Młotek Samsunga: Galaxy S23 z taryfą 25 GB w najniższej cenie + telewizor 65 cali gratis

Młotek Samsunga: Galaxy S23 z taryfą 25 GB w najniższej cenie + telewizor 65 cali gratis

Szukasz taniej umowy na telefon komórkowy z Samsungiem Galaxy S23, a przydałby Ci się też nowy telewizor? W o2 jest teraz dokładnie taka oferta. Tam kupisz topowy smartfon w połączeniu z 65-calowym telewizorem i taryfą 25 GB w absolutnie okazyjnej cenie. Przyjrzeliśmy się bliżej umowie i powiemy, dlaczego jest to najlepsza oferta.

Samsung Galaxy S23 + TV z taryfą 25 GB za 54,99 € w o2

W o2 możesz dostać Galaxy S23 w wersji 128 GB z taryfą „Mobile M” w sieci o2 za jedyne 54,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę na o2). Dodatkowo za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 40,90 euro. Są uwzględnione Limit danych 25 GB w sieci 5G jak i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Dostajesz za to jednego 65-calowy telewizor 4K o wartości 610 euro za darmo.

Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. A najlepsze: jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, otrzymasz go Bonus za zmianę w wysokości 200 euro przypisany. Poniższa faktura pokazuje, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 200 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Telewizor Samsung Galaxy S23 + z umową z o2: Dlatego oferta jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
54,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) nie ma zastosowania

Wysyłka
(jednorazowo) 39,90 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
2.020,54 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 642,19 euro (telefon komórkowy) + 609,99 euro (telewizja)

Bonus za zmianę
200 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 568,36 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
15,79 euro

Do oferty na o2

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje on obecnie co najmniej 642 euro. Telewizor jest wart co najmniej 610 euro. Jeśli odejmiesz te wartości i premię za zmianę od całkowitego kosztu taryfy w okresie 36 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 15,79 euro miesięcznie płaci. Oznacza to, że oprócz sprzętu faktycznie otrzymujesz taryfę 25 GB bardzo tanio.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo warto kupić Samsunga Galaxy S23 z umową?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Smartfon z wyższej półki chcą nazwać swoim własnym i to bardzo wyjątkowym mocny kontrakt z opcją 5G szukać.

Galaxy S23 szczególnie wyróżnia się jasnością Wyświetlacz OLED 120 Hz a także ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i częstotliwość taktowania 3,36 GHz 8 GB RAM-u. Kolejną atrakcją jest główny aparat 50 MP, którym można robić doskonałe zdjęcia i filmy, nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki autofokusowi w 12-megapikselowym aparacie przednim z przysłoną f/2.2, Galaxy S23 robi także świetne selfie.

Więcej o Samsungu Galaxy S23 dowiesz się z naszego praktycznego filmu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech