Niezbędny dla użytkowników o2: Każdy potrzebuje tego kodu do swojego telefonu komórkowego

Niezbędny dla użytkowników o2: Każdy potrzebuje tego kodu do swojego telefonu komórkowego

Teraz to się powtórzyło. Aplikacja o2 na moim iPhonie powoduje problemy, blokuje dostęp klientów i muszę sobie pomagać gdzie indziej. Na szczęście „tajny” kod działa bez żadnej aplikacji ani logowania klienta. Jest tak ważny i przydatny, że każdy użytkownik o2 potrzebuje go na swoim telefonie komórkowym.

Aplikacja o2 jest całkiem przydatna, pod warunkiem, że nie sprawia problemów. Nie tylko w przypadku wersji na iPhone’a od czasu do czasu pojawiają się komplikacje. W konkretnym przypadku”aplikacja zapomina mój login i blokuje moje konto internetowe po 3 nieuniknionych „nieudanych próbach”.

Jeśli aplikacja o2 Cię blokuje: Kod telefonu komórkowego pokazuje zużycie danych

Pech. (Źródło obrazu: zrzut ekranu, GIGA)

Niewłaściwe zachowanie aplikacji, która jest nadal aktualna. Przez większość czasu korzystam z aplikacji, aby uzyskać najnowsze informacje stan wykorzystania mojego wolumenu danych do wyświetlenia. Dzięki zintegrowanemu widżetowi na ekranie głównym nie muszę koniecznie otwierać aplikacji. Czasami jednak pozostaje to w tyle i stukam w to, aby zaktualizować wyświetlacz.

Również całkiem przydatne:

Jeśli moje konto internetowe zostanie następnie zablokowane, jestem oczywiście bardzo szczęśliwy. Teraz normalnie musiałbym ponownie zarejestrować się na stronie o2, a następnie utworzyć nowe hasło. Chciałem tylko zobaczyć moje aktualne zużycie paliwa. Czy nie ma innego sposobu?

Do tego potrzebny jest oczywiście jedynie odpowiedni kod USSD. to są Polecenia serwisowe i sterujące w sieci mobilnejzłożony z ciągu gwiazd

, skróty (#) i odpowiadające im cyfry. Wystarczy wpisać kod za pomocą klawiatury numerycznej telefonu komórkowego, rozpocząć „połączenie” (naciśnij zieloną słuchawkę) i poczekać na następną tablicę informacyjną. Ważne: nie wszystkie kody działają w każdej sieci.

To zależy od prawidłowego numeru

Dzięki odpowiedniemu kodowi możesz dowiedzieć się, jak wysokie jest Twoje aktualne zużycie danych. (Źródło obrazu: zrzut ekranu, GIGA)

Jeśli jednak jesteś klientem o2, otrzymasz również aktualny przegląd zużycia. W czasach zryczałtowanych stawek za telefon komórkowy nie jest to już tak istotne, ale można też zobaczyć, ile danych zostało już wykorzystanych w bieżącym okresie rozliczeniowym. Nie chce się ryzykować konieczności kontynuowania surfowania ze zmniejszoną prędkością. A jaki jest teraz tajny kod? Po prostu wpisz *140#. Zgodnie z obietnicą otrzymasz już niezbędne informacje. Mała dodatkowa wskazówka:

Jeśli nie pamiętasz kodu, po prostu zapisz go jako nowy kontakt w książce adresowej i zapisz. Dzięki temu jest szybko pod ręką, nawet jeśli aplikacja ponownie Cię wyrzuci i potrzebujesz tylko szybkiego przeglądu zużycia. Nie zapomnij:

Ten kod USSD działa tylko w sieci o2. Niestety jeśli pracujesz dla Telekomu lub Vodafone to nic z tym nie zrobisz.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech