Najlepsze minilodówki: idealne do Red Bulla, Monstera i Coli

Najlepsze minilodówki: idealne do Red Bulla, Monstera i Coli

Mini lodówki i minibary mogą przyjść z pomocą w gorące letnie dni. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze modele i powiemy, gdzie najlepiej schłodzić Red Bulla, Monstera, Coca Colę lub wodę.

Większość z was ma w kuchni dużą lodówkę. Ale jest wiele okazji, kiedy druga mini lodówka jest naprawdę praktyczna. Na biwaku, bezpośrednio na biurku w (domowym) biurze lub po prostu obok kanapy na zimne piwo. Dziś pokażemy Ci najlepsze mini lodówki, które możesz kupić do wypoczynku i pracy.

Amazon Bestseller: Minilodówka AstroAI 2 w 1

Minilodówka AstroAI 2 w 1

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.01.2022 12:24

Lodówka AstroAI Mini to bestseller Amazon z ponad 11 000 recenzji i ogólną oceną 4,1 na 5 gwiazdek. Klienci chwalą zwartość, niską głośność i dobrą wydajność chłodzenia. Dzięki pojemności 4 litrów minilodówka jest wystarczająco duża na 6 puszek napojów bezalkoholowych (0,33 litra). Pomimo wyraźnych informacji w opisie przedmiotu, większość negatywnych recenzentów jest zaskoczona stosunkowo niewielkimi wymiarami tego minibaru. Kilku krytyków narzeka na słabą wydajność chłodzenia, gdy urządzenie nie jest podłączone do zasilania (AstroAI może być używany jak klasyczny cool box ze zintegrowanym uchwytem do przenoszenia). Interesująca jest również funkcja ogrzewania AstroAI. Pozwala to na utrzymywanie stałej temperatury gorących potraw i napojów.

Kompaktowa i stylowa: mini lodówka CREATE IKOHS

STWÓRZ IKOHS Mini-Kühlschrank

STWÓRZ mini lodówkę IKOHS

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.01.2022 14:57

Spośród wielu różnych producentów minilodówka Create Ikohs wyróżnia się wyjątkowym designem. Zaokrąglone rogi i jasne pastelowe kolory są idealne na lato. Dzięki pojemności 4 litrów minilodówka firmy Create Ikohs jest kompaktowa, a dzięki zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia jest idealna na wycieczki do parku lub dzień na plaży. Oprócz funkcji chłodzenia możliwe jest również utrzymywanie ciepła zawartości. Ponadto Create Ikohs można również ładować za pomocą dostarczonego zasilacza ze złączem 12V (np. w samochodzie).

Cicha i elegancka: minilodówka Klarstein „Brooklyn”

Minilodówka Klarstein Brooklyn ze szklanymi drzwiami

Minilodówka Klarstein Brooklyn ze szklanymi drzwiami

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.01.2022 15:17

Minilodówka firmy Klarstein to idealny wybór dla tych z Państwa, którzy szukają minilodówki, która oferuje przyzwoitą pojemność (24-42 litry) i chłodzi bardzo cicho. Projekt jest ponadczasowo elegancki, z elementami ze stali nierdzewnej i szklanym frontem. Według opinii klientów reklamowana cisza Brooklynu Klarstein („0 db”) jest nieco przesadzona, ale poziom głośności jest tak niski, że z tego minibaru można bez ingerencji korzystać również w sypialni. Wśród przeważnie pozytywnych opinii klientów na temat Amazona (4,5 na 5 gwiazdek) pojawiają się również krytyczne głosy, które uważają, że cena jest zawyżona lub są niezadowoleni z ogólnej wydajności chłodzenia.

Napój Energetyczny Red Bull, 24 dawki x 250 ml

Napój Energetyczny Red Bull, 24 dawki x 250 ml

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.01.2022 09:30

Dla fanów coli: Kostki CoolCube „Coca-Cola”

CoolCube Getränkekühlschrank Coca-Cola

Lodówka na napoje CoolCube Coca-Cola

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 05.01.2022 12:52

Nie tanie, ale dobrze oceniane (4,5 gwiazdki na 5 na Amazon) i bardzo stylowe. Lodówka Cubes Coca-Cola ma kształt zbliżony do sześcianu (50×43,5×47 cm) i wyróżnia się kultowym napisem marki oraz błyszczącymi listwami na drzwiach. Pojemność to 50 litrów – to całkiem sporo jak na „minilodówkę”.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech