Oferta Sonos: Tink łączy atrakcyjne pakiety z One, Roam i Beam

Oferta Sonos: Tink łączy atrakcyjne pakiety z One, Roam i Beam

Kolumny Sonos najlepiej kupować w zestawie, bo wtedy można sporo zaoszczędzić. Na Boże Narodzenie Tink, specjalista od inteligentnych domów, udowadnia, że ta strategia jest właściwa.

Kalifornijski producent Sonos to tak zwana „marka premium”. To najwyższa jakość, wyjątkowa trwałość i dobry design. W wyniku takiego pozycjonowania produkty znajdują się w górnym przedziale cenowym, a ich cena jest również stosunkowo stabilna. Na szczęście zdarzają się wyjątkowe sytuacje, do których sprytni klienci Sonos mogą szybko uzyskać dostęp.

Świąteczna kampania w Tink: te oferty Sonos są warte zachodu

Berliński sprzedawca detaliczny Tink uruchomił w swoim sklepie internetowym kampanię „Merry Tinkmas” i oferuje do 60 procent rabatów na inteligentne produkty domowe firm Sonos, Google, Philips Hue, Tado i innych. Możesz także otrzymać bezpłatnie 6 miesięcy Spotify Premium. Z naszego punktu widzenia są to najlepsze oferty oszczędnościowe:

Sonos Roam + ładowarka za 209 euro (zamiast 248 euro RRP): Przenośny wodoodporny inteligentny głośnik w kolorze białym lub czarnym, przeczytaj naszą recenzję Sonos Roam tutaj.

Zestaw stereo Sonos Roam + ładowarka za 379,95 euro (zamiast 447 euro sugerowanej ceny detalicznej): Dostępny również w zestawie po 2 sztuki z ładowarką bezprzewodową.

Sonos Beam Gen 2 + Google Nest Mini za 499,95 euro (zamiast 558 euro sugerowanej ceny detalicznej): inteligentna listwa dźwiękowa drugiej generacji w pakiecie z inteligentnymi głośnikami od Google.

Sonos One + Google Nest Hub (2. gen.) Za 269,95 euro (zamiast 328,99 euro sugerowanej ceny detalicznej): klasyczne inteligentne głośniki Sonos w zestawie z inteligentnym ekranem od Google.

Oferty inteligentnego domu w Tink: te pakiety są również mocno przecenione

Oprócz Sonos, Tink znacznie obniżył ceny innych marek smart home, poniższe pakiety są obecnie wyjątkowo tanie i doskonale nadają się na prezenty świąteczne. Zwłaszcza jeśli chcesz oszczędzać energię, powinieneś przyjrzeć się bliżej ofertom termostatów.

Tado Smart Radiator Thermostat Starter Kit V3 + z 2 termostatami i mostkiem za 129,95 euro (zamiast 224,98 euro sugerowanej ceny detalicznej). Dostępny również z 3 termostatami za 179,95 euro (zamiast 299,98 euro sugerowanej ceny detalicznej). 2x Google Nest Hub (2. generacja) za 99,95 euro (zamiast 199,98 euro sugerowanej ceny detalicznej): inteligentny wyświetlacz ze sterowaniem głosowym w podwójnym opakowaniu. Google Nest Hub (2. gen.) + 3x kolorowe lampy E27 firmy Ledvance za 89 euro (zamiast 159,84 euro sugerowanej ceny detalicznej): idealne do nastrojowego świątecznego oświetlenia za pomocą komendy głosowej.

Oferty obowiązują do wyczerpania zapasów, bożonarodzeniowa promocja w Tink kończy się 7 stycznia 2022 roku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech