Nowe topowe urządzenia Samsunga w najniższych cenach

Nowe topowe urządzenia Samsunga w najniższych cenach

Samsung wprowadził ostatnio kilka innowacyjnych smartfonów i smartwatchów . Za pomocą portalu porównawczego Idealo nie płacisz więcej, niż jest to absolutnie konieczne za te urządzenia.

Galaxy Z Flip3 5G

Cecha szczególna smartfona Galaxy Z Flip3 5G: Urządzenie można złożyć tak, aby nie zajmowało dużo miejsca w kieszeni, a mimo to zapewniało duży ekran (o przekątnej 6,7 cala).

Na zewnątrz umieszczono dodatkowy ekran o przekątnej 1,9 cala, na którym smartfon po złożeniu może wyświetlać powiadomienia i elementy sterowania muzyką, a także pomaga przy robieniu selfie.

Sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 1 049,00 euro za
Model z pamięcią 128 GB. I 1099 euro za model 256 GB.

Na platformie zakupowo-porównawczej Idealo modele można kupić w obecnych cenach (początek października 2022 r.) odpowiednio 779,99 euro i 895,00 euro. (Konkretne ceny mogą oczywiście zmieniać się co godzinę, że tak powiem.)

Galaxy Z Flip3 5G

Zdjęcie: Idealo

Galaxy Z Fold3 5G

Po złożeniu smartfon Galaxy Z Fold3 5G ma ekran o zwykłej wielkości (6,2 cala). Jeśli jednak rozłożysz urządzenie, to dwa wcześniej ukryte ekrany wewnętrzne połączą się, tworząc większy ekran, który przy rozmiarze 7,6 cala rozciąga się już na wymiary tabletu. Ekran ten może służyć jako duża powierzchnia robocza lub do wyświetlania interfejsów użytkownika nawet trzech aplikacji jednocześnie.

Samsung zaleca cenę 1 799,00 euro za model z 256 GB przestrzeni dyskowej. I cena 1 899,00 euro za model 512 GB.

Z drugiej strony w Idealo ceny zaczynają się obecnie odpowiednio od 1 499,00 euro i 1 709,00 euro.

Galaxy Z Fold3 5G

Zdjęcie: Idealo

Zegarek Galaxy4

Smartwatch Galaxy Watch4 może między innymi rejestrować aktywność fizyczną, mierzyć puls i ciśnienie krwi, określać procent tkanki tłuszczowej oraz analizować sen. Możliwe są również płatności mobilne za pośrednictwem Samsung Pay i Google Pay. Sprytny zegarek można sparować ze smartfonami z systemem Android w wersji co najmniej 6.0.
Sugerowane ceny detaliczne Samsunga zaczynają się od 269,00 euro. W Idealo ceny zaczynają się obecnie od 235,36 euro .

Zegarek Galaxy4

Zdjęcie: Idealo

Idealna aplikacja

Możesz również wygodnie porównywać ceny na smartfonie za pomocą aplikacji Idealo zamiast przeglądarki internetowej: Aplikacja Idealo

Wpis New Top Devices od Samsunga w cenach Rock-Bottom po raz pierwszy pojawił się na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android Tech