Penny coś wyciąga: dla klientów Apple jest dodatek

Penny coś wyciąga: dla klientów Apple jest dodatek

Penny wyjdzie z czymś w tym tygodniu, ponieważ supermarket na razie rozdaje prezenty klientom Apple. Przy zakupie odpowiednich kart do Apple App Store, Apple Music and Co.

Aktualizacja z 28.03.2022: W zeszłym tygodniu Aldi dał swoim klientom premię, gdy kupili karty przedpłacone Apple. Cóż, też jest w dyskoncie doładowania Penny Extra w tej samej wysokości – tak jak ma to miejsce obecnie, 10 proc. Niestety, dni 15 procent lub więcej minęły.

Promocja dotyczy zakupu jednego Karta o wartości 25, 50 lub 50 euro i tylko do 04.02.2022 w sklepach lub do 04.03.2022 online w Penny Kartenwelt (patrz Penny). Aby otrzymać kredyt bonusowy, bilety muszą zostać zrealizowane do 17 kwietnia 2022 r. Ale możesz być cierpliwy przy zakupie aplikacji i współpracy. Wszystko sprowadza się do posiadania kredytu na własnym koncie.

Oryginalny artykuł:

Ostatnio Aldi był tak hojnym i obdarzonym nabywcą dobrze znanych kart podarunkowych do Apple App Store i iTunes z bonusowym kredytem w wysokości 15 procent wartości karty. Ale kampania wygasa i co dalej? W takim razie warto udać się do Penny, dyskont przejmuje pałeczkę, a w tym tygodniu od 26 października do 1 listopada daje również bonus w wysokości 15 procent przy zakupie karty Apple o wartości 25, 50 i 100 euro – obowiązuje w sklepie, a także online.

Aktualny młotek cenowy: AirPods 2 w Amazon za mniej niż 130 euro!
Obraz: grosz

Penny rozdaje dodatkowe środki na kartach Apple: tyle można odkurzyć

GIGA zrobił obliczenia, przy 15 procentach są następujące wartości premii. Po pierwsze: Matematycznie odpowiada to zniżce około 13 procent, ale teraz „prezentom”:

Zapłać 25 euro, uzyskaj premię 3,75 euro Zapłać 50 euro, uzyskaj premię 7,50 euro Zapłać 100 euro, otrzymaj premię 15 euro

Uwaga: kredyt bonusowy jest przyznawany na powiązany identyfikator Apple ID bezpośrednio po zrealizowaniu karty kredytowej. Musi to zostać zrobione do 15 listopada albo wygaśnie. Ergo: Wykorzystaj kredyt tak szybko, jak to możliwe, ale od tej pory masz czas. Ponieważ oczywiście wartości pozostają powiązane z identyfikatorem Apple ID i nadal można je wyprowadzić w późniejszym czasie.

Jeśli chcesz kupić aplikacje, możesz zaoszczędzić. Jakich aplikacji naprawdę potrzebujesz? Powiemy Ci:

co z tym zrobić

Użytkownik może swobodnie korzystać z kredytu na karcie, więc kwoty można wykorzystać przy zakupie muzyki, filmów i oczywiście również na aplikacje (iPhone, iPad, Mac i inne). Apple iTunes Store, App Store lub Mac App Store tylko czekają.

Co jest również możliwe: Zmniejsz koszty subskrypcji usług zarezerwowanych przez Apple. Na przykład, klient może taniej kupić przestrzeń dyskową iCloud lub usługę przesyłania strumieniowego Apple Music. Ale bądź ostrożny: takiego kredytu z karty nie można wykorzystać na e-booki, ponieważ niemieckie ustalanie cen książek to uniemożliwia. Karty nie nadają się również do zakupu produktów sprzętowych w Apple Store.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech