Program Netflix – 4 strony przeglądowe dla wszystkich seriali i filmów

Program Netflix – 4 strony przeglądowe dla wszystkich seriali i filmów

Niestety, możesz przeglądać program Netflix na oficjalnej stronie dostawcy tylko wtedy, gdy jesteś już członkiem usługi przesyłania strumieniowego. Na szczęście istnieje kilka witryn, które dają przegląd seriali i filmów dostępnych obecnie w serwisie Netflix. Podpowiemy Ci, gdzie znajdziesz cały program, nowości i serie, które wkrótce opuszczą serwis.

Zastanawiając się, czy subskrybować konkretną usługę przesyłania strumieniowego, jednym z najważniejszych punktów decyzji jest to, co ona oferuje – niestety Netflix nie ujawnia swoich programów, chyba że jesteś już płacącym klientem. Oczywiście zawsze znajdziesz u nas najnowsze seriale i najciekawsze filmy – ale niestety nie możemy zapewnić pełnego przeglądu. Na szczęście w Internecie są strony, które specjalizują się właśnie w tym i poinformują Cię o całym programie Netflix.

Oto jak wykorzystujesz tajne gatunki Netflix:

Wskazówka TECH: znajdź tajne kategorie Netflix

Nieoficjalna baza danych Netflix

Przede wszystkim jest to prawdopodobnie „Nieoficjalne globalne wyszukiwanie Netflix Online” (w skrócie uNoGS) zadzwonić. Tutaj możesz zobaczyć nie tylko cały niemiecki program Netflix, ale także ze wszystkich krajów, w których oferowany jest Netflix. Możesz to zrobić na uNoGS cały program Netflix dla danego kraju Przeglądaj, wyświetlaj nowe seriale i filmy dodane do programu oraz sortuj zawartość według języka, ocen krytyków i innych punktów.

Przegląd programu Netflix uNoGSPrzegląd programu Netflix uNoGSuNoGS: Tutaj możesz znaleźć cały program Netflix i posortować go według własnego uznania (źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Przeglądaj wiele usług VoD

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu wiedzieć, co jest transmitowane strumieniowo w serwisie Netflix, czy masz kilka subskrypcji przesyłania strumieniowego i chcesz porównać: JustWatch oferuje możliwość oglądania programu z serwisów Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Apple TV+, Wow i wielu innych Porównaj usługi przesyłania strumieniowego. Za pomocą paska wyboru możesz wybrać interesujących Cię dostawców usług przesyłania strumieniowego i obejrzeć oferowane przez nich filmy i seriale. Możesz sortować treści między innymi według roku publikacji, gatunku lub oceny w serwisie IMDb. Możesz także po prostu wyszukać konkretny tytuł i sprawdzić, w którym serwisie VoD jest on dostępny.

Zrzut ekranu z justwatchZrzut ekranu z justwatchJustWatch pokazuje dostępne treści z kilku serwisów VoD i można je sortować na różne sposoby (źródło zdjęcia: zrzut ekranu GIGA)

Co wkrótce opuści Netflix?

Na Flixboss możesz także przeglądać program Netflix przefiltrowany według gatunku, roku wydania i oceny IMDb. Domyślnie najnowsze premiery są wyświetlane w podziale na filmy i seriale. Ale Flixboss jest również interesujący dla obecnych klientów, ponieważ zapewnia przejrzystą listę treści, na które licencja wkrótce wygaśnie. Oznacza to, że możesz sprawdzić, które seriale i filmy wkrótce nie będą już dostępne w serwisie Netflix.

Dzięki różnym ustawieniom Flixboss czasami oferuje nawet lepszy przegląd niż sama usługa przesyłania strumieniowego (źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Szukaj konkretnych filmów i seriali

„Kto to transmituje?” to nie tyle witryna, w której można dowiedzieć się, co jest dostępne w serwisie Netflix, a raczej ogólny przegląd niemieckiego rynku streamingu. Zwłaszcza jeśli korzystasz z kilku serwisów streamingowych lub masz je na swojej krótkiej liście, możesz wyszukać tutaj tytuły, które Cię interesują i zobaczyć, gdzie są oferowane. Na werstreamt.es możesz dowiedzieć się, gdzie i na jakich warunkach (cena, stawka ryczałtowa, abonament) możesz oglądać określone treści.

retransmisje programów Netflixretransmisje programów NetflixNa werstreamt.es możesz przeglądać poszczególne tytuły w niemieckiej ofercie streamingowej (źródło zdjęcia: zrzut ekranu GIGA)

Jak oglądasz filmy i seriale?

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech