Od Tindera po Bumble, to najlepsze aplikacje randkowe

Od Tindera po Bumble, to najlepsze aplikacje randkowe

Czy sprawdziłeś już wszystkie randki Tindera w Twojej okolicy? W takim razie nie musisz rezygnować z randek online. Pokazujemy Ci 8 aplikacji randkowych, których możesz użyć do nawiązania nowych kontaktów.

Tinder, OkCupid czy raczej Bumble? Aby poznać nowych ludzi (z jakiegokolwiek powodu), dostępnych jest wiele aplikacji randkowych. Chcemy pomóc Ci przejść przez randkową dżunglę i przedstawić Cię 8 aplikacji randkowych zanim. Każda aplikacja różni się od pozostałych: czy to kobiety muszą wykonać pierwszy krok, czy też masz tylko jeden mecz dziennie. Na kolejnych stronach pokażemy Ci, jak działają różne platformy randkowe.

Przy okazji: Każda platforma randkowa, którą Ci przedstawiamy, jest dostępna zarówno na smartfony z Androidem, jak i iPhone’y. Możesz po prostu pobrać aplikacje z Google Playstore lub Apple Appstore.

Zacznijmy od pierwszego Tinder. Chociaż aplikacja randkowa nie jest numerem 1 w Niemczech, nadal jest jedną z najczęściej używanych. Jest łatwy w użyciu – i prawdopodobnie znany większości z nas: porozmawiaj z profilem użytkownika Tindera, przesuń w prawo, w przeciwnym razie przesuń w lewo.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji, które Ci przedstawiamy, Z wersji podstawowej można korzystać bezpłatnie. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na płatną subskrypcję premium, możesz korzystać z większej liczby funkcji: możesz zobaczyć, kto cię lubi, możesz dać więcej superlajków, aby zwrócić na siebie większą uwagę lub możesz daty w różnych częściach świata.

Badoo. Na pierwszy rzut oka aplikacja nie różni się zbytnio od innych platform randkowych: Możesz z niej również korzystać tutaj odpowiedz na pytania profiloweudostępniaj swoje zainteresowania i przesuwaj profile innych użytkowników w lewo lub w prawo.

Jednak Badoo chce być nie tylko aplikacją randkową, ale także aplikacją społecznościową. w darmowa wersja podstawowa możesz używać Badoo do czatowania. W tym celu otrzymasz przegląd singli w Twojej okolicy, do których możesz pisać, jak chcesz. Aby ułatwić innym pierwszy krok, możesz podziel się swoimi wibracjami z gotowymi zdaniami typu „Potrzebuję kawy” czy „Rozśmiesz mnie”. Aby uzyskać więcej funkcji (nieograniczone przesuwanie, brak reklam lub więcej uwagi), potrzebujesz płatnej subskrypcji Badoo.

Badoo zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kochanie. Chociaż aplikacja została założona w Dreźnie w 2011 roku, nadal cieszy się dużą popularnością. To, co wyróżnia Lovoo, to to Radar na żywo: Możesz ustawić określony promień (np. 700 metrów lub 2 kilometry), który pokaże Ci single w tym promieniu. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz we własnym mieście, możesz spróbować innych miejsc.

Ostatecznie sam decydujesz, czy wyświetleni użytkownicy Lovoo są dla Ciebie interesujący, czy nie. Aby lepiej zawęzić wyszukiwanie, możesz (podobnie jak w przypadku innych aplikacji randkowych) różne filtry użytkowania – czy to wzrost, płeć, zainteresowania itp. Z abonamentem premium masz większy wybór.

Również aplikacja Ok Kupidyn ma wyjątkową zaletę: musisz stworzyć swój własny profil i zbliżyć się do innych singli odpowiedzieć na różne pytania. Dotyczą one np. orientacji seksualnej, ale też tego, czy ważny jest dla Ciebie porządek w gospodarstwie domowym czy jaki jest stan spożycia alkoholu i tytoniu.

Na profilach innych użytkowników OkCupid możesz zobaczyć na jakie pytania odpowiadali i w jaki sposób. To nie tylko daje wgląd w to, kim są ci ludzie, ale także sprawia, że ​​pierwszy krok jest bardziej kreatywny niż zwykłe „Hej!”

Prawdopodobnie często spotykasz reklamy aplikacji randkowej Zawias. Chociaż aplikacja istnieje od ponad 10 lat, w Niemczech jest dostępna dopiero od maja 2022 r. Na pierwszy rzut oka Hinge niewiele różni się od innych aplikacji randkowych: pod zdjęciem profilowym użytkownicy udostępniają Ci dane osobowe, hobby, dodatkowe zdjęcia, a nawet wiadomości głosowe.

Jednak Hinge jest mocno zaangażowany w różnorodność: masz jeden do stworzenia profilu szeroki zakres płci, zaimka, pochodzenia etnicznego i orientacji seksualnej. Co jest również zauważalne: w Hinge nie można przesuwać, więc jesteś zmuszony do świadomego przewijania profilu. Dzięki temu Hinge chce więcej szczere randki i długoterminowe relacje ustawić.

Nie chcesz (tylko) znaleźć miłości, ale także nowych przyjacielskie kontakty krawat? Aplikacje randkowe również się do tego nadają – szczególnie Bumble. Praktyczna rzecz: możesz nie tylko utworzyć profil randkowy na Bumble, ale także profil BFF, aby znaleźć przyjaciół. Dostępny jest również profil Bizz, dzięki któremu możesz przejść do następnej wymarzonej pracy. Po prostu tworzysz wszystkie te profile osobno, a następnie możesz łatwo przełączać się między nimi.

Kolejną szczególną cechą Bumble jest to że kobiety wykonują pierwszy krok. Użytkownicy platform randkowych często otrzymują zbyt wiele próśb od mężczyzn. Z drugiej strony Bumble mają większą kontrolę nad tym, z kim chcą pisać SMS-y.

Platforma randkowa ma nieco inną koncepcję Raz: Użytkownicy otrzymują propozycję profilu raz dziennie na podstawie ich preferencji. Teraz możecie wąchać się nawzajem przez 24 godziny. Jeśli ci się podoba, możesz Pisz nieograniczoną liczbę wiadomości za darmo a najlepiej umówić się bezpośrednio na wspólną kawę lub inną randkę.

Duża zaleta: gorączkowe tempo związane z możliwością lub koniecznością wyboru między niezliczonymi profilami nie jest już konieczne. możesz sobie skupić się na jednej osobie i cieszy niepodzielną uwagą nawet przez jeden dzień.

Ostatnia aplikacja randkowa, którą chcemy Ci przedstawić, to WooPlus. W tej aplikacji chodzi o to, abyś czuł się dobrze w swoim ciele: WooPlus chce taki Bezpieczna przestrzeń dla osób z nadwagą Być. W tym celu istnieją również szczegółowe pytania profilowe dotyczące Twojej budowy ciała.

Jeśli trudno ci zrobić pierwszy krok, otrzymasz wsparcie: ChatGPT jest zintegrowany z WooPlus. Więc możesz pozwól tekstowej sztucznej inteligencji sformułować wiadomości dla twojego dopasowaniaprzełamać lody.

Wprowadziliśmy Cię teraz do różnych platform randkowych i mamy nadzieję, że Ty odpowiednia aplikacja dla Ciebie znaleziska. Jednak randki online niosą ze sobą również niebezpieczeństwa, takie jak duchy lub bomby miłosne. Chcesz wiedzieć więcej? W naszym filmie powyżej przedstawiamy Cię 5 paskudnych oszustw randkowych na co powinieneś uważać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech