Revolut: Przegląd kosztów konta

Revolut: Przegląd kosztów konta

Źródło obrazu: IMAGO / Zoonar


Z Revolut możesz założyć konto i otrzymać do niego kartę kredytową. Jakie są koszty Revolut-Banku?

Sklepy internetowe

Zobacz bezpłatne konto w Revolut

Założenie konta jest bezpłatne. Nie będą więc za to pobierane żadne opłaty. Nie ma również podstawowej opłaty za model standardowy, ale niektóre usługi są płatne. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz również zarezerwować opcję płatnego konta.

To kosztuje konto w Revolut

Oto koszty i korzyści różnych opcji Revolut:

Standard
Plus
Premia
Metal

Koszty miesięczne Bez opłat 2,99 euro 7,99 euro 13,99 euro Darmowe konto z IBANWypłaty gotówkowe Do 200/5 EUR miesięcznie Bezpłatnie Do 200 EUR miesięcznie Bezpłatnie Do 400 EUR miesięcznie Bezpłatnie Do 800 EUR miesięcznie Bezpłatnie Wypłaty gotówkowe poza limitem 2% wypłat 2% wypłat 2% od wypłaty 2% od kwoty wypłaty Wysyłka kartą 5,99 EUR Bezpłatnie (ekspres) Bezpłatnie (ekspres) Wymiana walut Powyżej 1 000 EUR miesięcznie 0,5 proc. opłat Powyżej 1 000 EUR miesięcznie 0,5 proc. opłat Powyżej 1 000 EUR miesięcznie 0,5 proc. opłat Powyżej 1 000 EUR 0,5 procent miesięcznie Opłaty za wymianę karty 6 euro za kartę 6 euro za kartę 6 euro za kartę 6 euro za kartę

Revolut: koszty i opłaty

Możesz otrzymać konto Revolut bez uprzedniego czeku Schufa. Bezpłatna wypłata gotówki w ramach ustalonego limitu jest możliwa na całym świecie. Nie należy ponosić opłaty za przewalutowanie. Darmowe konto może być używane w ponad 30 różnych walutach za darmo. Następnie możliwa jest bezpłatna wymiana walut do kwoty 1000 euro Zostanie naliczona opłata w wysokości 0,5 proc. Natychmiastowe przelewy do innych użytkowników Revolut są bezpłatne. Nie ma również opłat za zwykłe przelewy w obszarze płatności SEPA. Jednak to prawda nie dla przelewów kartowych. Możliwe koszty są tutaj wyświetlane przed wykonaniem płatności w aplikacji Revolut. Istnieją również koszty płatności międzynarodowych, które są wymienione tutaj.

W przypadku karty pieniężnej należy pamiętać, że nie jest to prawdziwa karta kredytowa, ale karta debetowa. Chociaż można tego używać do płatności w dowolnym miejscu, w niektórych miejscach, takich jak wypożyczalnie samochodów lub hotele ale może ich nie akceptowaćwpłacić depozyt. Depozyty są w Revolut Zasadniczo nie jest możliwe w gotówce, ale możesz przelać pieniądze na konto przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie ma żadnych opłat za dokonanie wpłaty.

Depozyty są dokonywane za pośrednictwem litewskiego państwowego systemu ubezpieczeń depozytów i inwestycji do kwoty 100 tys EUR ubezpieczone na inwestora.

Zobacz bezpłatne konto w Revolut

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech