Payback American Express: zwrot gotówki za płatności + punkty o wartości 40 € za darmo

Payback American Express: zwrot gotówki za płatności + punkty o wartości 40 € za darmo

Czy po prostu chcesz w przyszłości dokonywać płatności zbliżeniowych smartfonem lub smartwatchem i każdorazowo odzyskiwać część kwoty jako cashback? W takim razie ta bezpłatna karta kredytowa American Express jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Jako bonus dostępny jest kredyt startowy w wysokości zaledwie 40 euro. Tutaj masz szczegóły.

Bezpłatna karta kredytowa z Apple i Google Pay + 40 € gratis

Jeśli szukasz jednego bezpłatna karta kredytowa są, z którymi można łatwo zbliżeniowo i przez Apple i Google Pay płacić i każdorazowo zbierać 0,5 procent cashbacku i punktów Payback, warto przyjrzeć się bliżej ofercie American Express. Obecnie istnieje Zwrotna karta kredytowa w tym saldo początkowe w wysokości 4000 punktów Payback, co odpowiada 40 euro (Zobacz ofertę w American Express). Punkty zostaną naliczone po ok. 4-6 tygodniach od wydania karty. Punkty zwrotu można traktować jako gotówkę, ponieważ można je łatwo i bezpośrednio zamienić na kredyty zakupowe np. w supermarketach.

Karta kredytowa Payback: Do oferty

Karta kredytowa jest na stałe bezpłatna. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta rozliczeniowego: po prostu połącz konto karty kredytowej z istniejącym kontem. Wydatki są nieoprocentowane z terminem płatności do 30 dni, a karta kredytowa jest kompatybilna z Apple i Google Pay. Dzięki aplikacji (Android/iOS) możesz cały czas śledzić swoje transakcje w czasie rzeczywistym, w nagłych przypadkach możesz natychmiast zablokować i odblokować kartę oraz wprowadzić do niej kilka kart jednocześnie.

Payback American Express: Oto zalety i wady darmowej karty kredytowej

Karta kredytowa ma pewne zalety, ale także pewne wady. Poniżej podajemy szczegóły bezpłatnej karty kredytowej dla Ciebie.

Zalety
Niedogodności

Brak opłaty rocznej Nie jest wymagane dodatkowe konto czekowe
4000 punktów Kredyt na start Bezpłatna płatność w strefie euro
Apple i Google Pay-zdolne Przydatna aplikacja do przejrzystego zarządzania, w tym 0,5 procentowy zwrot gotówki ze wszystkich sprzedaży w postaci punktów Payback Wypłata pieniędzy: Będzie 4 procent kwoty i co najmniej 5 Euro należne Przy wypłacie gotówki z obcej waluty spadają ponownie 2 procent opłaty nieco ograniczona akceptacja kart kredytowych American Express Payback: Do oferty

Apple wyjaśnia o Apple Pay: Jak dodać kartę do iPhone’a

Czy karta kredytowa American Express Payback jest tego warta?

Jeśli szukasz tylko karty kredytowej, której możesz używać do płatności zbliżeniowych w UE, to warto Zwrot pieniędzy American Express właśnie z tego powodu 40 euro kredytu na start. Ale prawdziwa sprawa jest taka stały zwrot pieniędzy: Umrzeć 0,5 proc z biegiem czasu już ładnie docierają. Ponadto istnieją normalne punkty u partnerów Payback. Sam używam karty od około roku, teraz płacę nią prawie za wszystko i już odzyskałem punkty o wartości ponad 100 euro. The przyjęcie z American Express jest również oczywiste lepiej niż początkowo sądzono. Nie ma chyba większego sklepu, w którym karta nie jest akceptowana. Korzystanie z karty jest szczególnie opłacalne w przypadku większych zakupów, takich jak wakacje: tutaj również możesz skorzystać z terminu płatności i nie musisz mieć gotowych pieniędzy w momencie zakupu.

Jeśli szukasz karty VISA, którą możesz płacić i wypłacać gotówkę za granicą za darmo, karta kredytowa Hanseatic jest bardziej dla Ciebie.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech