PS5-Kracher: Disc Edition w pakiecie Tarif z Horizon Forbidden West i bonusem 100 €

PS5-Kracher: Disc Edition w pakiecie Tarif z Horizon Forbidden West i bonusem 100 €

Jeśli celujesz w PS5, musisz albo zapłacić ceny księżyca na eBayu, albo skorzystać z niekonwencjonalnych metod. Ta ostatnia przemawia za ofertą firmy Curved, w której przez krótki czas można jeszcze otrzymać wersję Disc Edition z umową na telefon komórkowy i premią w wysokości 100 euro. Obliczamy i ujawniamy, czy umowa jest tego warta.

Mocny pakiet: PS5, drugi kontroler, najlepsza gra i bonus 100 €

W końcu chcesz jeden PS5 bezpieczne i czy możesz również korzystać z nowej taryfy komórkowej? W takim razie warto wstąpić do sklepu Curved, bo tam można dostać upragnioną konsolę NextGen z wieloma dodatkami jako premię do umowy na telefon komórkowy „o2 Free M” za 44,99 euro miesięcznie plus jednorazowo 45,98 euro za dopłatę, cena połączenia i wysyłka (patrz oferta na Curved). Taryfa obejmuje 20 GB LTE/5G a także zryczałtowana stawka Allnet i SMS, jest zatem bardzo przydatną umową na telefon komórkowy. Ale główną atrakcją oferty jest oczywiście bis, ponieważ dostajesz nie tylko konsolę Sony, ale cały pakiet:

PS5 z napędem i pamięcią 825 GB Drugi kontroler Najlepsza gra: Horizon Forbidden West (tylko do 22.03.22, należy zamówić przez o2) 100 euro premii za przenoszenie numeru telefonu (płatność jest dokonywana w 20 miesięcznych ratach po 5 euro na podstawowa opłata) Dla oferty PS5 w Curved

Uwaga: Oferta istniała wcześniej z PS5 Disc Edition i bez gry – i wyprzedała się bardzo szybko. Tym razem również ilości są ograniczone, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo.

PS5 jako bonus do taryfy telefonu komórkowego: czy oferta jest tego warta?

Podpisanie umowy na telefon komórkowy, aby w końcu zdobyć PS5, początkowo wydaje się oszustwem. Dlatego obliczyliśmy ofertę i wzięliśmy za przykład popularną taryfę o2 „Free M”, z ryczałtową stawką Allnet i SMS oraz wolumenem danych 20 GB 5G/LTE za 44,99 euro miesięcznie. Możesz również wybrać inne taryfy z większą lub mniejszą ilością danych.

Szczegóły taryfy „o2 Free M” w skrócie

Sieć: o2
20 GB LTE/5G– Wolumen danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w tym 24-miesięczny okres wypowiedzenia, 1 miesiąc wypowiedzenia 100 euro premii za zmianę numeru, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu (płatność jest dokonywana w 20 miesięcznych ratach 5 euro oprócz opłaty podstawowej)

Za 5 euro więcej miesięcznie pakiet konsoli jest również dostępny z „o2 Free M Zwiększyć” oraz 40 GB Wolumen danych LTE/5G oraz możliwość korzystania z taryfy na kilku urządzeniach jednocześnie („opcja connect”).

Koszty oferty w skrócie: PS5 Disc Edition + o2 Free M

Opłata podstawowa
(miesięczny)
44,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.125,74 Euro

wartości urządzenia
500 euro (konsola) + 60 euro (gra) + 70 euro (kontroler)

zmień bonus
100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 395,74 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
16,49 Euro

Do oferty w Curved

Wyjmijmy kalkulator: The PS5 z napędem dysków kosztuje około 500 euro – przynajmniej w teorii, ponieważ obecnie jest wszędzie wyprzedany i po prostu nie widać końca. Ceny na eBayu wynoszą około 900 euro, ale do naszych obliczeń używamy sugerowanej ceny detalicznej. Według porównania cen idealnego kontroler DualSense kosztuje co najmniej 70 euro, a gra Horizon Forbidden West około 60 euro. Jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, otrzymasz premię w wysokości 100 euro jako kredyt do rachunku za telefon komórkowy w 20 ratach po 5 euro każda.

Jeśli te wartości zostaną odjęte od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy umowy, pozostaną one 395,74 Euro zostawiony dla taryfy. Odpowiedni 16,49 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z wolumenem danych 20 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Free M” wynosi 29,99 euro miesięcznie – więc to dobra okazjazwłaszcza, że ​​PS5 nie jest obecnie dostępne w RRP.

Do oferty PS5 w Curved

Oczywiście kalkulacja działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

PS5 jest nadal całkowicie niedostępny u innych sprzedawców. Więcej ofert na temat umów na telefony komórkowe z konsolami podsumowaliśmy tutaj:

Możesz dowiedzieć się, jak PS5 wypada w porównaniu z Xbox Series X w Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech