Obowiązkowa pozycja dla PS5: to akcesorium eliminuje jeden z największych punktów krytyki

Obowiązkowa pozycja dla PS5: to akcesorium eliminuje jeden z największych punktów krytyki

Mało pamięci wewnętrznej PS5 denerwuje wielu graczy. Na szczęście można to łatwo rozszerzyć, instalując odpowiedni dysk SSD. Szczególnie tanio podczas Czarnego Piątku można kupić model z 2 TB pamięci.

Aktualizacja z 21 listopada 2023 r.:

W czasach, gdy współczesne gry zajmują kilkaset GB, pamięć użytkowa PS5 na gry (ok. 667 GB) często zapełnia się w mgnieniu oka. Dobrze, że to robisz Z łatwością powiększ pamięć PS5 Móc. W aktualnej Tydzień Czarnego Piątku Jest to szczególnie tanie: The Samsung 980 Pro z pamięcią 2 TB będzie stratą 119 euro sprzedawane bezpłatnie – (patrz MediaMarkt). Co wyróżnia ofertę: Radiator jest już zintegrowanydzięki czemu nie trzeba go kupować osobno i podłączać do dysku SSD.

Dysk SSD Samsung 980 Pro (2 TB), z radiatorem, kompatybilny z PS5

Dysk SSD Samsung 980 Pro (2 TB), z radiatorem, kompatybilny z PS5

Zamiast około 140 euro. Dysk SSD Samsung NVMe PCIe 4.0, odpowiedni do PS5 i komputerów PC. Rozpraszacz ciepła już zintegrowany. Maksymalna prędkość transferu: odczyt 7000 MB/s, zapis 5100 MB/s.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21.11.2023 godz. 11:59

Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz praktyczność cztery razy więcej pamięci, z których możesz korzystać bez ograniczeń i utraty prędkości. Instalacja jest bardzo prosta i można ją przeprowadzić w ciągu zaledwie kilku minut – krok po kroku pokażemy Ci na filmie, jak działa rozszerzenie pamięci PS5.

Więcej okazji znajdziesz na naszej stale aktualizowanej liście najlepszych ofert z okazji Czarnego Piątku oraz tutaj:

Oryginalny artykuł:

Tanie dyski SSD PS5: najlepsze oferty na rozbudowę pamięci

Gracze PS5 od niedawna mają taką możliwość na koniec powiększ pamięć wewnętrzną konsoli, instalując dysk SSD M.2. Ale nie wszystkie modele firm Samsung, Crucial i Co. są kompatybilne z PS5. Istnieje również wiele modułów pamięci, które działają płynnie w PS5, ale są niewiarygodnie drogie. Które jednak dyski SSD są obecnie dobre, tanie i da się je zamontować w konsoli nowej generacji Sony?

Oto lista kompatybilnych dysków SSD, które są obecnie w ofercie lub już oferują szczególnie dobry stosunek ceny do wydajności:

Samsung 980 Pro (1 TB)Samsung 980 Pro (1 TB)

Samsung 980 Pro (1 TB)

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21.11.2023 godz. 12:08

Na filmie wyjaśnimy Ci krok po kroku, jak zainstalować szybką pamięć w konsoli PlayStation 5 po jej zakupie:

Więcej pamięci dla PS5: to takie proste – wskazówka TECH

Idealne akcesorium: radiator do dysku SSD

Aby Twój nowy dysk SSD w PS5 zawsze mógł osiągnąć pełną wydajność, zaleca się to zrobić podłącz odpowiedni radiator do pamięci.

Jest to mała metalowa konstrukcja, którą po prostu przyklejasz do dysku SSD. W ten sposób ciepło może być lepiej odprowadzane do otoczenia, a dysk SSD pozostaje chłodny i szybki.

bądź cicho! M.2 SSD-Kühler MC1

Produkt nie jest już dostępny. Ostatnio sprawdzane: 21 listopada 2023 r., godz. 10:39

Thermal Grizzly M.2 pasywna chłodnica termiczna do dysków SSD (2280), obie stronyThermal Grizzly M.2 pasywna chłodnica termiczna do dysków SSD (2280), obie strony

Thermal Grizzly M.2 pasywna chłodnica termiczna do dysków SSD (2280), obie strony

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21 listopada 2023 r., godzina 6:44

Kupując radiator, należy zwrócić uwagę, aby nie był on wyższy niż 8 mm, w przeciwnym razie osłona dysku SSD konsoli PlayStation 5 może się już nie domykać. Jeśli szukasz więcej informacji, znajdziesz je w naszym artykule, który szczegółowo omawia rozszerzenie pamięci PS5.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech