Monopol McDonald’s 2023: Jak to działa i jak długo trwa?

Monopol McDonald’s 2023: Jak to działa i jak długo trwa?

Na to czekali miłośnicy burgerów i hazardziści, teraz wreszcie się zaczyna: McDonald’s Monopoly wkracza w nową rundę. W 2023 roku sygnałem do rozpoczęcia zawodów był dzień 9 listopada. Jak działa McDonald’s Monopoly 2023, jak można wziąć w nim udział i czy ktoś kiedykolwiek coś tam wygrał?

Wersja: wrzesień 2014

Języki Niemiecki

Wydanie: 04.09.2014

Licencja: bezpłatna

Platformy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows

W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Wszystko na szyi Mecce”. Do reklamy zrekrutowano kultowego rapera „Slavika Junge”. Od 9 listopada naklejki Monopoly można zbierać od produktów promocyjnych po całe ulice. Następnie możesz wygrać jedną z różnych nagród. W 2023 r. do udziału w wydarzeniu potrzebna będzie aplikacja McDonalds (pobierz na Androida | pobierz na iOS).

McDonald’s Monopoly 2023: Wykorzystaj kody w aplikacji

Tak działa Monopol McDonald’s 2023:

Kup jeden z uczestniczące produkty z naklejkami Monopoly na opakowaniu. Pociągnij to Naklejki z opakowania z dala. Znajdziesz tam takiego wydrukowany kod. Otwiera Aplikacja McDonalds. Zadzwoń tutaj Obszar monopolu NA. Daj to Kod naklejki w aplikacji lub zeskanuj go aparatem w smartfonie. Wtedy widzisz co wygrałeś Posiadać.

Akcja trwa do 3 stycznia 2024 r. Są naklejki, do wyczerpania zapasów. Może się zdarzyć, że w Twoim oddziale nie będzie jeszcze żadnych pakietów promocyjnych.

Spot ze Slavikiem Junge można obejrzeć tutaj:

Te zyski istnieją i te produkty w nich uczestniczą

Dzięki kodom masz szansę na wygranie różnych nagród:

Natychmiastowe wygrane (różne produkty McDonalds) Zniżki na produkty McDonalds Ulice i dworce, które należy zebrać, aby wymienić je na nagrodę w zestawie.Możesz także zebrać 100 lub 200 punktów w ogólnym programie bonusowym „MyMcDonalds”

Wśród nagród kolekcji znajdują się m.in.:

Wycieczka z Atlanty do Miami dla 2 osób iPhone 15 128 GB 500 gramowa sztabka złota McDonalds Goldcard Audi Q4 E-Tron Mallorca wycieczka PlayStation 5 z okularami VR

Wszystkie ceny, zasady i warunki produktów biorących udział w programie oraz inne informacje można znaleźć na stronie promocji w McDonalds. Produkty promocyjne z naklejkami Monopoly obejmują burgery takie jak „Big Tasty Bacon”, McCrispy, „Big Rösti”, „McPlant Burger”, a także duże frytki, napoje 0,5 litra, nuggetsy i nie tylko. Aby rozpocząć kampanię, kliknij Kieszonki na pizzę z nadzieniem pomidorowo-serowym zupełnie nowy produkt w ofercie McDonalds.

Czy ktoś wygrał w McDonald’s Monopoly?

Obiecane nagrody obejmują wycieczki, Audi, do 100 000 euro, akcesoria do telefonów komórkowych i nie tylko. Podobnie jak w przypadku wszystkich konkursów, w przypadku Monopoly McDonald’s pojawia się pytanie: czy ktoś w przeszłości zdobył jedną z nagród głównych ma. Nie da się tego wiarygodnie sprawdzić. Raporty o szczęśliwych zwycięzcach zawsze znajdziesz na stronie sieci. Na bardziej niezależnych stronach, takich jak Gutefrage.net, zwycięzcy zawsze zgłaszają się, tak jak w przypadku „Wycieczki marzeń do Aidy” jako natychmiastowa wygrana.

Zbierając ulice po nagrody główne należy mieć na uwadze, że McDonald’s Monopoly jest rodzajem gry losowej i przypomina np. „Ultimate Team” w grze piłkarskiej EA Sports FC 24 czy zbieranie kolekcjonerskich obrazków Panini nigdy Dowiedz się wcześniej, jakie naklejki narysujesz.

W 2018 roku wyszło na jaw poważne oszustwo w McDonald’s Monopoly, w ramach którego były pracownik pakował i odsprzedawał w latach 90. naklejki konkursowe w USA. Mówi się, że oszustwa dokonywane były przez 10 lat w sieci liczącej do 50 osób. Mówi się, że nagrody o wartości ponad 24 milionów dolarów znalazły swoich właścicieli w sposób przestępczy. Film dokumentalny o tej historii można obejrzeć bezpłatnie w bibliotece multimediów ZDF.

Kody do Monopoly McDonald’s w serwisie eBay lub za pomocą generatora kodów? Ostrożność

Czasami w serwisie eBay można znaleźć rzadkie drogi po wysokich cenach (szukaj w serwisie eBay). Można tu spróbować kupić kody na brakujące drogi, jednak należy zachować ostrożność. Często można znaleźć fałszywe lub już wykorzystane naklejki, które nie przynoszą żadnego zysku. Sam McDonalds ostrzega przed kupowaniem rzadkich naklejek z nieznanych źródeł (źródło: The Sun).

Czasami w Internecie można znaleźć rzekome przypadki Generatory kodów monopolu McDonalds. Jednak powinieneś powstrzymać się od tego. Z jednej strony takie oszustwa naruszają warunki udziału w konkursie Monopoly, z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo. kto stoi za takimi generatorami kodu zatkany. Oszuści często wykorzystują duże zapotrzebowanie na takie narzędzia do „oszukiwania” i zasypują je oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym, kradną dane użytkownika lub zwabiają Cię w pułapkę subskrypcyjną. Systemy bezpieczeństwa McDonald’s powinny uniemożliwiać wymianę wygenerowanych przez siebie kodów na nagrody. Jeśli chcesz otrzymać kody możliwie najtaniej, warto zaopatrzyć się w torebkę z jabłkami w najbliższej restauracji.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech