Mocny cios dla traderów?  Klarna przenosi konkurencję do domu za pośrednictwem aplikacji

Mocny cios dla traderów? Klarna przenosi konkurencję do domu za pośrednictwem aplikacji

Klarna nie jest już tylko dostawcą usług płatniczych. Aplikacja jest krok po kroku rozwijana, stając się towarzyszem zakupów – online i offline. Teraz nastąpił krok naprzód, który wprowadza do Klarny kilka nowych funkcji i może spowodować wiele problemów dla wielu sklepów detalicznych.

Wersja: Internet

Języki Niemiecki

Klarna rozpoczyna pracę natychmiast w ramach dużej ofensywy funkcjonalnej cały szereg nowych funkcjiktóre użytkownicy znajdą w aplikacji. Nie są to innowacje techniczne, ale sposób, w jaki Klarna łączy narzędzia porównawcze, powinien być taki stworzyć prawdziwą wartość dodaną.

Nowość w Klarna: Shopping Lense wyszukuje i porównuje produkty online

Można bezpośrednio korzystać ze zintegrowanej funkcji kamery Rób zdjęcia produktów i obiektów w aplikacji Klarnaczy to w sklepie, czy na ulicy. Następnie aplikacja korzysta z wyszukiwania AI, aby znaleźć odpowiedni produkt i może dostarczyć dalszych informacji na jego temat. Również porównanie cen Dzięki temu możliwa i łatwa jest komunikacja z innymi dealerami.

Ponadto możesz wyświetlić podobne produkty jako alternatywy – albo artykuł na zdjęciu, albo alternatywę, która bardziej Ci się podoba. kup bezpośrednio. Oto jak to wygląda:

Klarna przedstawia nową funkcję aplikacji „Shopping Lense”

Rozpoznawanie obiektów na obrazie plus wyszukiwanie AI – Klarna nie była pierwszą, która na to wpadła. Każdy, kto korzysta z aktualnego smartfona z Androidem, zna już Google Lens. Tym, co wyróżnia Klarnę, jest jej rozległy charakter Połączenie z funkcjami płatniczymi i inni dealerzy. Im większa staje się ich liczba, tym bardziej Aplikacja Klarna staje się uniwersalną bronią podczas zakupów.

Funkcja aplikacji z potencjałem: skaner kodów kreskowych zintegrowany bezpośrednio z Klarną

Dzięki nowym funkcjom nie jest to już możliwe tylko w Internecie. Dołącza do nas Shopping Lense Skaner kodów kreskowych. Możesz także skorzystać z kamery, aby uzyskać dodatkowe informacje i porównać ceny produktów, które widzisz w sklepie, bezpośrednio w aplikacji Klarna.

Dla niektórych Detalista może to być prawdziwe wyzwanie bezpośrednią konfrontację z cenami w Internecie zostać. Pod tym względem udoskonalona aplikacja Klarna może stać się problemem – lub powiewem świeżego powietrza Konkurs pomiędzy sprzedażą stacjonarną a zakupami online.

Tak czy inaczej, nie zaszkodzi kontynuować porównywanie cen na różne sposoby. Wreszcie Klarna otrzymuje prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem aplikacji. Jeśli chcesz mieć pewność, że zawsze otrzymasz najlepszą cenę, warto przynajmniej skorzystać z innego portalu cenowego dla porównania. Według informacji Klarny, tak będzie zawsze podawaj najniższą cenęniezależnie od prowizji czy nie.

Nowością jest także to Rejestracja u różnych sprzedawców detalicznych za pomocą konta Klarna, zamiast tworzyć osobne konto z nowym hasłem dla wszystkich. Również w tym przypadku inspiracją dla tego pomysłu są Google i Facebook z funkcjami logowania. Powinno to pozostać praktyczne – pod warunkiem, że z oferty Klarny skorzysta jak największa liczba sprzedawców detalicznych.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech