Ostatnia szansa: zabezpiecz taryfę Vodafone na 12 tygodni całkowicie za darmo – tak to działa

Ostatnia szansa: zabezpiecz taryfę Vodafone na 12 tygodni całkowicie za darmo – tak to działa

CallYa Digital to czysto cyfrowa taryfa przedpłacona od Vodafone dla wszystkich, którzy chcą zachować elastyczność. (Źródło obrazu: GIGA)


Każdy, kto chciałby przetestować sieć 5G od Vodafone, dopiero dziś ma okazję zabrać ze sobą absolutnie topową ofertę. Vodafone daje 60 euro kredytu na taryfę przedpłaconą „CallYa Digital”. Umożliwia to bezpłatne wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości tekstowych i surfowanie po Internecie z prędkością do 500 Mbit/s przez całe 12 tygodni. Ujawniamy wszystkie szczegóły kampanii.

60 € kredytu na CallYa Digital: z tym kodem to działa

Do poniedziałku (8.08.2022) możesz korzystać z całkowicie cyfrowej taryfy prepaid Vodafone „CallYa Digital” przez 12 tygodni całkowicie bezpłatnie. Vodafone udziela kredytu w wysokości 60 euro. Wystarczy wpisać kod kuponu LATO60 w procesie zamawiania na strona promocyjna a.

Przedpłacona taryfa telefonii komórkowej CallYa Digital firmy Vodafone zapewnia maksymalną elastyczność w niskiej stałej cenie: za 20 euro przez cztery tygodnie otrzymujesz ryczałtową stawkę dla wszystkich sieci i SMS-ów oraz 15 GB danych LTE/5G z prędkością do 500 MBit/s. Vodafone oferuje swoim klientom nie tylko bardzo szybki mobilny Internet za rozsądną cenę, ale także maksymalną elastyczność. Nie ma zobowiązania umownego. Możesz również wstrzymać taryfę w dowolnym momencie na koniec okresu rozliczeniowego na okres do 15 miesięcy i pozostać dostępnym.

Zalety taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafone Allnet i ryczałt SMS
15 GB LTE/5G-Objętość danych do 500 Mb/s
Włączone w roamingu w UE
20 euro przez cztery tygodnie
60 Euro Kredyt: kod kuponu LATO60 wejdź w proces zamawiania
10 euro dodatkowy kredyt startowy na przeniesienie numeru telefonu Oferta ważna do 08.08.2022

Vodafone CallYa Digital 12 tygodni za darmo: czy jest jakiś haczyk?

Promocja jest naprawdę świetna, ale jest ważna tylko przez kilka tygodni i Vodafone może ją zakończyć z wyprzedzeniem w dowolnym momencie. Każdy zainteresowany nie powinien się zbyt długo wahać. Ponieważ jest to taryfa przedpłacona, którą można anulować w dowolnym momencie, i tak nie podejmujesz żadnego ryzyka. Przed dokonaniem rezerwacji należy jednak zwrócić uwagę na następujące punkty:

Nie ma sprawdzania zdolności kredytowej, ale musisz podać swoje dane bankowe podczas rezerwacji taryfy, nawet jeśli chcesz skorzystać tylko z bezpłatnych 12 tygodni. Chociaż CallYa Digital nadal jest taryfą przedpłaconą, podstawowa cena jest obciążana przez polecenie zapłaty. Ma to tę zaletę, że nie musisz aktywnie doładowywać swojego kredytu. Jak sama nazwa wskazuje, CallYa Digital jest jednym z nich taryfa czysto cyfrowa. Nie ma telefonicznej obsługi klienta, tylko możliwość skontaktowania się z dostawcą za pośrednictwem aplikacji MeinVodafone, WhatsApp lub czatu usługi Vodafone.

Jeśli nie masz z tym problemu, otrzymujesz zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci i 15 GB w bardzo szybkiej i dobrze rozwiniętej sieci Vodafone przez 12 tygodni całkowicie za darmo bez minimalnego okresu obowiązywania.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech