Najlepsza oferta Xiaomi: telefon komórkowy 120 Hz z planem 10 GB za mniej niż 15 €/miesiąc

Najlepsza oferta Xiaomi: telefon komórkowy 120 Hz z planem 10 GB za mniej niż 15 €/miesiąc

W sklepie zakrzywionym pojawiła się tania oferta taryfowa z Redmi Note 10 Pro. Otrzymujesz hit od ceny do wydajności od Xiaomi, w tym ryczałtową stawkę Allnet i SMS, a także wolumen danych 10 GB LTE w absolutnie najniższej cenie. Ujawniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro z planem 10 GB w Curved

Mało który inny producent oferuje tyle smartfonów za tak niewielkie pieniądze jak Xiaomi. Świadczy o tym również obecnie oferta Curved. Otrzymujesz bardzo dobrze wyposażony telefon komórkowy średniej klasy Uwaga Redmi 10 Pro łącznie z Zryczałtowana stawka Allnet i SMS Jak na przykład 10 GB ilość danych tylko za 14,99 euro miesięcznie. Kompleksowy pakiet beztroski w niskiej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 10 Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
14,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
365,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 240 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 125,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
5,24 euro

Zobacz ofertę

To Xiaomi Redmi Note 10 Pro Z 128 GB pamięci oraz 6 GB pamięci RAM Według idealo.de kosztuje obecnie około 240 euro. Jeśli odjąć tę wartość od całkowitych kosztów w minimalnym okresie obowiązywania umowy wynoszącym 24 miesiące, na taryfie pozostaje w rzeczywistości 125,75 euro, czyli około. 5,24 euro miesięcznie odpowiada. Bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS z objętością danych 10 GB. Dla porównania: za taryfę bez smartfona należne jest 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Redmi Note 10 Pro: smartfon klasy średniej z wyświetlaczem OLED 120 Hz

Xiaomi Redmi Note 10 Pro oferuje niezwykle dobre jak na ten przedział cenowy OLED-Wyświetlacz mit 120 Hz oraz rozdzielczość 1080 x 2400. Dzięki 6 GB pamięci RAM oraz Procesor Snapdragon 732G Redmi Note 10 Pro nadaje się również do wymagających gier 3D. Nie musisz się martwić o baterię, ponieważ jest w zestawie 5.020 mAh wystarczająco duży, aby z łatwością przetrwać dzień. Z 128 GB dużą pamięć można rozszerzyć za pomocą karty microSD, a także 108-MP-Poczwórny aparat jest bardziej niż przekonujący dla telefonu komórkowego klasy średniej. Przeczytaj naszą recenzję Xiaomi Redmi Note 10 Pro tutaj.

W tym krótkim filmie możesz zobaczyć najważniejsze funkcje Redmi Note 10 Pro:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech