Mega zniżka 55% w Tink: Anker, Google, Sonos & Co w wyprzedaży inteligentnego domu

Mega zniżka 55% w Tink: Anker, Google, Sonos & Co w wyprzedaży inteligentnego domu

Mega wyprzedaż w Tink! Każdy, kto szuka najwyższej klasy urządzeń inteligentnego domu i okazji, powinien zwrócić uwagę już teraz: podczas Tink Days można sporo zaoszczędzić i zyskać rabaty sięgające nawet 55 procent. Od robotów próżniowych, głośników i inteligentnych termostatów grzejnikowych po genialne gadżety – przedstawimy Ci najlepsze oferty

Uzyskaj aż do 55% rabatu podczas Tink Days

Umierać cykać dni rozpoczynają się również w tym roku i możesz uzyskać świetne okazyjne ceny od takich marek jak eufy, tado, ring, Philips Hue, Google, homematic, Nuki, Netatmo i Bosch i zabezpiecz wiele innych. Dzięki temu masz szansę kompleksowo i inteligentnie zmodernizować swój dom oraz zabezpieczyć genialne gadżety inteligentnego domu w obniżonych cenach (zobacz oferty już teraz na Tink).

Do wszystkich ofert Tink Days

W Tink znajdziesz nie tylko inteligentne włączniki światła, dzwonki do drzwi i termostaty, ale także inteligentne mini elektrownie słoneczne na balkon i wiele więcej. Najważniejsza atrakcja: Urządzenia można zainstalować i użytkować szybko i łatwo – nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza ani fachowcy.

Dzięki Smart Home możesz zaoszczędzić dwa razy więcej na swoim systemie grzewczym – nie musisz wkładać wiele wysiłku, a dzięki prostym gadżetom możesz zaoszczędzić na zużyciu energii, a co za tym idzie, kosztach ogrzewania. Do najważniejszych wydarzeń bieżących dni Tink należą: zestaw startowy tado 3 z trzema inteligentnymi termostatami grzejnikowymi V3+ (do ogrzewania podłogowego) z rabatem około 51%. Jeśli chcesz inteligentnie sterować pojedynczymi grzejnikami, możesz skorzystać z tej alternatywy tado Heizkörper 2er-Set w doskonałej okazyjnej cenie z około 30% rabatem.

Zestaw startowy tado z 3 inteligentnymi termostatami V3+

Zestaw startowy tado z 3 inteligentnymi termostatami V3+

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 519,97 euro: zestaw startowy tado do inteligentnego sterowania grzejnikami za pomocą 3 termostatów V3+. Do ogrzewania podłogowego.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15 lutego 2024 r., godzina 2:59

tado Inteligentny termostat grzejnikowy (zestaw 2 szt.)tado Inteligentny termostat grzejnikowy (zestaw 2 szt.)

tado Inteligentny termostat grzejnikowy (zestaw 2 szt.)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 179,98 euro: zestaw grzejników Tado z dwoma indywidualnie sterowanymi termostatami. Ze zintegrowaną funkcją geofencingu i kontrolą aplikacji.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15 lutego 2024 r., godzina 3:04

Jeśli nie masz ogrzewania podłogowego, możesz zastosować to jako alternatywę Zestaw Homematic z trzema termostatami grzejnikowymi Uzyskaj do niego dostęp i zapewnij sobie niższą cenę 149,95 euro. Najważniejsza atrakcja: Dzięki temu nie tylko możesz kontrolować temperaturę w swoim domu, ale także skutecznie monitorować swoje zużycie i koszty ogrzewania – za jednym naciśnięciem przycisku system nawiązuje połączenie z punktem dostępowym lub innymi urządzeniami, takimi jak drzwi lub okno Łączność. W każdej chwili możesz także łatwo rozbudować swój zestaw Homematic.

Zestaw startowy Homematic IP Ogrzewanie z 3 podstawowymi termostatami grzejnikowymiZestaw startowy Homematic IP Ogrzewanie z 3 podstawowymi termostatami grzejnikowymi

Zestaw startowy Homematic IP Ogrzewanie z 3 termostatami grzejnikowymi Podstawowy

Zamiast 219,90 euro Sugerowana cena detaliczna: Inteligentny zestaw domowy do sterowania grzejnikami – łatwy w obsłudze za pomocą aplikacji i sterowania głosowego.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15.02.2024 godz. 12:00

Inteligentny dźwięk i oświetlenie w okazyjnej cenie w Tink

Dodatkowo w okresie promocyjnym Tink oferuje zniżki na wybrane urządzenia kina domowego i tego typu zestawy oświetleniowe Sonos Era 100 Arc 5.1Â lub Zestaw oświetlenia Philips Hue 5 za obniżoną cenę 127,95 euro zamiast 194,94 euro. Po naszym internetowym porównaniu cen możesz tutaj uzyskać aktualną, niską cenę i uzyskać najlepszą ofertę.

Zestaw Sonos Era 100 Arc 5.1 HeimkinoZestaw Sonos Era 100 Arc 5.1 Heimkino

Zestaw Sonos Era 100 Arc 5.1 Heimkino

Zamiast 1919,95 euro w cenie detalicznej: zestaw kina domowego Sonos Era 100 Arc 5.1 z listwą dźwiękową Sonos Arc, subwooferem WLAN i 11-kierunkowym sterownikiem audio.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15 lutego 2024 r., godzina 3:02

Zestaw startowy Philips Hue White Ambiance E27 1100 lm 5 sztukZestaw startowy Philips Hue White Ambiance E27 1100 lm 5 sztuk

Zestaw startowy Philips Hue White Ambiance E27 1100 lm 5 sztuk

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 194,94 euro: zestaw startowy Philips Hue 5 do oświetlenia White Ambiance (E27) w kinie domowym i w domu.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15 lutego 2024 r., godzina 2:58

Przegląd całej gamy Tink Days

Wszystkie oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów najpóźniej do 29 lutego 2024 roku.Dalsze okazje i bardziej szczegółowe informacje na temat Dni Tink można znaleźć na poniższej stronie przeglądu Tink.

Do wszystkich ofert Tink Days

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech