MegaSIM: przynęty marki Freenet z ogromnymi taryfami, które można anulować co miesiąc po okazyjnej cenie

MegaSIM: przynęty marki Freenet z ogromnymi taryfami, które można anulować co miesiąc po okazyjnej cenie

Aplikacja MessengerZ MegaSIM otrzymujesz nieograniczoną ilość danych za jedyne 20 euro miesięcznie. (Źródło obrazu: Getty Images / ridofranz)


Szukasz taryfy na telefon komórkowy, którą można anulować co miesiąc przy szczególnie dużej ilości danych? W takim razie powinieneś teraz spojrzeć na MegaSIM. Masz do wyboru cztery atrakcyjne taryfy na telefony komórkowe w okazyjnej cenie. Podsumowaliśmy dla Ciebie ważne informacje.

Gigantyczna ilość danych dzięki MegaSIM

W mobilnej dyskoncie MegaSIM, która należy do Freenet, otrzymasz po odnowieniu wszystkich oferowanych taryf mnóstwo danych Jestem o2sieć w okazyjnej cenie (patrz oferta na MegaSIM). Jeden Zryczałtowana stawka Allnet i SMS jest również zawarty we wszystkich taryfach w tej niskiej cenie. Do Ślub surferktórzy lubią też telefonować, te oferty są szczególnie warte zachodu.

Kolejna zaleta MegaSIM: Wszystkie taryfy są co miesiąc z możliwością anulowania i będzie z czasem, m.in. B. po 24 miesiącach nie drożej. Wszystkie taryfy są bez automatycznych danych – Po wyczerpaniu ilości danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, ale tylko prędkość zostanie zmniejszona do prędkości GPRS. Niestety LTE jest w taryfie nielimitowanej ograniczone do 10 Mbit/s, co powinno być całkowicie wystarczające do normalnego zachowania podczas użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 40 GB i 225 Mbit/s LTE w tej samej cenie Rezerwa. Tutaj podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły taryfy.

Oferty taryfowe w MegaSIM: Wszystkie szczegóły na pierwszy rzut oka

Bezpłatna nieograniczona inteligencja

Nieograniczona ilość danych w sieci o2 (LTE do 10 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięcznie: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 20 GB

Objętość danych 20 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 14,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 40 GB

Objętość danych 40 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 120 GB

120 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 24,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Przedpłacone czy miesięczne z możliwością wypowiedzenia — co jest lepsze? Dowiedz się tutaj w filmie:

Aktualizacja portfela w MegaSIM: Dla kogo nowe taryfy są warte zachodu?

Wszystkie taryfy oferowane przez MegaSIM są objęte zryczałtowaną stawką dla wszystkich sieci i SMS-ów. Dlatego dołączona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa Objętość danych 40 GB i jeden wysoka prędkość transmisji 225 Mbit/s za 19,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 10 Mbit/s. Dlatego ta oferta jest warta zachodu dla każdego, kto: Wolumen danych LTE najtaniej, jak to możliwe potrzebujesz i niekoniecznie chcesz przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie nielimitowanej powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp i Instagram.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech