Najlepsze kuchenki gazowe na wypadek sytuacji awaryjnych: 3 kuchenki kempingowe poniżej 85 euro

Najlepsze kuchenki gazowe na wypadek sytuacji awaryjnych: 3 kuchenki kempingowe poniżej 85 euro

Jeśli zabraknie prądu, konwencjonalne urządzenia kuchenne przestaną działać i nie będzie już można gotować wody i jedzenia. Na taką awarię lub na biwak warto kupić kompaktową kuchenkę gazową, którą można wykorzystać w takim przypadku. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie najlepsze mobilne kuchenki gazowe poniżej 85 euro.

Przenośne kuchenki kempingowe na wypadek sytuacji awaryjnych: co jest ważne?

Do tej pory służyła mobilna kuchenka gazowa przygotować ciepły posiłek podczas biwakowania lub biwakowania być w stanie W kryzysie energetycznym A Kuchenka gazowa jako rezerwa ale również bardzo praktyczne.

jeśli Strom na przykład przez Przeciążenie sieci energetycznej lub jeden Szturm zawodzi, to w większości gospodarstw domowych piec też przestanie działać. W tym przypadku jesteś w kropce, jeśli chcesz przygotować jedzenie. Dla Zaciemnienie są małe kuchenki gazowe, które są obecne dostępne od ręki na Amazonie są. Należy jednak pamiętać, że dostępność może się szybko zmienić i być może będziesz musiał przejść na alternatywy, jeśli prezentowane kuchenki gazowe zostaną wyprzedane.

bezpieczeństwo oraz niezawodność są oczywiście bardzo ważnymi czynnikami w mobilnych kuchenkach gazowych. W końcu urządzenia powinny być również bezpieczne w obsłudze i gotowe do użycia w każdej chwili. Jeden ma sens bezpiecznik zapłonu, który automatycznie odcina dopływ gazu, gdy płomień zgaśnie. Ta funkcja jest zwykle z automatyczny zapłon piezoelektryczny związane razem. Jeśli chodzi o zamierzone użycie, powinieneś wiedzieć, czy używasz naprawdę mobilnego urządzenia walizka transportowa wymagania. Tutaj jest pojedynczy płomień Urządzenie zwykle wystarczające. Oferta do użytku lokalnego (w nagłych przypadkach). urządzenia dwu- lub wielopłomieniowe które często mogą być obsługiwane również z dużymi butlami gazowymi.

Szczególnie mobilny: Campingaz Camp Bistro 3

Uwaga, przebijacze cen: Bistro kempingowe Campingaz 3 można obecnie dostać za ok 42 Euro (Zobacz listę na Amazon). Przedsiębiorstwo O kempingu nie jest już poufną wskazówką, ale uznaną marką. Ta kuchenka gazowa przydaje się nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale także na kempingu lub na festiwalu, jeśli chcesz przygotować tam coś ciepłego do jedzenia. Zawsze masz przy sobie niezależne miejsce do gotowania i nie jesteś zależny od innych źródeł.

Campingaz Camp Bistro 3

Kompaktowa zewnętrzna kuchenka gazowa / nabój gazowy / kempingowa, 1 płomień, 2200 W, z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i walizką.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 12.12.2022 22:28

Ta kuchenka kempingowa jest dostarczana w kuchence transportowej i jest bardzo łatwa w transporcie przy wadze 1,5 kg. the nabój gazowy jest po prostu umieszczany w bocznej komorze, połączony za pomocą dźwigni i może być ponownie zamknięty w dowolnym momencie, np. do transportu. Możesz również bez problemu używać garnka do gotowania na urządzeniu.

Źródło obrazu: Campingaz

Możesz oczywiście również otrzymać zapasowe naboje gazowe od Amazon (zobacz ofertę na Amazon). Nie jesteś zależny od oryginalnych wkładów od producenta, ale możesz po prostu korzystać z niedrogich wersji innych marek. Więc jesteś zabezpieczony na kilka dni i możesz gotować. Naboje gazowe nie są dołączone do tego modelu.

Zalety:

dobry stosunek jakości do ceny kompaktowy i przenośny zapłon piezoelektryczny

Niedogodności:

prosta obróbka nieprzeznaczona do długotrwałego użytkowania

Jeśli chcesz, aby był jeszcze bardziej mobilny, to możemy również polecić jeszcze mniejszą kuchenkę gazową, która jest jeszcze tańsza, ale nie tak stabilna (Zobacz listę na Amazon). Jest to szczególnie przydatne do przygotowywania ciepłych napojów w podróży. Do gotowania np. makaronu, ryżu czy ziemniaków w garnku polecamy przynajmniej powyższe rozwiązanie.

Mobilny i wydajny: Campingaz Camping Cook CV

Dwupalnikowa kuchenka gazowa firmy Campingaz jest zasilana dobrze znanymi okrągłymi wkładami gazowymi. Ten grill gazowy wygląda na wysokiej jakości. Tutaj prawdopodobnie zapłacisz trochę więcej za lepszą jakość. Niemniej jednak urządzenie kosztuje obecnie tylko w Amazon 79,99 Euro (Zobacz listę na Amazon). Moc podana jest jako maksymalnie 1,8 kW na palnik. Dzięki wadze 1,8 kg bez wkładu urządzenie pozostaje przyjemnie lekkie.

Campingaz 167268 CV ​​kucharza kempingowego

Campingaz 167268 CV ​​kucharza kempingowego

2-palnikowa kuchenka gazowa, kuchenka kempingowa, zasilana nabojem gazowym, z 2 bezstopniowymi polami grzejnymi.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 12.12.2022 16:06

Z wkładem gazowym możesz gotować z pełną mocą przez około godzinę. Jednak przez większość czasu pełna moc nie jest konieczna i możesz wytrzymać znacznie dłużej. Tutaj możesz również tanio kupić odpowiednie naboje gazowe z Amazon (zobacz ofertę na Amazon). Prezentowany model nie posiada nabojów gazowych.

Źródło obrazu: Campingaz

Zalety:

dobre wykonanie 2 bezstopniowe palniki

Niedogodności:

Brak walizki transportowej w zestawie, brak zintegrowanego układu zapłonowego

Szczególnie mocna: kuchenka kempingowa Dalgety firmy Ender

Jeśli i tak korzystasz już z grilla gazowego lub innego urządzenia z butlą gazową 5, 8 lub 11 kg, to nie musisz kupować małej kuchenki gazowej z wkładami, możesz też skorzystać z kuchenki turystycznej przeznaczonej na duży gaz butelki. Tam po prostu przykręcasz istniejącą butlę gazową i masz płytę gazową na wypadek sytuacji awaryjnych. Obecnie można dostać dokładnie taki model z Amazon z trzema palnikami 84,90 Euro (zobacz na Amazonie).

Enders Dalgety 3

Enders Dalgety 3

Kuchenka gazowa z 3 mocnymi, bezstopniowo regulowanymi palnikami, zajmująca mało miejsca i łatwa w transporcie, bezpieczna gotowanie i łatwa obsługa dzięki zabezpieczeniu przed zapłonem.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 12.12.2022 16:08

Dobra alternatywa z dwoma palnikami w przypadku wyprzedania prezentowanego urządzenia:

Enders Dalgety 2

Enders Dalgety 2

Mocne, regulowane bezstopniowo palniki, zajmujące mało miejsca i łatwe w transporcie, bezpieczne gotowanie i łatwa obsługa.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 12.12.2022 15:30

Grille gazowe Enders są często wysokiej jakości i działają przez długi czas. Działa również dwupalnikowa kuchenka gazowa firmy Enders wysoka jakość. Według producenta można używać garnków i patelni o średnicy do 26 cm. Moc podana jest jako maksymalnie 2,2 kWh na palnik.

Ważne: kuchenka kempingowa jest dostarczana z wężem gazowym, który reduktor ciśnienia, których zdecydowanie potrzebujesz do obsługi większych butli gazowych, ale nie. Musisz to dodatkowo dokupić. W Amazon jest odpowiedni model od Enders dla 15 Euro (zobacz na Amazonie).

Zalety:

wysokiej jakości wykonanie, bezstopniowa regulacja palnika, może być obsługiwany również z dużymi butlami gazowymi, pokrywa jest zawarta w zakresie dostawy

Niedogodności:

niezbyt mobilny, bez zintegrowanego układu zapłonowego

Przydatne wskazówki na temat „bezpiecznego podróżowania” znajdziesz w naszym szczegółowym poradniku:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech