Penny Mobil: doładowanie konta – tak to działa

Penny Mobil: doładowanie konta – tak to działa

Źródło obrazu: Getty Images / Deagreez

Jeśli masz taryfę przedpłaconą od Penny Mobil na smartfona, musisz od czasu do czasu doładować kredyt. Jak to działa?

doradca

Doładuj bezpośrednio online

Istnieją różne sposoby doładowania kredytu. Możesz kupić kredyt przedpłacony w pobliskim oddziale Penny jako kartę doładowania i zarezerwować kod za pomocą klawiatury smartfona lub możesz wygodnie przeprowadzić ten proces online z domu.

Penny Mobil: Zobacz pakiet 6-miesięczny

Penny Mobil: Doładuj konto online

Jeśli nie chcesz wychodzić na zewnątrz, kredyt Penny-Mobil możesz doładować online:

W tym celu przejdź do strony doładowania online. Podaj je tutaj numer telefonu za który opłata ma być wykonana. Wybierz, czy jest to a jednorazowe Lub opłata cykliczna powinien działać. szukać Kwota z którego należy dokonać rezerwacji. Możesz wybierać spośród wartości 15 euro, 20 euro, 25 euro, 30 euro i 50 euro. Potwierdź proces za pomocą czerwony przycisk Kup. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami, wybierz jedną metoda płatności i dokończ rezerwację.

Działa to jednorazowo lub automatycznie w określone dni lub jeśli kredyt spadnie poniżej pewnej kwoty. Możesz także ustawić “zlecenie stałe”, aby kredyt zarezerwowane automatycznie dla Twojej taryfy przedpłaconej staje się. Doładowanie online działa zarówno dla Twojej taryfy Penny-Mobil, jak i dla innych użytkowników. Możesz zapłacić za pomocą Penny Mobil PayPal, przelew bezpośredni, karta kredytowa (Visa i Mastercard) jak również o Giropay.

Penny Mobil: Doładuj konto – tak to działa z kartą kredytową

Jeśli kupiłeś kartę doładowującą w Penny market, przy kasie otrzymasz kod. Dbaj o kod, ponieważ nie możesz go odzyskać, jeśli go zgubisz. Więc powinieneś jak najszybciej uzupełnić kod, aby saldo grosza. To działa tak:

Idź do kasy w Penny i tam się udaj karta doładowującami. Karty są dostępne z fabrycznie załadowanymi kwotami 15 euro, 30 euro lub 50 euro. Nie można dowolnie wybierać poszczególnych kwot. Kredyt jest ukryty za kodem, który należy wprowadzić na smartfonie. Więc wybierz go w telefonie z kartą SIM Penny Szybkie wybieranie 9577. W menu języka stuknij w ustęp 2. Gdy tylko zostaniesz o to poproszony, rezygnujesz klawiaturze smartfona kod karty doładowania A. Na koniec potwierdzasz wpis za pomocą #-Smak. Potem będzie Kredyt na kartę Penny SIM załadowany i możesz go wykorzystać np. do rezerwacji ryczałtu przedpłaconego na nowy miesiąc.

Zamiast dzwonić pod numer doładowania 9577, możesz szybko doładować konto za pomocą kombinacji klawiszy. Aby to zrobić, naciśnij następujące klawisze na smartfonie: *101*Kod doładowania# 📞

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy Penny, możesz znaleźć wszystkie oddziały za pomocą kodu pocztowego na stronie dyskonta.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech