Niedrogie umowy na telefony komórkowe przed Czarnym Piątkiem: trzy oferty na krótki czas w najwyższej cenie

Niedrogie umowy na telefony komórkowe przed Czarnym Piątkiem: trzy oferty na krótki czas w najwyższej cenie

Wielu tylko czeka na dobre oferty taryfowe na Czarny Piątek i Cyber ​​Poniedziałek. Nie musisz jednak czekać, ponieważ są już świetne oferty na umowy z dużą ilością danych, w tym ryczałtowe stawki dla wszystkich sieci i SMS – które można nawet anulować co miesiąc, jeśli chcesz. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Xiaomi 12T Pro i Redmi Pad z taryfą 40 GB w świetnej cenie

Po co czekać do Czarnego Piątku, kiedy są już plany w absolutnie okazyjnej cenie? To jest dokładnie to, co otrzymujesz ze Sparhandy w ramach umowy na telefon komórkowy Xiaomi 12T Pro a także, że Xiaomi Redmi Pad do. Na miesiąc prawie 35 euro jest duża ilość danych 40 GB (Zobacz ofertę w Sparhandy). Odjęcie wartości sprzętu od kosztów taryfy pozostawia a miesięczna efektywna cena -7,09 euro. Dzięki temu oszczędzasz łącznie ponad 170 euro w porównaniu z zakupem urządzeń pojedynczo i otrzymujesz bardzo dobrą umowę.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Objętość danych LTE 40 GB (maks. 300 MBit/s) Płaski roaming w całej sieci i SMS-y w UE, w tym VoLTE, WLAN Call i eSIM Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Koszty: 34,99 euro miesięcznie, jednorazowa opłata za połączenie 39,99 euro (928, 75 euro łączne koszty po 24 miesiącach) Bonus: Xiaomi 12T Pro i Redmi Pad (Wartość: 799 euro + 299,90 euro)

Efektywne koszty taryfowe: -7,09 Euro miesięcznie Do oferty w Sparhandy

Lepszy niż Czarny piątek: 10 GB za 7,99 € + 60 € bonusu

Obecnie w sieci Vodafone można uzyskać szczególnie tanią taryfę na telefony komórkowe firmy Logitel. Umowa z ryczałtową stawką 10 GB LTE, Allnet i SMS za jedyne 7,99 euro miesięcznie obejmuje imponującą premię w wysokości 50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu (zobacz ofertę w Logitel). Dodatkowo otrzymasz kupon BestChoice o wartości 10 euro, a cena połączenia zostanie zniesiona. Po odliczeniu wszystkich bonusów płacisz tutaj za umowę na 24 miesiące efektywnie 5,49 euro miesięcznie. W ostatni Czarny Piątek nie było nawet porównywalnej oferty tylko na kartę SIM.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: sieć allmobil (Otelo): Vodafone
10 GB ilość danych w sieci Vodafone (LTE do 21,6 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Minimalny okres 24 miesięcy, 3 miesiące okresu wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 7,99 euro
Opłata za wdrożenie: darmowy
Dane automatyczne: nie
Bonus za wymianę 50 euro jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu + kupon BestChoice o wartości 10 €

Kraker taryfowy: ryczałtowa stawka 16 GB LTE, Allnet i SMS za 11 € – można anulować co miesiąc

Od kilku dni handyvertrag.de oferuje tanią, miesięczną taryfę promocyjną z możliwością wypowiedzenia. 16 Prawica bajtów Wolumen danych mobilnych LTE jest dostępny tylko dla 10,99 euro miesięcznie – w tym ryczałtowa stawka dla wszystkich sieci i SMS (zobacz ofertę na handyvertrag.de). Z okresem 24 miesięcy oszczędzasz również cenę połączenia 19,99 euro. Daje to każdemu, kto potrzebuje dużej ilości danych, bardzo przydatną taryfę w okazyjnej cenie. Ale uwaga: oferta jest ważna tylko przez kilka dni.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: handyvertrag.de (1&1 Drillisch) Sieć: o2
Zryczałtowana stawka Allnet i SMS
16 GB LTE-Objętość danych (maks. 50 MBit/s) wliczony w roaming w UE
Możliwość anulowania co miesiąc
Opłata podstawowa: 10,99 euro w miesiącu

Cena połączenia (jednorazowo): 19,99 euro (nie dotyczy okresu 24 miesięcy) Dane automatyczne: tak (można dezaktywować) Do oferty na handyvertrag.de

Przegapiłeś ofertę? Jest jeszcze więcej ofert tylko na kartę SIM:

16 GB za 11 euro: dla kogo jest warta ta oferta taryfowa?

Taryfa jest opłacalna dla każdego, kto chce ryczałtowej taryfy dla wszystkich sieci i SMS-ów z jak największą ilością danych za niewielkie pieniądze. Jeśli nadal chcesz mieć swobodę szybkiej zmiany, możesz to zrobić za niewielką dopłatą. W przeciwnym razie otrzymujesz tanią, elastyczną taryfę komórkową za 11 euro miesięcznie i prawie nie jesteś ograniczony pod względem prędkości w sieci o2.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech