MegaSIM: marka Freenet oferuje potworne taryfy po okazyjnych cenach

MegaSIM: marka Freenet oferuje potworne taryfy po okazyjnych cenach

Aplikacja MessengerZ MegaSIM otrzymujesz nieograniczoną ilość danych za jedyne 20 euro miesięcznie. (Źródło obrazu: Getty Images / ridofranz)


Czy potrzebujesz nowej umowy na telefon komórkowy z dużą ilością danych? W takim razie powinieneś spojrzeć na MegaSIM. Tam masz do wyboru cztery silne taryfy po obniżonej cenie, które są również dostępne co miesiąc. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie ważne szczegóły.

MegaSIM: Mega ilość danych w okazyjnej cenie

Można go dostać w mobilnym dyskoncie MegaSIM, który należy do Freenet mnóstwo danych Jestem o2sieci w okazyjnej cenie (zobacz ofertę na MegaSIM). Jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest również wliczony we wszystkie taryfy w tej niskiej cenie. Dla Surfer weselnyktórzy również lubią wykonywać połączenia telefoniczne, te oferty są szczególnie godne uwagi.

Kolejna zaleta MegaSIM: Wszystkie taryfy są miesięczna możliwość anulowania i z czasem będzie m.in. B. po 24 miesiącach nie droższe. Wszystkie taryfy są bez danych automatycznych – Po wyczerpaniu wolumenu danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, a jedynie prędkość zostanie ograniczona do prędkości GPRS. Niestety LTE jest w taryfie bez limitu ograniczona do 10 MBit/s, co powinno być całkowicie wystarczające do normalnego zachowania podczas użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 40 GB i 225 MBit/s LTE w tej samej cenie książka. Podsumowaliśmy tutaj najważniejsze szczegóły dotyczące taryf.

Oferty taryfowe w MegaSIM: Wszystkie szczegóły w skrócie

Stawki
Darmowy nieograniczony inteligentny
Zielone LTE 20 GB
Zielone LTE 40 GB
Zielone LTE 120 GB

ilość danych
Nieograniczony
20 GB
40 GB
120 GB

Opłata podstawowa miesięcznie 19,99 EUR 14,99 EUR 19,99 EUR 24,99 EUR Prędkość LTE do 10 Mbit/s LTE do 225 Mbit/s Ryczałt Allnet/SMS z roamingiem UE z okresem wypowiedzenia 1 miesiąc Cena połączenia 9,99 EUR VoLTE Tak Połączenia Wi-Fi Tak

Przedpłata czy abonament miesięczny – co lepsze? Dowiesz się tutaj w filmie:

MegaSIM: Dla kogo opłacają się taryfy?

Wszystkie taryfy oferowane przez MegaSIM zawierają stałą opłatę za całą sieć i SMS. Dlatego uwzględniona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa z 40 GB wolumenu danych i jeden wysoka prędkość transmisji 225 MBit/s za 19,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 10 Mb/s. Dlatego ta oferta jest opłacalna dla wszystkich, którzy Wolumen danych LTE tak tanio, jak to możliwe potrzebują i niekoniecznie chcą przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie bez limitu powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp czy Instagram.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech