Przycisk odtwarzania YouTube: jak go zdobyć i kupić?

Przycisk odtwarzania YouTube: jak go zdobyć i kupić?

Szczególnie odnoszący sukcesy YouTuberzy mogą nie tylko liczyć na wielu subskrybentów, sławę i, w idealnym przypadku, dochody, ale także otrzymać nagrodę „YouTube Creator Award”. Trofea są lepiej znane jako „Przyciski odtwarzania YouTube”. Kiedy je dostaniesz?

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Nagrody przyznawane są bezpośrednio przez YouTube. Otrzymujesz je, jeśli spełnisz określone wymagania. Wymaga to własnego, odnoszącego sukcesy kanału.

Jak zdobyć „Przycisk odtwarzania YouTube”?

Przycisk odtwarzania to tabliczka z konkretną wersją logo YouTube. W sumie dostępne są cztery różne przyciski odtwarzania, które są przypisane w zależności od liczby abonentów:

Srebro: 100 000 abonentów
Złoto: 1 000 000 subskrybentów
Diament: 10 000 000 subskrybentów
Czerwony Diament: 100 000 000 subskrybentów

Dodatkowo Twój własny kanał musi spełniać kilka innych wymagań:

Jeden musi w ciągu ostatnich 6 miesięcy przesłane nowe filmy. Kanał musi być „czysty”, co oznacza, że ​​treści nie mogły naruszyć wytycznych dla społeczności (do wytycznych) w ciągu ostatnich 365 dni. Sam operator kanału również musiał przestrzegać warunków korzystania i nie mógł przyciągać negatywnej uwagi (warunków korzystania). Zabronione jest na przykład kupowanie obserwujących w celu sztucznego zwiększania numeru subskrypcji. Nie musisz koniecznie brać udziału w programie partnerskim YouTube, ale nie możesz też zostać z niego wykluczony (więcej o programie partnerskim). Można żadnych treści spamowych ani innych fałszywych filmów pokazywać. Treść musi stworzony przez siebie Być. Oznacza to na przykład, że nie możesz po prostu gromadzić obserwujących poprzez kompilacje innych filmów. Twoje własne filmy nie mogą naruszać praw autorskich ani innych praw.

W ten sposób zdobywa się Nagrodę Twórcy

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, a kanał zgromadzi wystarczającą liczbę obserwujących, możesz ubiegać się o nagrodę bezpośrednio na YouTube. Możesz to zrobić za pomocą tego linku: Do YouTube. Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami, otrzymasz kod kuponu. Aby zamówić, kod wykorzystuje się na stronie „Nagroda dla twórców”. Możesz zdobyć nagrodę nie sprzedawaj i również nie przekazuj tego innym. Jeśli naruszysz warunki, Nagroda dla twórcy zostanie cofnięta i nie będziesz mieć możliwości otrzymania dalszych „Przycisków YouTube Play”. W szczególnie złych przypadkach cały kanał YouTube lub Google może nawet zostać zamknięty.

Przycisk odtwarzania YouTube działa?

Jeśli nie masz udanego kanału YouTube, możesz zamówić imitacje przycisków odtwarzania. Odpowiednie produkty są dostępne na przykład w serwisie eBay (zobacz na eBay), na Amazon lub na Etsy (zobacz na Etsy). Należy jednak pamiętać, że są to zazwyczaj jedynie imitacje przypinek i podróbki, które wizualnie różnią się od oryginalnych przycisków odtwarzania.

Niestandardowa nagroda za przycisk odtwarzania YouTubeNiestandardowa nagroda za przycisk odtwarzania YouTube

Niestandardowa nagroda za przycisk odtwarzania YouTube

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 9 stycznia 2024 r., godzina 12:14

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech