Najlepsze akcesoria do iPhone’a na wakacje: 8 przydatnych gadżetów w podróży

Najlepsze akcesoria do iPhone’a na wakacje: 8 przydatnych gadżetów w podróży

W podróży iPhone jest ważnym towarzyszem. W związku z tym przedstawiamy akcesoria do telefonów komórkowych, które przydadzą się na wakacjach.

Na wakacjach wymagania są inne niż w domu: jest więcej filmowania, iPhone jest bardziej narażony na wodę i piasek, kopie zapasowe (na domowym komputerze) nie są możliwe. Przy dobrym przygotowaniu nic z tego nie stanowi problemu.

Dobry łańcuch telefonów komórkowych

Nawet jeśli nie lubisz łańcuchów do telefonów komórkowych – są one niezwykle praktyczne, gdy iPhone musi być cały czas pod ręką. Tam, gdzie kiedyś kompaktowa lustrzanka zwisała z paska na ramię, dziś nierzadko można znaleźć wielkoformatowego iPhone’a. A dlaczego nie – jakość zdjęć z iPhone’a, a zwłaszcza filmów, jest teraz absolutnie najwyższa.

PopSockets x Just Elegance dla iPhone’a 12 Pro Max

Cena może być teraz wyższa. Cena od 08.05.2022 09:08

Mamy dobre doświadczenia z PopSockets x Just Elegance (widok na Amazon) wykonane. Jest to kompletny zestaw odpornego na wstrząsy etui, odpinanego przewodu („naszyjnika”) oraz uchwytu pop (wysuwana podstawka/uchwyt). Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i dla wszystkich aktualnych modeli iPhone’a.

Kompaktowa ładowarka

Ładowarka Anker 511 nie jest znacznie większa od popularnej ładowarki Apple o mocy 5 W — tylko tyle Ładowarka Anker 511 dostarcza potężne waty 20 (widok w Amazon) i odpowiednio szybko się ładuje.

Anker 511 Nano 20W-USB-C-Ladegerät

Anker 511 Nano 20W ładowarka USB-C

Cena może być teraz wyższa. Cena od 08.04.2022 23:45

Średnia ocena na Amazon wynosi 4,7 na 5 gwiazdek, przy ponad 20 000 oddanych głosów. Prawdziwy topowy produkt, który mogę osobiście polecić. Nadaje się również do iPada (mini, Pro) i telefonów z systemem Android. Jeśli jeszcze go nie masz, potrzebujesz również odpowiedniego kabla do iPhone’a, takiego jak ten Anker PowerLine II USB C na Lightning (widok na Amazon).

Wysuwany kij do selfie

Klasyczny dodatek wakacyjny: kijek do selfie jest niezwykle praktyczny, nie trzeba na niego marnować wielu słów. Aktualnym bestsellerem na Amazon jest Atumtek Bluetooth-Selfie-Stick za niecałe 30 euro (patrz na Amazon).

ATUMTEK Bluetooth-Selfie-Stick

ATUMTEK Bluetooth-Selfie-Stick

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:57

Kąt regulowany z przodu, aluminiowy drążek można wysunąć od 19,5 cm (zsunięty) do 79,5 cm. W dolnej części znajdują się rozkładane nóżki statywu.

Wtyczka przejściowa do połączeń zasilających

Z czterema wersjami wtyczek jesteś wyposażony w łącznie 224 krajach (źródło zdjęcia: Tessan) Adapter podróżny TESSAN teraz od 20,99 € w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:46

W zależności od tego, dokąd zmierza podróż, adapter do gniazdka ma sens. Z Adapter podróżny Tessan (patrz na Amazon) jest dostarczany z wtyczkami EU, UK, AU i US, które wysuwają się z obudowy. W adapterze są zintegrowane cztery gniazda USB do ładowania telefonów komórkowych, ale dostarczają one tylko 5V / 2,4A.

Etui na telefon na plażę

Wszystkie obecne iPhone’y są solidnie wykonane i wodoodporne (zobacz na przykład iPhone 12). Ale wciąż istnieje śmiertelny wróg – a jest nim piasek. Drobne ziarna tkwią wszędzie, a niektóre są wyjątkowo twarde i ostre! Nawet najlepsze szkło wyświetlacza smartfona kapituluje.

Wodoodporny futerał na telefon komórkowy (2 sztuki)

Wodoodporny futerał na telefon komórkowy (2 sztuki)

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:43

Dodatkowa ochrona iPhone’a jest więc całkiem przydatna. Jest popularny na Amazon Podwójne opakowanie Yosh (widok na Amazon): Dwie łatwe do zamykania kieszenie z PVC, które umożliwiają korzystanie z zapakowanego iPhone’a.

Składana ładowarka słoneczna

Chłodzenie na plaży lub długie wędrówki z plecakiem: składany panel słoneczny nie zaszkodzi. Dzięki temu jesteś niezależny i możesz ładować swoje baterie wszędzie tam, gdzie świeci słońce.

Anker PowerSolar 24W-Solarladegerät

Ładowarka słoneczna Anker PowerSolar 24W

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:48

Port zasilania Ładowarka słoneczna Anker (widok na Amazon) obiecuje do 24 watów w podróży.

Pamięć flash 128 GB ze złączem Lightning

Ludzie robią więcej zdjęć i filmów na wakacjach – pamięć w iPhonie czy iPadzie może czasem zabraknąć.

SanDisk iXpand Go 128 GB

SanDisk iXpand Go 128 GB

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:31

SanDisk iXpand Go (patrz Amazon) oferuje 128 GB dodatkowej pamięci. Dzięki złączu Lightning kij pasuje do iPhone’a, z drugiej strony znajduje się USB 3.0 do podłączenia do komputera w domu. Zarządzanie danymi odbywa się za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji iXpand DRIVE.

Dysk iXpand

Kompaktowa torba podróżna na akcesoria

Jest kosmetyczka na żel pod prysznic, maszynki do golenia i nożyczki do paznokci (np. od Fjäll Räven z Bergfreunde) – jest organizer na telefony komórkowe i kable.

Idealny do małych drobiazgów i elementów technologii: poręczna torba podróżna (Źródło zdjęcia: Bagsmart) Bagsmart Electronics Organizer teraz od 18,99 € w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 04.08.2022 23:47

O wymiarach 24×17×3,5 cm i wadze 110g Bagsmart Electronics Organizer (widok na Amazon) idealny do walizki. Małe przegródki na pendrive’y, adaptery i kable zapewniają porządek. W każdym razie o wiele lepiej niż włożenie wszystkiego do jutowej torby i powrót po wakacjach tylko z połową.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech