu musimy umilić czas pomysłowymi koncepcjami. Ale często przekraczają granicę i ostatecznie nie są realistyczne.

Apple Car inspirowany prawdziwymi samochodami: projekty całkiem zbliżone do rzeczywistości

Więc jak możesz uzyskać realistyczny wizerunek Apple Car robić? Przydałoby się jednak Orientacja na istniejące pojazdy przemysł samochodowy. Tak właśnie myśleli twórcy brytyjskiej porównywarki leasingowej „LeaseFetcher”. W zeszłym roku wyjęli cyfrowy ołówek, przejrzeli aktualne broszury samochodowe i stworzyli własne koncepcje elektrycznego samochodu Apple.

Źródło obrazu: LeaseFetcher

Pierwszym przykładem jest Hyundai Ioniq. Ważny pojazd dla Koreańczyków i imiennik pełnej serii przyszłych samochodów elektrycznych. W ramach koncepcji artyści „zainfekowali” projekt kilkoma „odpryskami” Magiczna Myszka przez Apple. Piękny? Cóż, prześmiewcy prawdopodobnie widzą związek z kostką mydła – wszystko jest takie śliskie.

Źródło obrazu: LeaseFetcher

Teraz robi się sportowo, bo jeśli a Nissan GT-R i iPhone 12 Pro wrzucony do blendera może spowodować powstanie takiego urządzenia. Dla nas był to większy sukces. Kiedykolwiek: elektryczny Nissan GT-R? Gdzie on właściwie jest? Kultowy japoński samochód sportowy naprawdę zasługuje na taką aktualizację.

Źródło obrazu: LeaseFetcher

Pozostajemy w sferze sportu. Następnym „dawcą narządów” byłby Toyota Supraktóry według projektanta jest tu nieco przestarzały iPoda classic otrzymuje. Na serio? Nie możemy teraz powiedzieć. Nie szkodzi to jednak koncepcji. Wręcz przeciwnie: piękne krągłości, wąskie „oczy” – stylowy wygląd.

Źródło obrazu: LeaseFetcher

Z Honda jest uważany za jeden z najbardziej innowacyjnych e-samochodów, służy nawet jako „ruchome gniazdo” dla wszelkiego rodzaju urządzeń i ma unikalną deskę rozdzielczą składającą się z głośnych wyświetlaczy. Jeśli ten pojazd gorącą noc z oryginałem iMac G3 pewnie wyjdzie to “dziecko” z przezroczystą maskownicą.

Na koniec koreańska „mieszanka promenady” – Kia Soul EV spotyka się tutaj iMac Pro. Zakrzywiona i pochylona maska ​​może nadal sprawiać przyjemność, ale reszta? Jakoś brakuje elegancji i wyrafinowania. Niemniej jednak: SUV-y są bardzo modne i nadal są absolutnymi bestsellerami. Bardzo możliwe, że Apple zdecyduje się na porównywalny korpus.

Jeden z prawdziwych wzorów do naśladowania, urocza i innowacyjna Honda E:

Wyobraźnia bez granic

Krótko mówiąc: Apple Car może być jeszcze daleko, ale pokazane tutaj projekty dość dobrze pokazują, jak taki pojazd może wpasować się w obecną scenę uliczną. Apple jako producent samochodów wydaje się pod tym kątem już nie tak nierealne. Bądź szczery: kto by pomyślał 20 lat temu, że „konstruktor komputerów” Apple będzie dziś produkował telefony i zegarki? Zgadza się, już nie ma rzeczy niemożliwych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech