Mocna technologia w Lidlu: Te oferty pojawią się na półkach sklepowych od jutra (30 maja).

Mocna technologia w Lidlu: Te oferty pojawią się na półkach sklepowych od jutra (30 maja).

W Lidlu jest już kilka nowych ofert technologicznych. (Źródło obrazu: Imago)


Od 30 czerwca warto ponownie zatrzymać się w Lidlu. Na klientów czekają tu nowe okazje technologiczne – od specjalnego powerbanku po lampy solarne LED i grille gazowe. Przejrzeliśmy dla Państwa aktualną broszurę i dokonaliśmy wyboru.

Lidl

Lidl będzie oferował te technologie od 30 maja

Pod koniec miesiąca w Lidlu pojawią się nowe oferty technologiczne. Na pewno warto się temu przyjrzeć, ponieważ do wyboru są produkty z wielu różnych kategorii.

W Lidlu polecamy przyjrzeć się tym produktom:

Grill kontaktowy 3 w 1 firmy Silvercrest. (Źródło obrazu: Lidl)

Grill węglowy z aktywną wentylacją za 49,99 euro. Siłę dopływu powietrza można regulować za pomocą wentylatora. Dostępne tylko w oddziałach.Wyciskarka do owoców Silvercrest za 39,99 euro zamiast 44,99 euro. Ma moc 800 watów i duży lej na całe owoce.Panele słoneczne LED od Livarno Home za 9,99 euro. Zaprojektowana do użytku na zewnątrz, zapewnia nastrojowe światło w ogrodzie lub na balkonie.Pięciopak lamp solarnych LED za 4,99 euro. Wykonane są ze stali nierdzewnej i są dostępne tylko w oddziałach Lidla.Śpiwór Rocktrail za 17,99 euro. W oddziałach dyskontu dostępnych jest kilka modeli i kolorów.Mata Rocktrail za 14,99 euro zamiast 21,99 euro. Ta samopompująca mata ma wymiary 188 cm x 66 cm i jest wykonana z poliestrowego winylu.Mata Rocktrail. (Źródło obrazu: Lidl)

Namiot kempingowy dla czterech osób od Rocktrail za 89,99 euro zamiast 99,99 euro. Namiot o wymiarach 455 x 260 x 190 cm oferuje ponad 10 procent zniżki.Camping-sortyment za 4,99 euro za sztukę. Składa się z kanistra na wodę, umywalki i prysznica. Niedostępne online.Stół kempingowy firmy Rocktrail za 24,99 euro zamiast 39,99 euro. Stół aluminiowy jest dostępny tylko w oddziałach Lidla z rabatem powyżej 15 euro.Stół kempingowy z czterema hokerami firmy Rocktrail za 39,99 euro zamiast 69,99 euro. Stołki można schować w stole.Elektryczna lodówka turystyczna Crivit za 43,99 euro zamiast 59,99 euro. To fajne pudełko jest o 26 procent tańsze. Gniazdko 230 V i zapalniczka 12 V są dostępne jako złącza.

Prawdopodobnie nie znałeś tych faktów o Lidlu:

Starsze oferty Lidla od 25 maja

W Lidlu polecamy przyjrzeć się tym produktom:

Spawacz Parkside za 99,99 euro. Wyposażona w technologię inwerterową i chłodzenie wentylatorem, spawarka nadaje się do użytku mobilnego.Przyłbica spawalnicza Parkside za 29,99 euro. Dostępny jest również hełm z filtrem True Color, który jest dołączany do spawarki i jest dostępny z ponad 14-procentową zniżką.Drut rdzeniowy Parkside za 5,99 euro. Po spawarce i hełmie brakuje tylko drutu elektrodowego, który Lidl oferuje o 1 euro taniej niż zwykle.Zestaw wędkarski od Paladin za 39,99 euro. Lidl oferuje w komplecie dwa spinningi oraz karpiówkę z włókna węglowego z pierścieniami Hardloy.Zestaw wędkarski Paladyna. (Źródło obrazu: Lidl)

Angelköder-Set za 4,99 euro. Zestaw składający się z kilku przynęt kosztuje całe 37 proc. mniej. W zależności od rodzaju ryby dostępne są różne wersje.markiza boczna z Livarno Home za 69,99 euro. Rozsuwana markiza boczna ma wymiary 200 x 350 cm. Jest odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.zestaw mebli ogrodowych od Grasekamp od 799 euro. Zestaw mebli ogrodowych „Belmonte”, składający się z krzeseł i stołów, jest zmniejszony nawet o 18 procent. Wykorzystywane jest drewno akacjowe.Oświetlenie dekoracyjne LED z Livarno Home za 9,99 euro. Ta latarnia solarna LED przeznaczona jest do użytku na zewnątrz. Żarówki wchodzą w zakres dostawy.

Starsze oferty Lidla od 23 maja

Oczywiście Lidl nie jest obcy łowcom okazji, ale czasami wręcz przytłacza mnogość ofert. To wystarczający powód, aby skupić się na kilku nadchodzących wydarzeniach. Od dziś 23 maja dyskont oferuje m.in. kilka ciekawych artykułów LED na. W zależności od pogody dostępne są produkty, które pomagają zwalczać owady.

W Lidlu polecamy przyjrzeć się tym produktom:

Bezprzewodowy budzik projekcyjny firmy Silvercrest za 12,99 euro. Budzik wyświetlający godzinę na ścianie dostępny jest w dwóch wersjach. Na ścianie można również wyświetlić godzinę alarmu lub temperaturę.Lampa sufitowa LED od Livarno Home za 19,99 euro. Ta lampa o industrialnym designie oferuje trzy żarówki LED o ciepłym, białym świetle, które są zawarte w zakresie dostawy.Taśma LED od Livarno Home za 17,99 euro. Taśma LED o długości 5 metrów oferuje łącznie 166 efektów świetlnych. W zestawie pilot zdalnego sterowania.Lampa sufitowa LED kosztuje w Lidlu 19,99 euro. (Źródło obrazu: Lidl)

Zaślepka na komary UV od Livarno Home za 5,99 euro. Wewnętrzna pułapka na owady włącza się automatycznie, gdy robi się ciemno. Żywotność jest podana na około 20 000 godzin.Odkurzacz podłogowy o mocy 850 watów za 49,99 euro. Nie potrzebuje worka, zamiast tego jest pojemnik na kurz (0,6 l). Promień działania wynosi 7 metrów. Odkurzacz jest dostępny tylko w oddziałach Lidla.Owady UV z Livarno Home za 14,99 euro. „Lampa owadobójcza” jest zasilana bateryjnie, która działa do 8 godzin. Światło UV przyciąga latające owady do pułapki.Odstraszacz zwierząt słonecznych w parku za 9,99 euro. Migające światło i dźwięki o wysokiej częstotliwości odstraszają gryzonie, psy i koty dzięki czujnikom ruchu. Produkt nie jest dostępny online, tylko w oddziałach Lidla.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech