Reolink Argus 4 Pro w teście: ta kamera monitorująca wyznacza zupełnie nowe standardy

Reolink Argus 4 Pro w teście: ta kamera monitorująca wyznacza zupełnie nowe standardy

Z Połącz ponownie Argus 4 Pro wprowadza na rynek kolejną generację kamer monitorujących. Inteligentne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych to pierwsza na świecie zasilana bateryjnie kamera zewnętrzna 4K z możliwością widzenia kolorów nawet w nocy. Ale to nie jedyny powód, dla którego kamera zapewnia najlepsze perspektywy dla Twojego bezpieczeństwa.

Od ochrony antywłamaniowej i osobistej po zdalne monitorowanie na wakacjach. Powody, dla których warto wyposażyć swój dom lub posesję w kamerę monitorującą, są tak różnorodne, jak zalety. Jednak jeśli chodzi o jakość obrazu i wydajność baterii, często sytuacja wygląda słabo. Inaczej jest w przypadku Reolink Argus 4 Pro.

O tym, dlaczego to innowacyjne urządzenie nie sprawia, że ​​patrzysz w błoto w tak ważnych tematach – i co jeszcze może – dowiesz się tutaj.

Najnowocześniejsze funkcje robią różnicę

Nieograniczony kąt widzenia 4K UHD 180° dzięki dwóm soczewkom, doskonałe odwzorowanie kolorów w dzień i w nocy
30% dłuższa żywotność baterii
Sprzęt Wi-Fi 6, płynne przesyłanie strumieniowe 4K

W cenie ostry widok panoramiczny

Aparat jest tak dobry, jak obrazy, które rejestruje. Co dobrego jest w najpiękniejszym narzędziu, jeśli nie widać ważnych szczegółów? Kamery monitorujące mogą dostarczyć cennych dowodów, a także mogą być pomocne w przypadku roszczeń ubezpieczeniowych – ale tylko wtedy, gdy jakość obrazu jest odpowiednia.

Nowy Reolink Argus 4 Pro przezwycięża problemy takie jak zbyt wąskie lub rozmyte pole widzenia, korzystając ze specjalnie opracowanego algorytmu łączenia podwójnego obrazu. Pozwala to płynnie łączyć obrazy z dwóch wbudowanych obiektywów 4 mm, podwajając perspektywę do pełnego poziomego pola widzenia 180°. Ultraszeroki obraz w imponującej rozdzielczości 4K.

Nawiasem mówiąc, jest to również ekonomiczne: Za pomocą tylko jednej kamery Argus 4 Pro można na przykład pokryć cały tył domu lub ulicę.

Reolink Argus 4 Pro niczego nie przeoczy dzięki szerokokątnemu obiektywowi 180°. (© Reolink)

Pełny kolor 4K 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W nocy wszystkie koty są szare? Nie w przypadku Reolink Argus 4 Pro. Nie polegając na podczerwieni ani reflektorach, zapewnia doskonałą reprodukcję kolorów w ciemności, nawet przy przyćmionych latarniach ulicznych.

Jest to możliwe dzięki nowej technologii obrazowania ColorX producenta. Wykorzystuje się w nim obiektywy o dużej przysłonie i bardzo dobrym zasięgu matrycy.

Nawet przy czystym, rozgwieżdżonym niebie lub przy przyćmionych światłach ulicznych Argus 4 Pro może rejestrować pełnokolorowy materiał noktowizyjny bez konieczności stosowania świateł podczerwonych i reflektorów. Noc staje się jasna i przejrzysta jak dzień. (© Reolink)

Więcej baterii, mniejsze zużycie

Zamiast zawieść pod względem wydajności, inteligentna kamera do monitoringu przewyższa inne kamery na podczerwień o rozdzielczości 4K w nocy. Wspomniana technologia ColorX pozwala zaoszczędzić 2 waty na godzinę, co zapewnia o 30 procent dłuższą żywotność baterii i do 12 dni dodatkowego czasu czuwania.

Odporną na warunki atmosferyczne kamerę bezpieczeństwa można łatwo i elastycznie zainstalować w wielu różnych miejscach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. (© Reolink)

Podsumowując: wzorowa funkcjonalność

Łatwa instalacja w dowolnym miejscu: konfiguracja bezprzewodowa i elastyczny wybór lokalizacjiPanel słoneczny o mocy 6W: 24-godzinny akumulator z czasem ładowania wynoszącym zaledwie 10 minut, nawet przy minimalnej ilości światła słonecznego
Ulepszona inteligentna detekcja z precyzyjnym alarmem: Ultraszerokokątny pasywny czujnik podczerwieni 180° zapewnia kompleksowe pokrycie całej posesji
Różnorodne opcje lokalnego przechowywania: z obsługą karty SD 128 GB i Reolink Home Hub Zdalny dostęp w dowolnym miejscu i czasie: po prostu za pomocą aplikacji do nadzoru wideo
Inteligentne rozwiązanie: dzięki Wi-Fi nowej generacji 6 możesz cieszyć się stabilniejszym połączeniem sieciowym i błyskawicznymi prędkościami. (© Reolink)

Wniosek

Pierwsza na świecie zasilana bateryjnie kamera monitorująca 4K działająca w pełnym kolorze to niezwykle udany dodatek do serii kamer Argus.

Dzięki najnowocześniejszej technologii możesz korzystać z takich funkcji, jak nieograniczone pole widzenia, długi czas pracy baterii, łączność bezprzewodowa i elastyczna obsługa. W skrócie: Reolink Argus 4 Pro ma wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Treść tej strony została stworzona przez Ströer Content Group Sales GmbH we współpracy z Reolink, RM. 4B, Kingswell Commercial Tower 171-173 Lockhart Road, Wan Chai, 999077 Hongkong Utworzony.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech