Najlepsze smartfony do 600 euro

Najlepsze smartfony do 600 euro

Za niecałe 600 euro można znaleźć smartfony, które przekonują mocnym wyposażeniem – marki takie jak Google i Samsung robią wrażenie. Możesz dowiedzieć się, które modele Androida są warte obejrzenia w naszym wyborze.

Smartfony do 600 euro, takie jak Google Pixel 6 i Xiaomi 12, zawierają technologię, która wyznacza nowe standardy – czy to z aparatem, intuicyjną obsługą czy funkcjami, takimi jak Szybkie ładowanie i ładowanie indukcyjne. Oprócz Xiaomi i Google istnieją inne telefony z Androidem, które są warte swojej ceny i zaskakują mocnym wnętrzem. Zdecydowaliśmy się na 4 modele, które chcemy Wam polecić.

Najlepsze smartfony do 600 euro na pierwszy rzut oka

Google Pixel 6: bezpieczeństwo przez 5 lat

Wskazówka GIGA W przypadku smartfona do 600 euro jest to spełnione Google Pixel 6 (Patrz Otto) Wiele życzeń: Dzięki technologii OLED wyświetlacz pokazuje autentyczne kolory i zapewnia płynną pracę pomimo „tylko” częstotliwości odświeżania 90 Hz. Procesor opracowany przez Google zapewnia dużą wydajność. Ponieważ system operacyjny również pochodzi od Google, obydwa dobrze ze sobą współpracują – nawiasem mówiąc: z Pixel 6 korzystasz z jednego Zaktualizuj obietnicę przez 5 lat.

Google Pixel 6 nie tylko ładnie wygląda na zewnątrz, ale także jego wnętrze przyciąga wzrok (źródło zdjęcia: GIGA)

Jedyną słabością jest bateria: Da się przetrwać dzień, ale trzeba liczyć się z prawie 2 godzinami ładowania. Jeśli ładujesz smartfon w nocy, to też żaden problem. Możesz też ładować Google Pixel 6 bezprzewodowo – co zresztą dotyczy wszystkich smartfonów z naszego wyboru.
mi

Sarah BornerSarah Börner, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej (mobilnej) i zrównoważonego rozwoju.

Niedawno sprawdziłem Google Pixel 6 i używałem go codziennie przez miesiąc. Ponad wszystko intuicyjna obsługa a wydajność kamery mnie przekonała. Po prostu fajnie jest mieć przy sobie telefon komórkowy i uwieczniać nim piękne chwile.

Zalety:

wysoka wydajnośćintuicyjna obsługaCertyfikat IP68

Niedogodności:

Krótka żywotność baterii Brak rozszerzalnej pamięci Google Pixel 6 (Kinda Coral) teraz od 529,00 € w Otto

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.10.2022 20:13

Wyświetlacz 6,4 cala z 90 Hz OS i SoCAndroid 12 z Google TensorMemory 128 GB ROM, 8 GB pamięci RAM

OnePlus 9: Szykowny aparat od profesjonalisty

Cena wskazówka im OnePlus 9 (widok na Amazon) ukrywa pewne specjalne funkcje dla smartfona do 600 euro. Wyświetlacz AMOLED zapewnia obraz o intensywnych kolorach. Wraz z częstotliwością odświeżania 120 Hz i SoC Snapdragon 888 telefon komórkowy 5G nadaje się do bardziej wymagających zadań i gier. Tam znany producent Hasselblad przyczynił się do powstania oprogramowania aparatu, możesz spodziewać się między innymi dźwięku migawki aparatu Hasselblad, ale nagrania w Stiftung Warentest są mniej przekonujące.

Aparat OnePlus 9 natychmiast rzuca się w oczy (źródło obrazu: GIGA)

Chociaż bateria OnePlus 9 nie łamie formy i działa około jednego dnia na jednym ładowaniu, jest w mniej niż 40 minut w pełni naładowany. Spontaniczne tankowanie w międzyczasie nie stanowi zatem problemu. Ale musisz się obejść bez rozszerzalnej pamięci. Dokumenty i obrazy muszą być przechowywane w pamięci wewnętrznej (128 GB w ofercie Amazon).

Zalety:

bardzo dobry wyświetlacz o wysokiej wydajności szybkie ładowanie baterii

Niedogodności:

Kamera ze słabościaminie ma certyfikatu IP OnePlus 9 (Astral Black) teraz od 534,45 € w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.10.2022 11:14

Wyświetlacz6,55 cala z 120 Hz System operacyjny i SoCOxygenOS 11 (Android 11) z Snapdragon 888Memory 128 do 256 GB ROM, 8 do 12 GB RAM

Samsung Galaxy S21 FE: „Jeśli polecam smartfon, to właśnie to.”

Jak sama nazwa wskazuje, było Samsung Galaxy S21 FE („Fjakiś miedycja”) (patrz na Amazon) dla prawdziwych fanów Samsunga. Dzięki przekątnej wyświetlacza 6,5 ​​cala plasuje się obok Pixel 6 i OnePlus 9. Częstotliwość odświeżania dostosowuje się do Twojego użytkowania – spada przy niewielkiej interakcji i na przykład podczas grania do maksymalnie 120 Hz wysoki. Wraz z (nieaktualnym) systemem Snapdragon 888 typu system-on-a-chip (SoC) możesz cieszyć się wysoką wydajnością.

Samsung Galaxy S21 FE jest dostarczany bezpośrednio z systemem Android 12 (źródło obrazu: GIGA)

Smartfon z baterią o pojemności 4500 mAh ma zbliżoną pojemność do wyżej wymienionych Google Pixel i OnePlus, ale czas działania jest nieco krótszy. Nadal możesz uzyskać ładowanie indukcyjne za pomocą telefonu komórkowego Samsung. Według naszego testu GIGA, nawet przy intensywnym użytkowaniu można tu wytrzymać niecałe półtora dnia. Czyli dla prawdziwych fanów Samsunga, czy nie: Samsung Galaxy S21 FE ma wiele do zaoferowania za smartfon do 600 euro. Nasz redaktor Peter chwali:

Peter HryciukPeter Hryciuk, ekspert GIGA ds. smartfonów, tabletów, Androida, Windows i ofert.

Ze względu na gwałtowny spadek ceny, Galaxy S21 FE to obecnie telefon komórkowy Samsunga, który można kupić bez wahania. Przekonuje świetnym wyświetlaczem, dobrą wydajnością, długą żywotnością baterii i solidnym aparatem. Jeśli obecnie polecam smartfon, to jest to.

Zalety:

bardzo dobra wydajność przekonująca jakość bezprzewodowego ładowania aparatu

Niedogodności:

Pamięć masowa nie rozszerzalna Samsung Galaxy S21 FE (Graphite) teraz od 511,99 EUR w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.10.2022 20:53

Wyświetlacz6,4 cala z 120 HzSystem operacyjny i SoCOne UI 4.0 (Android 12) z Snapdragon 888Memory 128 do 256 GB ROM, 6 do 8 GB RAM

Xiaomi 12: Super szybkie ładowanie baterii

Oczywiście na naszej liście nie powinno zabraknąć smartfona od chińskiego high-flyera Xiaomi. Chociaż producent jest najbardziej znany ze swoich niedrogich, ale dobrze wyposażonych smartfonów, ma siebie z 12 serią odważył się na wyższe przedziały cenowe. Z Xiaomi 12 (zobacz na Notebooksbilliger.de), producent zrobił wiele słusznie: obecny procesor Snapdragon 8 Gen1 zapewnia dużą moc, która wraz z kolorowym wyświetlaczem i wysoką częstotliwością odświeżania zachęca do hazardu. Przy przekątnej wyświetlacza wynoszącej prawie 6,3 cala smartfon jest też bardzo poręczny.

Dzięki poręcznemu rozmiarowi Xiaomi 12 mieści się w każdej kieszeni spodni (Źródło obrazu: GIGA)

Użytkownicy czerpią korzyści z dobrej wydajności aparatu, a przede wszystkim optyczny stabilizator obrazu wyróżnia się w głównym aparacie. Xiaomi również pozostaje wierne konkurencji szybkiego ładowania: pojemność 4500 mAh wystarcza na półtora dnia, a bateria jest w pełni naładowana w niecałe 30 minut. Jednak z tym smartfonem musisz obejść się bez kilku rzeczy do 600 euro: nie ma certyfikowanej wodoodporności, a pamięć nie może być rozszerzona.

Zalety:

poręczna kamera design z OIS

Niedogodności:

Oferta na Notebooksbilliger.de Wyświetlacz6,28 cala 120 HzSystem operacyjny i SoCOxygenOS 12 (Android 12) z Snapdragon 8 Gen 1 Pamięć 128 do 256 GB ROM, 8 GB RAM

GIGA poleca

Porady dotyczące zakupu smartfona w GIGA

Smartfony do 600 euro: tak dokonano wyboru

Wiele modeli telefonów komórkowych konkuruje ze sobą o smartfony do 600 euro. Pewne cechy były dla nas kryterium wykluczenia, na przykład bycie za starym. Nasze testy oparliśmy częściowo na własnych testach, ale także na wynikach innych stron testowych. Oceny użytkowników również wpłynęły na wybór. Te ostatnie były pomocne, ponieważ nie oceniali na podstawie liczb wzorcowych i innych wartości laboratoryjnych, które niewiele mówiły, ale podkreślały indywidualne wrażenia.

Wykorzystane źródła: Stiftung Warentest (wydanie 7/2022)

Dzięki naszym badaniom chcemy polecić Ci odpowiednie produkty i uniknąć złych zakupów. Twoje zaufanie jest dla nas ważne – dlatego możesz na nas polegać.

W osobnym artykule dowiesz się, jak GIGA radzi sobie z rekomendacjami i testami produktów:

Sam od lat mam do czynienia z telefonami komórkowymi i smartfonami. Fascynowały mnie wszystkie pokolenia, od klasyków Nokii po pierwsze klapki i wysuwane telefony komórkowe po smartfony. Osobiście ważne są dla mnie nie tylko innowacje techniczne, ale także zrównoważony rozwój.

Na koniec uwaga o cenach: W przypadku smartfonów zawsze należy się spodziewać silnych wahań cen. Gdy tylko pojawi się nowa generacja, poprzednia seria może szybko spaść, co oznacza, że ​​modele, które wcześniej były zbyt drogie, nagle mieszczą się w Twoim osobistym budżecie. Duży wpływ na ceny mają również wydarzenia transakcyjne, takie jak Czarny Piątek czy Cyber ​​Poniedziałek. Informujemy Cię na bieżąco o aktualnych ofertach w naszym przeglądzie ofert, warto regularnie sprawdzać codzienne oferty!

Czy nadal szukasz odpowiedniego telefonu komórkowego? Wtedy nasz doradca telefonii komórkowej pomoże Ci:

Który telefon komórkowy kupić? Zapytaj naszego interaktywnego przewodnika dla kupujących smartfony!

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech