Oglądaj legalnie transmisję VOX na żywo na komputerze, telewizorze i smartfonie

Możesz także wygodnie oglądać VOX w transmisji na żywo – w dzisiejszych czasach nie jesteś już całkowicie zależny od telewizji. Tutaj podsumowujemy, jakie opcje są dostępne dla komputerów PC, tabletów, smartfonów i tym podobnych oraz jakie są związane z nimi koszty.

Streamingdienste w ÜberblickZobacz VOX teraz z RTL + w transmisji na żywo

Program VOX obejmuje popularne formaty, takie jak „Królowa zakupów”, „Doskonała kolacja”, „Między tiulem a łzami” czy „Pierwsze randki”. Jeśli nie masz telewizora lub chcesz śledzić programy na swoim komputerze lub w podróży, możesz również oglądać transmisję na żywo z prywatnego nadawcy RTL Group.

Oficjalna transmisja na żywo z VOX na RTL+

Jeśli szukasz oficjalnej, darmowej transmisji na żywo, będziesz rozczarowany: program VOX TV nie jest dostępny online za darmo. Dzięki bezpłatnej ofercie od RTL+ możesz korzystać tylko z biblioteki multimediów VOX, aby nadrobić pominięte programy z dodatkową reklamą.

Transmisja na żywo i inne funkcje są dostępne tylko dla użytkowników płatnej subskrypcji „RTL+ Premium” – ale dzięki temu masz również dostęp do strumieni innych kanałów w Grupie RTL (RTL, RTL 2, Nitro, Super RTL i inne ). Jeśli chcesz oglądać transmisję VOX na żywo na komputerze, laptopie, smartfonie lub tablecie, musisz wykupić abonament premium (4,99 EUR miesięcznie). Alternatywnie możesz oczywiście również skorzystać z jednej z innych legalnych usług transmisji strumieniowej w telewizji, aby oglądać VOX w transmisji na żywo.

Apple (iPhone, iPad)

RTL+RTL+

Deweloper: interaktywny RTL

Android

RTL+RTL+

Deweloper: RTL interactive GmbH

W naszej galerii zdjęć dowiesz się, jak możesz włączyć swoją ulubioną stację w telefonie komórkowym:

Zattoo, Waipu TV i Magenta TV

Jeśli chcesz zobaczyć więcej niż VOX i inne kanały RTL, powinieneś przyjrzeć się, co oferują niemieckie usługi przesyłania strumieniowego telewizji. Podsumowaliśmy tutaj wszystkich dostawców oferujących transmisje na żywo VOX, a także ich koszty i inne funkcje:

OferentPakiet (cena/miesiąc)NadawcaFunkcjeRTL+Premium (4,99 Euro)Maksymalna składka (12,99 Euro) Wszystkie kanały Grupy RTL w bibliotece multimediów HD, przed TV, wideo na żądanie (całe sezony, filmy i nie tylko), ekskluzywne treści Magenta TV z możliwością rezerwacji płatnych kanałów telewizyjnych i kanałów sportowych, nagrywarka w chmurze, restart i przesunięcie w czasie, mega biblioteka , Magenta TV Originals i RTL+ PremiumWaipu TVComfort (5,99 Euro) Idealny Plus (12,99 Euro)Tylko w opcjach płatnych: rejestrator w chmurze, pauza i restart transmisji, kanały płatnej telewizji można rezerwować (zawarte w Perfect) ZattooPremium (9,99 Euro)Ostateczny (13,99 Nagrywarka w chmurze Euro (tylko wersja Ultimate), dodatkowe pakiety telewizyjne można rezerwować, restart i pauza na żywo, treści na żądanie
głos-na żywoŹródło obrazu: Grupa RTL, montaż: GIGA

Nagrać transmisję VOX na żywo?

Większość serwisów telewizyjnych oferuje również funkcję nagrywania w chmurze, która umożliwia cyfrowe „nagrywanie” programów z wyprzedzeniem, dzięki czemu można je później oglądać. W zależności od pakietu opcje te są również możliwe w przypadku Zattoo, MagentaTV i WaipuTV. Alternatywnie możesz użyć własnej nagrywarki wideo online, takiej jak Save.TV, aby zapisać wszystkie odcinki „Die Höhle der Löwen”, „Sing meine Song” lub „Goodbye Deutschland” na domowym dysku twardym.

Nagrywaj VOX za pomocą Save.TV

Jak oglądasz filmy i seriale?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech