Oferty świąteczne w Teufel: 15 najlepszych ofert

Oferty świąteczne w Teufel: 15 najlepszych ofert

W Teufel otrzymujesz obecnie naprawdę dobre oferty. (Źródło obrazu: GIGA)


W Teufel przez krótki czas otrzymujesz pierwszorzędne oferty świąteczne. Otrzymasz wiele dobrych ofert w zakresie głośników, systemów kina domowego i słuchawek. Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje tutaj.

Świąteczne oferty Teufel: te 15 świątecznych ofert jest tego warte

Berlińska firma Teufel jest synonimem pierwszorzędnego dźwięku w głośnikach, systemach kina domowego, soundbarach i słuchawkach. Zwykle jednak urządzenia nie są dokładnie tanie. W Teufel nadal możesz uzyskać duże zniżki i świetne oferty audio po Czarnym Piątku i Cyberponiedziałku (zobacz oferty Teufel). Jeśli szukasz idealnego dźwięku kina domowego, tutaj szybko znajdziesz to, czego szukasz i możesz sporo zaoszczędzić. Z kodem kuponu VKF-9HDB-UWI możesz również zaoszczędzić na kosztach wysyłki do 22 grudnia 2022 r.

Do ofert bożonarodzeniowych w Teufel

Jeśli nie chcesz rezygnować z naprawdę dobrego dźwięku podczas oglądania filmu w domu, powinieneś zapoznać się z zestawami kina domowego:

Każdy, kto polega na kompaktowym systemie 2.1 do kina domowego, powinien otrzymać nagrodę Stiftung Warentest Cinebar 11 z subwooferem za jedyne 299,99 euro (zamiast 449,99 euro) w Teufel. Tutaj otrzymujesz 8 przetworników o dużym skoku, 8 wzmacniaczy mocy, system 2-drożny i sterowany bezprzewodowo subwoofer T6 w wyjątkowo rozsądnej cenie. Soundbar jest oczywiście kompatybilny z Dolby Vision. To Zestaw surround Ultima 40 5.1 za 699,99 euro (zamiast 999,99 euro) składa się z subwoofera, dwóch głośników podstawkowych, głośnika centralnego i dwóch głośników podłogowych. Jeśli brakuje Ci miejsca na zestaw dźwięku przestrzennego 5.1, to jest właściwy sposób Concept E 450 Digital za 499,99 euro (zamiast 699,99 euro) z dużym subwooferem, ale małymi głośnikami. Czy wystarczy Ci kompaktowy system 2.1? Wtedy to powinno Teufel Concept C z Bluetooth za 299,99 euro (zamiast 399,99 euro) może być dla Ciebie odpowiedni. Ale i ten szczupły Cinebar Lux został sprzedany za 599,99 euro (zamiast 899,99 euro) obniżone. Soundbar z obsługą 3D ma zintegrowany subwoofer, cztery pasywne membrany basowe i złącze HDMI z obsługą ARC/CEC. Jeśli wystarczą tylko dwa duże głośniki podłogowe, możesz również zdecydować się na Ultima 40 za 299,99 euro (zamiast 499,99 euro). Mniejszą wersję Ultimy 40 można dostać znacznie taniej. Chodzi o Głośniki podstawkowe Ultima 20 za 199,99 euro (zamiast 249,99 euro).

W poniższym filmie pokazujemy, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie listew dźwiękowych:

Głośniki premium w sprzedaży w Teufel

Najważniejszym elementem sprzedaży jest z pewnością zwycięski w testach głośnik Rockster Cross, który obecnie kosztuje tylko 279,99 euro (zamiast 349,99 euro). Głośnik stereo Bluetooth jest odporny na strumienie powietrza, wstrząsy i według producenta ma żywotność baterii do 16 godzin. Stiftung Warentest ocenia Rocksterski Krzyż z notatką „bardzo dobry” (1,4). Testerzy byli pod szczególnym wrażeniem dźwięku (1,0) i stabilności (1,0). A więc dokładnie te dwie rzeczy, które są szczególnie ważne w przenośnym głośniku Bluetooth. Przenośny mini głośnik stereo Bluetooth jest nieco mniejszy, mieści się w każdym plecaku i dlatego jest niezwykle elastyczny w użyciu. Z Bluetooth aptX do strumieniowego przesyłania muzyki, zestaw głośnomówiący i do 16 godzin pracy na baterii. z Głośnik Motiv Go firmy Teufel jest teraz dostępny w cenie 179,99 euro (zamiast 249,99 euro). Alternatywą dla obszaru zewnętrznego jest tzw Rockster Go za 119,99 euro (zamiast 149,99 euro). Urządzenie jest wodoodporne zgodnie z IPX7, a gumowana obudowa zapewnia ochronę przed uderzeniami. Jeszcze bardziej poręczny: The Boomster Go kosztuje 69,99 euro (zamiast 99,99 euro) obniżone. Nie daj się zwieść małym rozmiarom, ponieważ zapewnia również ochronę przed wpływami środowiska dzięki wodoodpornej i gumowanej obudowie, zapewnia wysoki poziom bez zniekształceń dzięki pełnozakresowemu i dwóm pasywnym przetwornikom basowym oraz oferuje żywotność baterii do 10 godzin . Mały radiobudzik DAB/FM z Bluetooth i wejściem AUX: Teufel Radio One za 99,99 euro (zamiast 169,99 euro). Do ofert bożonarodzeniowych w Teufel

Słuchawki i wkładki douszne Teufel z i bez ANC

Z dużą zniżką masz właśnie to Słuchawki Supreme In-Bluetooth za 49,99 euro zamiast 119,99 euro. the „Real Blue NC” za 149,99 euro (zamiast 229,99 euro) mają „Aktywną redukcję szumów” (ANC) i tryb przezroczystości, który pozwala słyszeć hałas z zewnątrz. Całkowity czas gry wyniesie 55 godzin bez ANC i ponad 41 godzin z ANC. Przy zakupie jest aż 44 procent zniżki Zestawy słuchawkowe do gier Teufel Cagebo to właśnie od 169,99 euro do tylko 95 Euro zredukowany. Oferta interesująca nie tylko dla graczy, ponieważ zestaw słuchawkowy, który jest kompatybilny z konsolami, komputerami PC, smartfonami i tabletami, nadaje się również do codziennego użytku w domowym biurze do wideokonferencji.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech