Mega oferta Vodafone: taryfa 5G 12 tygodni całkowicie za darmo

Mega oferta Vodafone: taryfa 5G 12 tygodni całkowicie za darmo

Smartfon w sieci VodafoneCallYa Digital to czysto cyfrowa taryfa przedpłacona od Vodafone dla każdego, kto chce zachować elastyczność. (Źródło obrazu: GIGA)


Jeśli chcesz przetestować sieć 5G od Vodafone, masz obecnie możliwość zabrania ze sobą absolutnie topowej oferty. Vodafone udziela kredytu w wysokości 60 euro na taryfę przedpłaconą „CallYa Digital”. Dzięki temu możesz dzwonić, wysyłać SMS-y i surfować po Internecie z prędkością do 500 Mbit/s przez 12 tygodni bezpłatnie. Ujawniamy wszystkie szczegóły kampanii.

Vodafone CallYa Digital: 60 € za darmo

W okresie poprzedzającym Czarny piątek oferty piętrzą się, ale ta kampania Vodafone jest prawdziwym hitem: każdy, kto zdecyduje się na czysto cyfrową taryfę przedpłaconą „CallYa Digital” najpóźniej do 14 grudnia 2022 r., otrzyma prezent w wysokości 60 euro. Pozwala to na korzystanie z taryfy przez 12 tygodni całkowicie za darmo. Wystarczy wpisać kod kuponu BONUS60 w procesie zamawiania na stronie kampanii.

Taryfa telefonii komórkowej na kartę CallYa Digital firmy Vodafone obiecuje maksymalną elastyczność w niskiej, stałej cenie: za 20 euro na cztery tygodnie otrzymujesz stałą opłatę za całą sieć i SMS oraz 15 GB wolumenu danych LTE/5G z prędkością do 500 Mb/s. Vodafone oferuje swoim klientom nie tylko bardzo szybki Internet mobilny w uczciwej cenie, ale także maksymalną elastyczność. Nie ma zobowiązania umownego. Możesz również wstrzymać taryfę w dowolnym momencie na koniec okresu rozliczeniowego na okres do 15 miesięcy i pozostać dostępnym.

Zalety taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafone Allnet i stała opłata SMS
15 GB LTE/5G-Objętość danych do 500 MBit/s
Łącznie z roamingiem w UE
20 Euro przez cztery tygodnie
60 Euro Kredyt: kod kuponu BONUS60 wejść w proces zamawiania
10 Euro Dodatkowy kredyt startowy przy przenoszeniu numeru Brak ceny połączenia Oferta ważna do 14.12.2022

Vodafone CallYa Digital 12 tygodni za darmo: czy jest jakiś haczyk?

Promocja jest naprawdę świetna, ale jest ważna tylko przez kilka tygodni i Vodafone może ją zakończyć z wyprzedzeniem w dowolnym momencie. Każdy zainteresowany nie powinien się zbyt długo zastanawiać. Ponieważ jest to taryfa przedpłacona, którą można anulować w dowolnym momencie, i tak nie podejmujesz żadnego ryzyka. Przed dokonaniem rezerwacji należy jednak zwrócić uwagę na następujące punkty:

Nie ma sprawdzania zdolności kredytowej, ale podczas rezerwacji taryfy musisz podać dane swojego konta bankowego, nawet jeśli chcesz skorzystać tylko z bezpłatnych 12 tygodni. Chociaż CallYa Digital jest nadal taryfą na kartę, pobierana jest cena podstawowa poleceniem zapłaty. Ma to tę zaletę, że nie musisz aktywnie doładowywać swojego kredytu. Jak sama nazwa wskazuje, CallYa Digital jest jedna taryfa czysto cyfrowa. Nie ma telefonicznej obsługi klienta, jedynie możliwość kontaktu z dostawcą za pośrednictwem aplikacji MeinVodafone, WhatsApp lub czatu usługi Vodafone.

Jeśli nie masz z tym problemu, otrzymujesz ryczałt na całą sieć i 15 GB w bardzo szybkiej i dobrze rozwiniętej sieci Vodafone na 12 tygodni całkowicie za darmo, bez minimalnego okresu.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech