Nowy bestseller Amazon: Dlaczego wszyscy kupują ten licznik kosztów energii?

Nowy bestseller Amazon: Dlaczego wszyscy kupują ten licznik kosztów energii?

Szukasz prostego sposobu na uzyskanie przeglądu zużycia energii elektrycznej i ukrytych konsumentów w gospodarstwie domowym? Najłatwiej to zrobić za pomocą licznika kosztów energii. Obowiązuje następująca zasada: Jeśli wielu klientów uzyskuje dostęp do Amazon, odpowiednie urządzenie nie może być takie złe. Przyjrzyjmy się więc obecnemu numerowi 1 na Amazon.

Licznik kosztów energii Revolt: Numer 1 wśród liczników energii elektrycznej firmy Amazon

Wybór liczników kosztów energii w kategorii liczników energii elektrycznej w Amazon jest ogromny. Wyróżnia się jednak urządzenie firmy Revolt, które jest bestsellerem w kategorii i na tle wszystkich podobnych urządzeń z 10,98 euro, w tym koszty wysyłki tylko ułamek (Zobacz listę na Amazon). Takie urządzenie jest szczególnie przydatne do określania zużycia energii podczas obsługi poszczególnych urządzeń lub poprzez podłączenie wielu gniazd w celu określenia zużycia całych kombinacji urządzeń, np. komputera do gier wraz z monitorem i innymi akcesoriami. Ale także to Zużycie w trybie czuwania nie należy lekceważyć – w końcu np. czerwone światło w telewizorze może co roku szybko powodować koszty prądu rzędu dwucyfrowego.

licznik kosztów energii rewoltowej: licznik zużycia energii elektrycznej

Zamiast 19,99 € sugerowana cena detaliczna: Licznik zużycia energii elektrycznej z wyświetlaczem cyfrowym. Mierzy zużycie energii i oblicza koszty energii.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.12.2022 14:47

Powody popularności licznika zużycia energii elektrycznej

Zwłaszcza przez rosnące ceny energii elektrycznej sensowne jest określenie zużycia energii przez urządzenia w twoim gospodarstwie domowym. Licznik kosztów energii Revolt mierzy i oblicza zużycie energii, moc czynną, napięcie sieciowe i koszty energii na podstawie wprowadzonej taryfy. Obsługiwany jest za pomocą 2 przycisków. ten Koszty energii elektrycznej są obliczane zgodnie z indywidualną informacją o taryfie energii elektrycznej (regulacja 0 – 99,99 €/kWh). Urządzenie może obsługiwać obciążenia do 3680 watów przy 230 woltach / 16 amperach. Dobra funkcjonalność i niska cena prawdopodobnie będą kluczowymi czynnikami dla popularności tego aktualnego licznika.

Zobacz ofertę na Amazon

Jeśli nie tylko chcesz mieć oko na koszty energii elektrycznej, ale chcesz je nawet zmniejszyć dzięki własnej produkcji energii, ten film o elektrowniach balkonowych zawiera cenne informacje:

Miernik kosztów energii Revolt: tak mówią recenzje

Ale gdzie są teraz? Różnice między poszczególnymi modelami? Musisz bardzo uważnie przyjrzeć się. Co od razu zauważyliśmy: wyświetlacz i przyciski sterujące tego urządzenia wydają się znacznie prostsze niż w alternatywnych modelach. Jednak te urządzenia często kosztują około 30 euro. Wiele alternatywnych liczników kosztów energii oferuje również więcej funkcji, których możesz nie potrzebować. W innych modelach otrzymujesz podświetlane wyświetlacze i funkcje, takie jak WLAN lub Bluetooth, aby podłączyć urządzenia do smartfona.

W przeciwnym razie możesz je znaleźć Różnice w szczegółach: więc posiada bestseller na Amazon trochę mały wyświetlacz, który czasami zawiera również mniej informacji. Mimo to klienci Amazona są w pełni usatysfakcjonowani i wybaczają 4,4 gwiazdki z 3900 recenzji. Przede wszystkim chwalona jest łatwa obsługa, która często jest zaniedbywana w porównywalnych urządzeniach.

Zobacz ofertę na Amazon

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech