Philips Hue w świetnej cenie: nastrój oświetlenia dla kina domowego i zestawu do gier taniej

Philips Hue w świetnej cenie: nastrój oświetlenia dla kina domowego i zestawu do gier taniej

Czy to w biurze domowym, kinie domowym, czy podczas grania na komputerze: światła Philips Hue zapewniają nastrojową atmosferę w dostosowywanych kolorach. W MediaMarkt możesz teraz kupić inteligentne produkty Philips Hue w najniższej cenie. Powiemy Ci najważniejsze.

Więcej światła! Zgodnie z ciemniejszą połową roku, MediaMarkt dla wielu oferuje najniższe ceny Lampy i oświetlenie Philips Hue – dzięki produktom możesz łatwo i niedrogo wyposażyć i zmodernizować swoje oświetlenie w domu. Obejmuje to lampy podłogowe, które tworzą dynamiczne gradienty kolorów pasujące do ulubionej serii lub muzyki, a także paski świetlne, które przykleja się z tyłu monitora i optycznie powiększają obraz dzięki gradientom kolorów na ścianie.

Lampa podłogowa Philips Hue w sprzedaży MediaMarkt

Dzięki Philips Hue Gradient Signe Oak oszczędzasz obecnie 18 procent i kupujesz lampę podłogową w MediaMarkt za 284,99 euro zamiast 349,99 euro (sugerowana cena detaliczna). Szczególnie imponuje nam smukły i nowoczesny design.

Oprócz gradientów kolorów, gotowych scen świetlnych i indywidualnie wybieranych kolorów, Philips Hue Gradient Signe Oak alternatywnie symuluje również poranne słońce lub wschód słońca — zapewniając relaksującą pobudkę zamiast irytującego budzika.

Philips Hue Gradient Signe Oak

Philips Hue Gradient Signe Oak

Zamiast 349,99 euro sugerowana cena detaliczna: ściemnialna lampa podłogowa Philips Hue Gradient Signe Oak o jasności 1800 lm, 2000–6500 barw światła i obsłudze sieci WLAN.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 30.09.2022 09:28

Lampa stołowa Philips Hue w okazyjnej cenie

Alternatywnie, możesz również znaleźć Philips Hue Gradient Signe Oak w MediaMarkt jako nieco mniejszą lampę stołową w obniżonej cenie 189,99 euro zamiast 239,99 euro. Dzięki bardziej kompaktowym rozmiarom i wysokości 55,3 cm idealnie nadaje się jako inteligentna lampka nocna lub jako element dekoracyjny na biurku.

Philips Hue Gradient Signe Oak

Philips Hue Gradient Signe Oak

Zamiast 239,99 euro sugerowana cena detaliczna: ściemniana lampa podłogowa Philips Hue Gradient Signe Oak, 730 lm, 2000–6500 barw światła i obsługa WLAN.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 30.09.2022 10:07

Idealna konfiguracja do gier dzięki Philips Hue Lightstrips

Ci, którzy chcą zapewnić wciągające wrażenia w grach, powinni przyjrzeć się Gradalne paski świetlne Philips Hue Play rzucić. Za 149,99 euro z bezpłatną wysyłką możesz zapewnić swoim monitorom (lub telewizorom) pomysłowe oświetlenie otoczenia w 16 milionach kolorów.

Ambilight w okazyjnej cenie: doposaż monitory w paski Philips Hue Play Gradient Lightstrips teraz w rozsądnej cenie. (Źródło obrazu: Philips / MediaMarkt)

Listwy świetlne można łatwo przymocować za pomocą dostarczonego wspornika do monitorów o przekątnej od 24 do 27 cali. Ale jest też wersja na większe monitory. Najważniejsze: w zależności od gry możesz szybko przełączać się między trybami i intensywnością, a nawet tworzyć własne skróty w aplikacji.

PHILIPS Hue Play Gradient PC 24/27” taśma świetlna 2000 - 6500

PHILIPS Hue Play Gradient PC 24/27” taśma świetlna 2000 – 6500

Z bezpłatną dostawą: paski świetlne Philips Hue Play Gradient do monitorów 24/27 cali, sterowanie za pomocą aplikacji za pomocą skrótów, 16 milionów kolorów i intensywne gradienty kolorów dla wciągających konfiguracji do gier.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 30.09.2022 10:17

Tak działa Philips Hue

Philips Hue to jeden z najbardziej rozpowszechnionych inteligentnych systemów oświetleniowych na rynku. Portfolio Hue obejmuje niezliczone źródła światła i lampy w wielu kształtach i wzorach, do wnętrz i na zewnątrz. W zależności od lampy możesz elastycznie regulować jasność, kolor i/lub temperaturę barwową – za pomocą aplikacji, przełącznika, wbudowanego w system inteligentnego domu i/lub za pomocą zwykłych asystentów językowych. Przy odpowiednim sprzęcie aplikacja może być również używana do definiowania obszarów rozrywki i na przykład odbierania podświetlenia, które jest dynamicznie dostosowywane do obrazu na telewizorze lub monitorze – podobnie jak w systemie Ambilight firmy Philips.

Więcej okazji Philips Hue w MediaMarkt

Wszystkie inne oferty obecnie obniżonych lamp i lamp Philips Hue można znaleźć na tej stronie przeglądu bezpośrednio w MediaMarkt.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech